Sari la conținut

Accident Mortal Arad! - 24.06.2007


emylyo
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 71
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

D-zeu sa-l ierte, imi pare f. rau; clar in localitate mai ales cum e Vladimirescu pe care o stiu bine unde e un super trafic 120 - 130 e o viteza la care nu poti evita nimic; fratzilor 50 - 60 la ora si distanta fata de cel din fata si o sa fim mai multi pe strazi.

 

Asfalt uscat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dumnezeu sa te odihneasca in pace , Tudor ! :moto:

 

Era din Botosani , verisor cu mine si coleg de scoala. Nu stiam ca era motociclist. Azi am aflat si eu de tragedie. Am inteles ca avea motocicleta de o luna.

Cuvintele sunt de prisos...

 

R.I.P. :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

RIP

s a oprit intr o seara am facut cunostinta si ne am plimbat amandoi cu motoarele, zicea ca e din arad si nu prea sta in BT, mergea destul de linistit...si avea echipament de protectie, cel putin atunci, in ziua aia isi inmatriculase si motorul.. totusi in localitate e mult 120-130 si noaptea si un singur far..Dumnezeu sa L odihneasca

:moto: :rock:

Editat de cata_30
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acu o luna, o luna si ceva, i-am vandut unui baiat de aprox 22 de ani un cb 500. pe drum, noaptea, a mers numai 180 /h si kiar m-a sunat dimineata sa-mi spuna ca e super multumit de el :moto: :rock:

 

.. din reportajul pro tv nu reusesc sa imi daus eama daca e motorul care a fost al meu :wink: :lol:

 

rog pe cineva daca stie detalii (am inteles ca clientul meu l-a inmatriculat cu ceva de genul KAL, numere de arad)

 

eventual poze cu motorul daca are cineva. aveti grija de voi ca deja nu mai e amuzant deloc

Editat de AbyssWalker
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:moto: :rock: :wink:

 

NU stiu ce sa mai zic, orcum pacat mai multe detalii aici http://video.aradon.ro/members.aradon/acci...wmv/viewer.html

 

In urma cu ceva vreme mi-a venit o idee nu stiu daca o fi buna nu o fi poate incearca incercam sa facem ceva sa nu mai plece atati-a oameni dintre noi !

Ideea sta in felul urmator, majoritatea de aici au si masina daca nu au un parinte un prieten etc cu masina si daca s-ar gasi fondurii pentru confectionarea unor mesaje care sa fie lipite pe bara spate pe masina si asa citim tot felu de reclame lipite pe masini de firma ,, daca nu conduc bine suna la ,bla bla . Mesaju simplu si la obiect ,,Eu sunt atent la motociclete'' sau altceva !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acu o luna, o luna si ceva, i-am vandut unui baiat de aprox 22 de ani un cb 500. pe drum, noaptea, a mers numai 180 /h si kiar m-a sunat dimineata sa-mi spuna ca e super multumit de el :moto: :rock:

 

.. din reportajul pro tv nu reusesc sa imi daus eama daca e motorul care a fost al meu :wink: :lol:

 

rog pe cineva daca stie detalii (am inteles ca clientul meu l-a inmatriculat cu ceva de genul KAL, numere de arad)

 

eventual poze cu motorul daca are cineva. aveti grija de voi ca deja nu mai e amuzant deloc

 

Motocicleta (se vede in filmare la protv) avea "ATR" pe numar si era pe BT, nu AR...

 

 

Oricum.... :D icon3.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

... avea numar de inmatriculare BT 90 ATR

 

:moto: :rock: :wink:

 

NU stiu ce sa mai zic, orcum pacat mai multe detalii aici http://video.aradon.ro/members.aradon/acci...wmv/viewer.html

 

In urma cu ceva vreme mi-a venit o idee nu stiu daca o fi buna nu o fi poate incearca incercam sa facem ceva sa nu mai plece atati-a oameni dintre noi !

Ideea sta in felul urmator, majoritatea de aici au si masina daca nu au un parinte un prieten etc cu masina si daca s-ar gasi fondurii pentru confectionarea unor mesaje care sa fie lipite pe bara spate pe masina si asa citim tot felu de reclame lipite pe masini de firma ,, daca nu conduc bine suna la ,bla bla . Mesaju simplu si la obiect ,,Eu sunt atent la motociclete'' sau altceva !

 

nu ti s-ar parea sarcastic sa dai un colant din acela unui octogenar care vireaza stanga din obisnuinta fara sa se asigure ? si doamne fereste loveste ceva ... dar pe masina scrie "Eu sunt atent la motociclete''

 

s-a mai incercat asa ceva in felul urmator...nu stiu ce succes a avut

post-7003-1182802207_thumb.jpg

Editat de higheaven
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:moto: :rock: :wink:

 

NU stiu ce sa mai zic, orcum pacat mai multe detalii aici http://video.aradon.ro/members.aradon/acci...wmv/viewer.html

 

In urma cu ceva vreme mi-a venit o idee nu stiu daca o fi buna nu o fi poate incearca incercam sa facem ceva sa nu mai plece atati-a oameni dintre noi !

Ideea sta in felul urmator, majoritatea de aici au si masina daca nu au un parinte un prieten etc cu masina si daca s-ar gasi fondurii pentru confectionarea unor mesaje care sa fie lipite pe bara spate pe masina si asa citim tot felu de reclame lipite pe masini de firma ,, daca nu conduc bine suna la ,bla bla . Mesaju simplu si la obiect ,,Eu sunt atent la motociclete'' sau altceva !

 

 

Salut

 

Daca intri la campania anti-accidente vei gasi acolo model de sticker pt auto, model de fluturas si de bannere. Unii dintre noi chiar au inceput sa faca cate ceva in privinta acestui lucru. Tu poti face la fel. Putin e mai mult decat nimik! Bafta

 

RIP motociclistului

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum m-a sunat un prieten si el motociclist care se ducea in Germania cu masina ca a trecut pe langa el o trupa de 6 motoare si peste cativa km unul dintre ei era infipt frontal intr-o dacie veche cu 4 faruri.Accidentul s-a soldat cu decesul instantaneu al motociclistului care am inteles ca mergea pe sensul sau de mers.Conducea o moto naked SI MERGEAU CU 130-150km/h :moto: :rock: .R.I.P!

 

R.I.P. Salut! Dupa cat se pare ti-a revenit increderea in condus motocicleta dupa accidentul suferit... Imi pare bine, si sper sa nu avem parte de un accident stupid ca acesta descris de tine! :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...