Sari la conținut

Intalnire cu Daewoo Club


Smokey
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 165
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

pai mie oricum imi face placere sa vin la intalniri si cat va tine vremea ok vin.

asa ca nu trebe sa ne multumiti pentru prezenta, desi bine ca o faceti. Placerea e de partea noastra. Si ce atata "noastra" si "voastra" ? Ca la anu aveti si voi motoare (macar o parte).

 

Sorinake

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai c-am fost si in seara asta la woo-isti! Au fost Sabin, Baiazid, Ursu, Sorin si Deejax! Dupa primele 5 picaturi de ploaie o zbughisera toti!

... Man ... ursi sunt mai multi ... Ivan Dnepr e numai unu' (slava Domnului, ca altfel ... )

 

... nu mai dezinforma poporul :yikes: ....

 

 

 

in alta ordine de idei ... pe tine nu te-a speriat ploaia [cam rece] ca erai cu bomboniera :D)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In tineretea zbuciumata aveam numai postere cu motoare pe pereti... Urmaresc emisiunea cu aia de la Orange County Choppers si-mi zic: "macar la 60 de ani sa-mi fac si eu una..."... Era cat p'aci sa primesc un Ij (nu stiu modelul, era gri, cu atas) dar n-a fost sa fie... In principiu mi-as lua un touring sau chopper. Cam asta ar fi ideea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai tineti intalnirea maine ?

Sorinake

bineinteles Sorinele! va asteptam ca de obicei, dar foarte multi dintre noi ajung cam pe la 20:30.

nu mai este nevoie sa spun ca sunteti bineveniti pentru ca o stiti prea bine :D

 

 

Kali, ai promis ceva.. nu ai uitat, nu ? :yikes:

Editat de pixelconscious
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt doua tipuri de persoane:

alea carora le place si nu trebuie sa le explici

alea carora nu le place si oricat le-ai explica tot nu pricep.

 

Sorinake

problema se pune in falul urmator:

Cand te trezesti dimineata trebuie sa te gandesti ca vorbind nu inveti nimic nou, poti face asta doar ascultand! deci, cei care pricep greu.........puteti invata doar ascultand!!! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bineinteles Sorinele! va asteptam ca de obicei, dar foarte multi dintre noi ajung cam pe la 20:30.

nu mai este nevoie sa spun ca sunteti bineveniti pentru ca o stiti prea bine  :angry:

 

 

Kali, ai promis ceva.. nu ai uitat, nu ?  :hurt:

se pare ca doar eu am ajuns pe-acolo :D ...lasa, poate sapt. viitoare nu ploua si vin mai multi :baldy:

P.S. se pare ca am intalnit si un amic printre voi :yikes: (VIPER_DW)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare Cata M, ma bucur ca te-am revazut, pacat ca erai un pic "sifonat". Super motorul, excelente gumele! A, dupa ce ati plecat a venit si Kali. A venit cu ploaia si a plecat tot cu ea...

 

Va salutez pe toti! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BAI CUM PUII MEI ATASEZ O FOTOGRAFIE DIN MY PICTURES AICI !?!?!

In partea de jos a ferestrei deschise de catre butonul t_reply.gif ai File Attachments cu Browse! Asa sa faci.

 

Daca dai FAST REPLY nu ai prea multe optiuni, trebuie sa mai apesi More Options.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Apropos, cred ca se va schimba denumirea din DaeWoo club in LOGAN owners!

Sincer, sper sa nu... Ca cea am vazut aseara m-a ingretosat... Un Logan chinuit de un "sofer" bezmetic care se credea Solberg/Loeb/Sainz sau maistiueucine... Noi, cei de la Daewoo Club, ne dezicem de acel personaj!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mdea, neplacut episodul cu LGN-ul albastru; cit despre cel perla, proprietarul e un vechi Ticolos si rezista cu succes la intepaturile noastre despre autobuzul ce si l-a luat ... :D

 

Mai pe seara (vorba vine, era vreo 23:00) a aparut si URSU cu ascutitoarea si a beneficiat de vastele cunostinte tehnice depozitate in arhiva tehnica a DaewooClub ... si de o cheie de 10.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi pare rau ca eu nu am ajuns ..dar dupa munca nu am mai fost in stare ..plus ca am avut un examen in dimineata asta :baldy:

Dar poate ne VDM simbata daca faceti iar comisie de reparatii ...vin cu moto daca e soare! :yikes:

Trebuie sa ajung si eu la un suc cu voi cit de curind ..ca se termina anul :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...