Sari la conținut

Postări Recomandate

Sa ne aducem aminte de NICK ,, LOMBARDIA '' ................. in data de 30 august este ziua lui de nastere !!!

LA MULTI ANI PRIETEN DRAG ...............ACOLO UNDE TE AFLI !!!

pastreaza-ne si noua locuri , mai devreme sau mai tarziu vom fii langa tine !!!

 

 

 

 

RESPECT

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 815
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Sa ne aducem aminte de NICK ,, LOMBARDIA '' ................. in data de 30 august este ziua lui de nastere !!!

LA MULTI ANI PRIETEN DRAG ...............ACOLO UNDE TE AFLI !!!

pastreaza-ne si noua locuri , mai devreme sau mai tarziu vom fii langa tine !!!

 

 

 

 

RESPECT

 

nu cred ca e cazul sa readuci in prim plan un eveniment tragic si sa-l transformi intr-o onomastica...realitatea e alta si acestea nu sunt sarbatori.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu cred ca e cazul sa readuci in prim plan un eveniment tragic si sa-l transformi intr-o onomastica...realitatea e alta si acestea nu sunt sarbatori.

Cred ca lumea isi aduce aminte de cine a fost el nu de accident... poate ca si Achimoto a vrut sa-l aduca din nou in amintirea motociclistilor sau poate ca si pentru el Nikc e viu ....in amintira lui.....

La multi ani Nikc...acolo unde esti....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani! Nick acolo unde esti, o sa beau o bere in memoria ta, sa ne veghezi de acolo de sus.

 

Si dodomotox, Nick nu este o amintire tragica a unui accident, il pastram viu in suflet, chiar nu era necesar comentariul tau, cine vrea sa sil aminteasca bine cine nu sa nu isi mai dea pareri degeaba!!!!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani! Nick acolo unde esti, o sa beau o bere in memoria ta, sa ne veghezi de acolo de sus.

 

Si dodomotox, Nick nu este o amintire tragica a unui accident, il pastram viu in suflet, chiar nu era necesar comentariul tau, cine vrea sa sil aminteasca bine cine nu sa nu isi mai dea pareri degeaba!!!!!!!!!

 

Unii si-l amintesc si fara tort si bere...

 

Gata. Nu mai zic nimic...sar pe mine petrecaretii!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unii si-l amintesc si fara tort si bere...

 

Gata. Nu mai zic nimic...sar pe mine petrecaretii!

 

 

Asta e deja nesimtire sa iti fie rusine, asa de la obraz.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unii si-l amintesc si fara tort si bere...

 

Gata. Nu mai zic nimic...sar pe mine petrecaretii!

Sincer...nu stiu cine esti... si nu cred ca petrece nimeni. Imi pare rau ca ajungem la polemici in discutia asta...sigur lui Nikc nu i-ar fii placut... prea multe discutii din cauza unei banale urari, pe care cineva a simtit sa o faca..pacat. Cred ca fiecare din noi avem dreptul sa exprimam ce simtim...e un forum.

Eu sunt sora lui Nikc... impreuna cu familia... il reamintim asa cum putem... si nu cred ca poate fii o suparare sa aducem aminte de el,nu?

Eu, personal, nu am nimic cu nimeni... stiu doar ca fiecare are dreptul sa spuna chiar si un "La multi ani!"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

probabil ca dodomotox se referea la ideea de "La multi ani" , UNDE?..era bine sa fie multi ani aici cu noi...poate ca la asta se referea.

 

stiti toti ca a fost un om grozav...eu nu l-am cunoscut..mi-ar fi placut sa-l cunosc clar

Parerea mea e ca nu e cazul sa intrati in conflicte AICI..pentru ca lumea de multe ori exprima diferit ceea ce simte desi probabil toti simtiti la fel..

 

 

un pahar pentru tine NICK..atat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

probabil ca dodomotox se referea la ideea de "La multi ani" , UNDE?..era bine sa fie multi ani aici cu noi...poate ca la asta se referea.

