Sari la conținut

Zona Colentina - Tei


andan
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

SAL lume! Pe dezu, cry si orl ii stiu.. Ma mut de maine in Dna Ghica, sa-mi bip una, sunt TOTAL pierdut in cartierul asta. Cam la 3 minute de rondu unde era inainte avionu' .. Buba 1 : unde tin motocicleta?

2 : cum naibii ajung eu usor la podu baneasa?

 

Va salut, cu respect,

shinu sau Cristi/an

 

LE: cry sa raspunzi la mobil :P

 

ELE: copii, da' grava lipsa de don'soare p-aci :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SAL lume! Pe dezu, cry si orl ii stiu.. Ma mut de maine in Dna Ghica, sa-mi bip una, sunt TOTAL pierdut in cartierul asta. Cam la 3 minute de rondu unde era inainte avionu' .. Buba 1 : unde tin motocicleta?

2 : cum naibii ajung eu usor la podu baneasa?

 

Va salut, cu respect,

shinu sau Cristi/an

 

LE: cry sa raspunzi la mobil :blbl:

 

ELE: copii, da' grava lipsa de don'soare p-aci :angryfire:

bulevardul lacul tei, barbu vacarescu, tot inainte si ai ajuns!

deci suntem vecini :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SAL lume! Pe dezu, cry si orl ii stiu.. Ma mut de maine in Dna Ghica, sa-mi bip una, sunt TOTAL pierdut in cartierul asta. Cam la 3 minute de rondu unde era inainte avionu' .. Buba 1 : unde tin motocicleta?

2 : cum naibii ajung eu usor la podu baneasa?

 

Va salut, cu respect,

shinu sau Cristi/an

 

LE: cry sa raspunzi la mobil :angryfire:

Nu prea ai variante pentru moto: in fata blocului sau in parcarea subterana de la Obor, da-i prea departe. Drumul pana la Pod Baneasa e foarte simplu. Ai cateva variante, poate mergem intr-o seara sa le vezi si sa poti alege.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bulevardul lacul tei, barbu vacarescu, tot inainte si ai ajuns!

deci suntem vecini :P

Ieei, suntem veciini!

 

PS: nu stiu strazile :angryfire:

 

Nu prea ai variante pentru moto: in fata blocului sau in parcarea subterana de la Obor, da-i prea departe. Drumul pana la Pod Baneasa e foarte simplu. Ai cateva variante, poate mergem intr-o seara sa le vezi si sa poti alege.

Merci. Sper sa merem cat mai curand, ca tre' sa invat s-ajung la munci :blbl:

 

Cand mereti la Ciolpani? Pe unde iesiti azi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sinuleeee....sa traiesti baaa...devii colentinar :blbl:

 

deci o sa poti veni la intrunire de cartier, adica de betivi :angryfire:

 

cum nu sunt bre fete?avem vro doua, si frumoase foc :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SAL lume! Pe dezu, cry si orl ii stiu.. Ma mut de maine in Dna Ghica, sa-mi bip una, sunt TOTAL pierdut in cartierul asta. Cam la 3 minute de rondu unde era inainte avionu' .. Buba 1 : unde tin motocicleta?

2 : cum naibii ajung eu usor la podu baneasa?

 

Va salut, cu respect,

shinu sau Cristi/an

 

LE: cry sa raspunzi la mobil :P

 

ELE: copii, da' grava lipsa de don'soare p-aci ;)

 

n-ai zis in ce sens de la rond... :P si 3 minute pe jos sau cu motorul?... daca nu e prea departe, si daca o lasi in fata blocului nu te simti tu bine, poti sa o lasi in rond la d-na ghica e un sensi-blu non-stop cu paza... vorbesti cu paznicul si...

 

la podul baneasa ajungi pe petricani iesi in barbu vacarescu si... dar mai bine facem o plimbare sa-ti aratam drumul cel mai scurt.

 

Ieei, suntem veciini!

 

Cand mereti la Ciolpani? Pe unde iesiti azi?

 

yeeeeee vecini suntem ca bine zici :angryfire:

la ciolpani mergem si maine, daca vii, la 10 fara 10 sa fii la rond d-na ghica (acolo unde ERA avionul) la intrarea in parc, langa biserica. plecam asa dimineatza sa prindem motocrosul...

 

sinuleeee....sa traiesti baaa...devii colentinar :D

 

cum nu sunt bre fete?avem vro doua, si frumoase foc :P

 

lasa orlule ca daca e activ, mai insufleteste cartierul asta ca ne intrec militarii si titanistii de departe!... asa ca vorba ta... sa traiesti baaaaa bine ca ai devenit colentinar! :P

 

frate da-s scumpe la vedere... eu n-am avut placerea sa pup decat fete din alte cartiere! (ouch cred ca mi-o iau peste ceafa... :blbl:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poi am ieshit ieri.

data viitoare poate nu uitam sa-ti dam telefon :D

si cum nu putem sta departe unul de altul mai mult de o zi... s-ar putea sa iesim si maine la o bere :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

muhahaha...din pacate eu lucrez cam pana pe la un 8 seara ( la munca in momentul de fata, pe burta, ca orice angajat model :D )....asa ca in timpul saptamanii o sa imi fie cam greu sa apar....dar cand se poate.... I WANT IN :( .... id mess : green_key14

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu unde e biker`s. Anuntati si voi pana in 17:00 unde va intalniti si apar si eu. Presupun ca va intalniti undeva si plecati impreuna spre biker`s...

De regula ne intalnim la rond la D-na Ghica si plecam de acolo. Daca se opreste ploaia, ne vedem in jur de 19:00, dar postam mai tarziu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

'neata! Mai oameni buni, pe la 1-2 noaptea mi-era foame si am descoperitcu stupoare ca pe aici nu am ce manca la ora asta. :baldy: WTF? Nu e nimic deschis noaptea?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

'neata! Mai oameni buni, pe la 1-2 noaptea mi-era foame si am descoperitcu stupoare ca pe aici nu am ce manca la ora asta. :baldy: WTF? Nu e nimic deschis noaptea?

 

Ba da:Mc-ul de la rau, Teiul D-nei/Lacul Tei-> saorma, Lacul Tei/ Gr. Moisil->saorma la farfurie, pui shang hai, T D-nei/Ghica Tei pizza, snitel cu cartofi, salata.

Eu ti-am recomandat numai locuri incercate, care merita efortul. Ar mai fi si altele dar nu recomand...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la 7 sunt acolo, pe colt cu biserica, ca e loc de parcare, daca nu sunteti va urmaresc si va desumflu rotile :baldy:

Cred ca azi o sa sarim peste biker`s ca nu se anunta nimeni.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba da:Mc-ul de la rau, Teiul D-nei/Lacul Tei-> saorma, Lacul Tei/ Gr. Moisil->saorma la farfurie, pui shang hai, T D-nei/Ghica Tei pizza, snitel cu cartofi, salata.

Eu ti-am recomandat numai locuri incercate, care merita efortul. Ar mai fi si altele dar nu recomand...

N-o sa nimeresc adresele... Las' ca o sa le vizitam impreuna :blink: Doar Mc-ul il stiu, ca-l vad de pe geam :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...