Sari la conținut

Postări Recomandate

R.I.P.

 

Tanarul care a incetat din viata il chema Grener.

Dumnezeu sa-l odihneasca.

Editat de sinister_bya
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 815
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

R.I.P.

 

Tanarul care a incetat din viata il chema Grener.

Dumnezeu sa-l odihneasca.

 

R.I.P rest in Peace!!!!

 

Doamne fi alaturi de noi ca pe prea multi ii iei la tine!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand am spus ca razboiul nu se castiga cu abtibilde si marsuri nu m-a crezut nimeni...

 

DAR CU CE?...SPUNE-NE SI NOUA CU CE SA MERGEM LA LUPTA? CE PUTEM FACE CA ASTIA NE OMOARA PE RAND PE TOTI :what: ..incep sa ma gandesc daca sa renuntz la pasiunea asta sau nu.... imi pare rau pt. tanar R.I.P.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

RIP :what:

 

nu as putea renunta la pasiune....dar cred ca o sa o indrept inspre enduro...macar nu o sa ma omoare nimeni..sper

 

foarte multi au trecut la enduro...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand am spus ca razboiul nu se castiga cu abtibilde si marsuri nu m-a crezut nimeni...

cred ca amenzile aspre, aplicate si incasate (retinerea vehiculului pana la plata amenzii) , precum si alte interdictii ("dureroase" si pt aia cu bani multi)... exclus exceptii, pile si smecherii... cum vine vorba "frica pazeste via" :what:

 

Daca lui Cioaba i-au saltat Mertzanu' de pe locul de handicapati de la Farmacia 24 sunt convins ca ala nu mai parcheaza acolo cu toata "valoarea" lui.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca amenzile aspre, aplicate si incasate (retinerea vehiculului pana la plata amenzii) , precum si alte interdictii ("dureroase" si pt aia cu bani multi)... exclus exceptii, pile si smecherii... cum vine vorba "frica pazeste via" :what:

 

Daca lui Cioaba i-au saltat Mertzanu' de pe locul de handicapati de la Farmacia 24 sunt convins ca ala nu mai parcheaza acolo cu toata "valoarea" lui.

 

Da Yuk asa ar trebui sa se intample dar zic astia la comentarii pe articolul de pe Tribuna ca soferul Loganului e ceva pe la primarie. Asa ca o sa faca militienii un raport cum ca motociclistul avea viteza mare si sa vezi cum conservarul scapa ieftin in loc sa sufere pedeapsa meritata. Cititi cu atentie semnatura mea..................

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand am spus ca razboiul nu se castiga cu abtibilde si marsuri nu m-a crezut nimeni...

 

 

In primul rand, odihneasca-se in pace cel care a decedat...

 

Sa-i raspund la domnul doctor, stiu cel putin o persoana care respecta motociclistii dupa actiunile lor de sensibilizare in vederea atentiei la motociclisti! Stiu ca au ajutat, dar in totalitate nu se poate. Nu cred ca e mai rau in perceptie decat inainte de astea. Oricum, numarul cocalarilor creste, pentru ca orice cocalar isi iau un bemveu 318 cu 1000 euro din jermania si il duce in bulgaria sa-l inmatriculeze + asigurare. Deci cocalarul daca duce niste fier vechi in decurs de 2 ani , are cu ce!

 

Speranta ca au ajuns la liniste si la mai bine in memoria celor dusi, drumuri bune si fara voblaje celor care le parcurg.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci....trebe sa facem ceva :lol: ...azi, in urma cu aproximativ o ora, pe calea dumbravii a mai patito unul de-ai nostrii :D ...o pitipoanca proasta siliconata -_- i-a iesit in cale de pe una din stradutzele secundare...il cheama adam andrei pe baiat...din cate am inteles are fractura deschisa la un membru si conducea un DR (cred)...mai multe nu stiu...decat ca era in dureri groaznice...innebunesc...astia ne doboara rand pe rand pe toti...trebuie neaparat sa luam atitudine...pe ei ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fratilor lasati o mai moale in oras ca nici unu dintre noi nu e sfant, de cate ori ies pe strada tre sa fie un viteaz cu motoru care se baga la slalomuri sau i da tare pe coposu sa l vada lumea ca si a luat motor ( e valabil si pt orice fel de motor sa nu aud ca numai vitezanele ).