 

stiti toti ca a fost un om grozav...eu nu l-am cunoscut..mi-ar fi placut sa-l cunosc clar

Parerea mea e ca nu e cazul sa intrati in conflicte AICI..pentru ca lumea de multe ori exprima diferit ceea ce simte desi probabil toti simtiti la fel..

 

 

un pahar pentru tine NICK..atat

 

Ai dreptate.''La multi ani'' pt. mine inseamna adevaratul sens al cuvantului si de aceea mi se pare aiurea un ''La multi ani'' inutil si fals. Are o singura insemnatate. Mai bine un omagiu cu respect in sensul sau real.

 

 

Pt. Lombardia, ii spun RESPECT pt. omul ce a fost. Atat imi permit din multe considerente.

 

 

Elefantico, daca vrei sa-ti zic mai multe, cere, ti se va da!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu cred ca e cazul sa readuci in prim plan un eveniment tragic si sa-l transformi intr-o onomastica...realitatea e alta si acestea nu sunt sarbatori.

 

Imi pare rau de un lucru , ca am iscat din nimk niste comentarii inutile ......si va rog sa incetati sa comentati ....nu are rost !!!

 

Nu am vrut ca acest ,, LA MULTI ANI '' spus din toata inima pt NICK , si pt tot ce a fost el pe acest pamant pt toti amicii si prietenii lui , sa nasca atata cotroversa ......am vrut un singur lucru : LUMEA SA SI-L REAMINTEASCA PE NICK ,, LOMBARDIA '' .

Pt mine va ramane pt tot restul viatii mele unul dintre cei mai buni prieteni ai mei .

Pt mine Nicu nu a murit , pt mine Nicu este plecat undeva , si il voi astepta sa se intoarca , de aceea nu ii sterg nici numarul de telefon din agenda ......in speranta ca ma va suna .................................................

 

Si din pacate , lumea incepe sa il uite pe NICK ,, Lombardia '' desi a fost un om de milioane ........si poate pe unii ii doare tare acest lucru :P

 

 

 

 

RESPECT

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acesta este topicul despre un om bun, care a murit.

Pacat ca si aici se nasc controverse...chiar nu isi au rostul.

Nick, ne e dor de tine.

Atat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
Daca v-ar auzi cum va certati probabil s-ar intoarce in mormant!

Fiecare dintre noi il are pe NICK in suflet asa cum l-au cunoscut sau chiar i-au fost prieteni.

 

 

Este o mare tragedie .

Sa nu-l uitam . Poate ca aceasta tragedie ne face mai intelepti , mai ganditori si mai cu grija pentru totul.

Si eu acum un an am scapat ca prin urechile acului dintr-un eveniment in care am fost lovit din lateral stanga de catre un camion ramanand fara splina.

 

Dumnezeu sa-l odihneasca .

 

 

nicon

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

in primu rand imi cer scuze pt cele enspe mii de repetari ale topicului.. netu meu e de ...jalnic si mi se bloca.. si eu agitat.. am dat de mai multe ori post.. :P recunosc.. eram stresat...mercy ca mi le-ai blocat.

 

si in al 2-lea rand... bine k ati scapat intregi si ca nu a fost ceva mai grav. fiarele se indreapta nu e asta problema... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

are careva idee care s-a varsat ieri seara p milea la euroil... ca era plin de politie si un cbr parca albastru.. mov.. nu am observat bine... busit nasol in fata..

 

fereasca dumnezeu si sper k e bine omu....

 

 

boss, stop, ia mâna de pe taste, nu mai fă nimic, du-te Âşi bea un pahar cu apă de la chiuvetă, până te întorci Âşterg eu celelalte cinci topicuri pe care le-ai deschis. deci, ho.

In pagina 6a INVENTAT cineva topicul de accidente!!

NU cred ca trebuie sa mai inventam unul de fiecare data cind mai cade cite CINEVA :)

Mesaj completat

si mai are si ppppppparkinson

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...