Sari la conținut

Daca Distanta E Prea Mica, Se Poate Intampla Asa!


zenna
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 81
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Ete a naibii treaba. Am primit un mail in care sunt aceleasi poze ca acestea din topic si scrie mare ca motociclistul a supravietuit. Sincer nu cred. Cine naiba il lasa pe om atarnat de camion ca sa ii faca poze si el sa urle de durere.

 

Martorii si politia statala au aratat ca motociclistul rula cu peste 150 km/ora cand s-a lovit de spatele remorcii.

 

Se pare ca a avut o casca de protectie de foarte buna calitate.

Acum si sfarsitul povestii:

MOTOCICLISTUL A SUPRAVIETUIT !!!!!

Editat de pomo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ete a naibii treaba. Am primit un mail in care sunt aceleasi poze ca acestea din topic si scrie mare ca motociclistul a supravietuit. Sincer nu cred. Cine naiba il lasa pe om atarnat de camion ca sa ii faca poze si el sa urle de durere.

 

Martorii si politia statala au aratat ca motociclistul rula cu peste 150 km/ora cand s-a lovit de spatele remorcii.

 

Se pare ca a avut o casca de protectie de foarte buna calitate.

Acum si sfarsitul povestii:

MOTOCICLISTUL A SUPRAVIETUIT !!!!!

Nu numai ca a supravietuit, dar nici macar nu a racit la picioare desi si-a pierdut tenisii, pentru ca Arizona e in sud si acolo e cald.

E bine sa crezi in Mos Craciun mai ales in aceasta perioada a anului.

 

Oricum eu am auzit de unul care a mers acum 2-3 ani noaptea beat manga pe Maniu din Bucuresti cu un Ninja de 1000cc, nu a vazut un camion din asta parcat pe acolo si s-a infipt, si a supravietuit, dar cica e leguma in scaun cu rotile.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hop Âşi eu cu părerea (scooterist pentru doi ani... sper Âşi motociclist) : că-s trucate sau nu CE IMPORTANĂĂ ARE ?!?!?! admiteți doar că SE POATE ÎNTĂMPLA. Pentru cei care nu-s mulțumiți de sângerarea motociclistului : BĂI BĂIEĂI... tipul e spânzurat cu cureau de la cască, pe unde i-ar fi ieÂşit sângele dacă vena jugulară e închisă? I-a curs doar puțin sânge din gură, nas sau urechi... restul a rămas în el. Picioarele-s ok pentru că nu l-a târât mult, oricum Âşoferul trebuie să fi auzit impactul care i-a îndoit bara, plus că dintr-o moto care ți-o dă la spăte, sigur vezi trecând pe lângă tine măcar oglinzile ei, dacă nu mai mult.... Despre teniÂşii ce nu-i mai are .... aÂşezați-vă comod pe canapea, puneți-vă degaÂşii cei faini, fără să legați Âşireturile (câți nu călăresc aÂşa !?!?!).... apoi scuturați tare din picioare Âşi atenție la vitrină... sigur vă zboară din picioare.... acum faceți calculul la ce inerție au doi degaÂşi la 150 km / h. Cam costisitor trucajul : un camion bulit bine... paramedici Âşi poliție chemați noaptea pe stradă ca să facă poze la girofaruri... Âşi un manechin cu barbă (cioc) măcar aÂşa mi se pare.... mai sunt Âşi alte amănute de care nu sunt sigur din cauza calității pozelor gen : piciorul stâng rupt mai sus de gleznă Âşi într-o poză mi se pare că pantalonii Âşunt uzi între picioare, semn că a făcut ultimul pipi (reacție normală când ți se stinge creierul). Dar îs trucate !!!! Vă rog să citiți topicul ăsta doar după ce ați fost luați de pe stradă măcar odată de către ambulanță, până atunci nu vă poate atinge nimic. :rolleyes: Să dea Domnul să aveți mereu ghidonul bine strâns în mâini !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...