 

Cand circuli in oras peste 60 la ora iti semnezi singur actele de donator de organe .Ai grija de persoana ta ca altii sigur nu o sa aiba .E plin de prosti si de aiuriti in trafic cu telefonu la ureche .

Voi va asteptati sa va vada dar soferii nu sunt obisnuiti cu noi, foarte putini circulati cu motoarele fiecare cu motivul lui k nu are timp ,chef ,ca ploua ca e frig,ca e innorat si daca ploua?......

 

Atatia va adunati la intruniri de joi sau de duminica dar putini circulati in timpul saptamanii ,marsurile de atentie la motocclisti sunt o ipocrizie fiindca nu i respectam si noi pe ceilalti participanti la trafic ,daca ni se taie calea noi injuram aratam degetu sau le rupem oglinda altii sar la bataie,dar nimeni nu se gandeste ca bah io am venit cu 80 pe aici daca nea Vasile asta din Dacia lui veche nu m a vazut k eu meream ca bou prin oras.Puneti va in locul lor ca multi dintre voi circulati si cu masina .

 

Ultimele astea 2 saptamani au fost pline de accidente ,hai sa o lasam mai moale.ASFALT USCAT

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci....trebe sa facem ceva :lol: ...azi, in urma cu aproximativ o ora, pe calea dumbravii a mai patito unul de-ai nostrii :D ...o pitipoanca proasta siliconata -_- i-a iesit in cale de pe una din stradutzele secundare...il cheama adam andrei pe baiat...din cate am inteles are fractura deschisa la un membru si conducea un DR (cred)...mai multe nu stiu...decat ca era in dureri groaznice...innebunesc...astia ne doboara rand pe rand pe toti...trebuie neaparat sa luam atitudine...pe ei ;)

 

Imi e prieten si vecin andrei, are un yamaha xt 600. acum o ora am aflat si eu :)

 

INSANATOSIRE GRABNICA!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce bine ca nu este grav, fara sectia ATI si alte chestiuni.

 

Mi se pare crunt ceea ce se intampla in acest oras. In numai o saptamana, atatea nenorociri.

 

Aveti mare grija baieti si fete pe 2 roti!

 

Insanatosire grabnica motociclistului

Editat de sinister_bya
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in ritmul asta o sa organizeze autoritatile (oricine altcineva decat motorari) campanii de constientizare

crezi ca se alarmeaza pt scaderea numarului contribuabililor ? -_-

 

La cat ii duce capu' , is in stare sa interzica motociletele pe drumuri publice :lol: ... daca au murit boschetarii de frig s-au gandit sa-i acuze (penal) pe meteorologi cum ca au prognozat calduri iarna :D ... sper sa nu cobesc

 

 

Atentie la neatentie !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aiiii di mini si di mini ....cate chestiuni ipotetice din partea la unii cu marsuri ipocrite si cate si mai cate dulci cuvinte pro si contra, aici , exceptie fac cativa motoretisti , sunt numai profesori care stiu au fost au fumat au facut si mai traiesc din viata pe 2 roti , adevarul e ca acum 10 ani nu era forum sa te plangi pe el ...si intradevar daca nu imi place nu ar trebui sa comentez nimica , insa traiesc si citesc si nu ma pot abtine . Fiecare are ce are in cap , respectati ceea ce vreti si nu mai comentati aiurea , nu aruncati cu cu vinte in stanga si in dreapta si lasati viata sa mearga innainte asa cum e ea.

