Sari la conținut

Daca Distanta E Prea Mica, Se Poate Intampla Asa!


zenna
 Share

Postări Recomandate

Pozele de mai jos sunt de pe un site din afara. Pot avea impact asupra privitorului, atentie.

 

Oricum, pe mine ma fac sa ma feresc mai bine nu numai de laterale, ci si de ce se intampla in fata mea.

 

Mare grija, caci exact asa si-a luat-o si baiatul din Constanta acum ceva vreme.

 

Problema in speta de mai jos este ca soferul camionului si-a dat seama ca ceva nu e in regula dupa ceva timp...

 

 

 

Asadar keep a safe distance. Life is not for bet.

 

 

 

post-18395-1180771755_thumb.jpgpost-18395-1180771772_thumb.jpg

post-18395-1180771782_thumb.jpgpost-18395-1180771792_thumb.jpg

post-18395-1180771801_thumb.jpgpost-18395-1180771812_thumb.jpg

post-18395-1180771822_thumb.jpgpost-18395-1180771832_thumb.jpg

post-18395-1180771841_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 81
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Grooooooooooaaaaaaaaaznic!!!!!!!!!!!! Saaaaaaaaaaaaaddic!!!!!!!

Daca nici pozele de mai sus nu au efect moderator in ale vitezei si distantei regulamentare....atunci ce?

:P

 

Asfalt curat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa-mi f_t una.... Tare nasoala imaginea! Oricum de invatat vor invata unii......... Altii poate vor ajunge in pozitii si mai interesante!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu mi se pare deloc trucat. imi cer scuze de intrebare, dar ce haina are tipul ala ... ca pare foarte interesanta ???

ICON

 

da` gumarii unde-i sunt?dai cu capu` iti cad sosonii??? trucata parerea mea ...oricum ideea si mesajul transmise sunt foarte bune :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ICON

 

da` gumarii unde-i sunt?dai cu capu` iti cad sosonii??? trucata parerea mea ...oricum ideea si mesajul transmise sunt foarte bune :P

daca avea teneshi in picioare (asa pare .... ca se asorteaza la jeansi) s-au pierdut pe drum ... ce jaka ara ala fratilor ???? :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

trucata netrucata,ce mai conteaza...trebuie doar sa invatam din chestia asta chiar daca ar fi trucata,pentru ca si noi putem ajunge "trucati"...eu am avut o culcare a motorului in urma unui fapt similar...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Wow!! Dar cat de infipt e tipul de nu a cazut fiind tarat? Chiar nu a simtit soferul impactul?

 

A intrat un coleg sub ochii mei sub tir cu un Fiat Albea la 60-70kmh. Soferul de pe camion nu a simtit absolut nimic, era oprit si voia sa faca stanga. Deci cel putin asta e posibil.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e ciudata

nu are incaltari si un ciorap celalalt e rupt poate i-a furat careva pe spate are aparatoarea de coloana nu cred ca a mers asa.

:P :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din cate stiu nu este trucata. Am citit si eu pe cateva site-uri straine de motociclism de acest accident. Tipul mergea cu 80-100 si nu a mai putut frana. La impact s-a infipt in camion si a fost tarat pana sa isi dea seama soferul ce s-a intamplat => faptul ca nu mai are tenisi in picioare. Oricum, groaznica imaginea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si cum s-a prins ulterior soferul de ce s-a intimplat? Dupa claxoanele celor din spate? Daca l-a tarat macar 100 de metri unde e sangele de la picioare? Ciorapii nu protezeaja de frecarea cu asfaltul si sunt prea curati (de sange).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in primu rand in caz de impact trebuia sa existe niste urme de torsionare a tablei deasupra castii, in al doilea rand decupaju tablei de unde a intrat in partea stanga a camionului e mult mai mica decat cel din partea dreapta a camionului.

eu presupun ca trebuia sa fie macar egale pentru ca nu lucreaza nimeni cu 10 tipuri de sabloane de material la usi.

picioarele ar trebui sa fie julite de la frecarea cu asfaltul, avand in vedere ca i-au cazut deja incaltarile deci la tarat cel putin cateva sute de metri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acolo scrie cu totul altceva. Scrie ca soferul camionului mergea linistit, a auzit un zgomot puternic, s-a uitat in oglinda si a vazut un motor pe jos, dupa care a oprit si a observat problema. Nici vorba de mers mile intregi inainte de a vedea ceva sau alte d-astea. Chestii din astea s-au intamplat si la noi, atat doar ca mai putin spectaculoase. Finalitatea insa a fost identica.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...