Sari la conținut

Alta tampenie


Baiazid
 Share

Postări Recomandate

Azi trebuia sa mi se fac o poza ... ca eram in costum pe motor...

 

ce sa faci .. ma duceam la interview. Cerceii in buzunar ... ce mai giorno.

 

Merg spre Romana pe o strada cu 2 benzi dar sens unic.

 

Benzile: GOALE. Nu era nici draq la ora 8:00. Era 2 -3 masini mai in fata.

 

Merg io .. si ma trezesc din neant cu o masina straina .. lunga (gen dacia break) ca iese de pe o strada laterala.

 

Tipa a iesit intai cu masina si dupa aia s-a asigurat.

 

Am pus o frana de credeam ca se rupe discu de frana si tot timpul claxon.

 

Am trecut la vro 30 cm cu piciorul de botul masinii.

 

Am oprit la 2 metri si incep:

 

__TI MORTII MATII ... VREI SA MA OMORI?

 

 

Era o femeie blonda cu 2 copii. Probabil isi ducea copii la scoala.

 

Nu a comentat. Am dat gaz si am plecat.

 

 

Tot timpul a evitat sa se aproprie de mine. A stat la 30 metri in spate cu toate ca erau 2 benzi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poate ar trebui sa-ti pui un limitator de cursa la acceleratie. ti se intampla cam des sa-i iei prin surprindere in ultima vreme. cu niprul nu te-am auzit niciodata sa te vaieti de intamplari d-astea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poate ar trebui sa-ti pui un limitator de cursa la acceleratie. ti se intampla cam des sa-i iei prin surprindere in ultima vreme. cu niprul nu te-am auzit niciodata sa te vaieti de intamplari d-astea.

Cu nipru bagam benzina de 100mii si mergeam 2 km

 

 

Cu honda .. pai merg si la baie cu ea.

 

Fac minim 30 km pe zi si asta numai prin Romana, Universitate, Unirii.....

 

Ce sa fac daca acolo am serviciul?

 

Cei care nu se plang .. ori nu merg cu motoru .. ori merg cu 10 kmph.

 

Iar io merg cu 60 kmph

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tzi s-a incurcat cravata in acceleratie ...

 

sau faptul ca iti flutura aceeasi cravata in vant i-a dat impresia ca i-ai facut semn cu mana "sa se bage"  :baldy:  :laugh:  :kick:  :blbl:

Ce sa se bage .. ,,,,,

 

Tipa era bunaciune ... YAM YAM....

Dar nu vreau sa ma sui pe ea cu tot cu moto :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ti-am zis ca cu cat sunt mai frumoase cu atat sunt mai periculoase. Pe de alta parte poate daca intrai in ea ... poate iti gaseai jumatatea. Poate ai trecut pe langa iubirea vietzii tale :banana: ... crezi ca din gresheala ti-a pus-o Dumnezeu in cale? ... Te indragosteai in salonul de spital. :baldy: :blbl: :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ti-am zis ca cu cat sunt mai frumoase cu atat sunt mai periculoase. Pe de alta parte poate daca intrai in ea ... poate iti gaseai jumatatea. Poate ai trecut pe langa iubirea vietzii tale :banana:  ... crezi ca din gresheala ti-a pus-o Dumnezeu in cale? ... Te indragosteai in salonul de spital. :laugh:  :blbl:  :kick:

si cu copii cum ramanea ca e cam incalcita treaba :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu nipru bagam benzina de 100mii si mergeam 2 km

 

 

Bwa ha ha ha ha!!! :banana: :blbl: :baldy:

4 litri la 2 km? Atata apa consuma cainele meu cand se agita!

Bey man... cine te-aude te si crede, nipra respectiva consuma 7 la % in The City si in rest 5 (asta datorita lu' tata)! Si nici inainte nu consuma foarte mult... te mai fraiereau aia pe la benzinarie :laugh: :kick: :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si pe mine, ieri pe la 15:45 in apropiere de pasajul Piata Muncii. Si al naibii microbuz arata pe bord 68 km/h. B) Da' te invidiam, recunosc :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

haideti mah si voi, repede calare pe EA..:laugh:. omu' isi varsa ofu ca era sa devina poster publicitar:hurt: pe portiera femeii si voi deja numa la tzatze va ganditi.. :laugh:

 

vorba aia, chiar nu=ti mai sta gandul la asa ceva cand zaci pe jos... :lool: doamne fereste.

 

Si Baiazide, tata, nu te contrazice nimeni, da' tu prea mergi smucit bre baiete, no offense, nu zic ca mergi prea tare, ca nu stiu, n-am mers cu tine la drum intins, da' cam bruscat asa... :what:

 

Atentie mare man, ai grija de tine.... chiar si cand nu e urma de conserva pe drumul pe care mergi, si daca ai de ales, nu vad de ce sa nu mergi cat mai aproape de mijlocul drumului... vezi ce faci, ai grija de mobra, ca nu se stie, peste un an doi mi-o donezi, cand iti iei ceva mai mare... B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

×
×
  • Creează nouă...