Vreau sa fac parada biciclistica pe trotineta sa salvez extraterestri poi atunci asta fac , nu iti convine asta e , sunt la volan si dau intrun motoretist ca nu l-am vazut ca nu am vrut sau mio fost lene sa ma uit in oglinzi asta este , vina e impartita , eu ca mo durut la cot si motoretistu ca nu a fost atent punct.

daaaaaaarrrr , nici asa nu e bine ...cineva o sa raspunda raspicat ...cum adica a fost motoretistu de vina helouuuuu r u bou??? dupa care sare unu care e logan lover si zice eeeeee poi nici asa ! ....deci

ce pot sa va spun concret este ca acuma si in special acuma e sezonu la legume si fructe proaspat aduse din cuba , iran , indochina ...etc , apucativa de mancat sanatos ....si apoi mai povestim ....Normal ca si aici o sa sara cinvea cu gura ..... DAR CU CARNEA CE AI FRATE?

 

 

V-am pupat pe tot razvratitii ! si aveti grija pe unde ca l catzi !

 

PS . Si daca vreau sa merg cu 200 prin oras de ce sunt eu vinovat ca sunt atatia conservari pe strada , propun sa facem un mars prin care sa se interzica circulatia autoturisemlor si autotrenurilor prin romania!

Editat de AxL_FzR_
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aiiii di mini si di mini ....cate chestiuni ipotetice din partea la unii cu marsuri ipocrite si cate si mai cate dulci cuvinte pro si contra, aici , exceptie fac cativa motoretisti , sunt numai profesori care stiu au fost au fumat au facut si mai traiesc din viata pe 2 roti , adevarul e ca acum 10 ani nu era forum sa te plangi pe el ...si intradevar daca nu imi place nu ar trebui sa comentez nimica , insa traiesc si citesc si nu ma pot abtine . Fiecare are ce are in cap , respectati ceea ce vreti si nu mai comentati aiurea , nu aruncati cu cu vinte in stanga si in dreapta si lasati viata sa mearga innainte asa cum e ea.

Vreau sa fac parada biciclistica pe trotineta sa salvez extraterestri poi atunci asta fac , nu iti convine asta e , sunt la volan si dau intrun motoretist ca nu l-am vazut ca nu am vrut sau mio fost lene sa ma uit in oglinzi asta este , vina e impartita , eu ca mo durut la cot si motoretistu ca nu a fost atent punct.

daaaaaaarrrr , nici asa nu e bine ...cineva o sa raspunda raspicat ...cum adica a fost motoretistu de vina helouuuuu r u bou??? dupa care sare unu care e logan lover si zice eeeeee poi nici asa ! ....deci

ce pot sa va spun concret este ca acuma si in special acuma e sezonu la legume si fructe proaspat aduse din cuba , iran , indochina ...etc , apucativa de mancat sanatos ....si apoi mai povestim ....Normal ca si aici o sa sara cinvea cu gura ..... DAR CU CARNEA CE AI FRATE?

 

 

V-am pupat pe tot razvratitii ! si aveti grija pe unde ca l catzi !

 

PS . Si daca vreau sa merg cu 200 prin oras de ce sunt eu vinovat ca sunt atatia conservari pe strada , propun sa facem un mars prin care sa se interzica circulatia autoturisemlor si autotrenurilor prin romania!

 

 

Nu stiu ce ai luat dar vreau si eu o doza. Se poate ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pot sa va rog, mult mult de tot, sa respectam "subiectul'' acestui topic???

 

Despre campanii puteti scrie aici: atentie la motociclisti

Despre frustrari aici: Motociclisti frustrati

Despre chestii diverse aici: free talk

 

Nu de alta, dar prea multe accidente urate au fost in doar o saptamana. Si cred ca multi dintre noi, ne speriem cand vedem ca iar s-a scris la ACCIDENTE

 

Va multumesc mult de tot

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...