Sari la conținut

Crazy Bike Party 2007


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 207
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Desi ma doare sa o spun, nu voi mai merge la intalnirea de la Sibiu. Desi cu ea am inceput (acum multi ani), dezamagirea a fost prea mare, din prima si pana in ultima zi. Pt. 250.000 lei intrarea, te astepti la mult mai mult. La o muzica mai buna (daca nu ai, mai bine lasi banda sa cante), la toalete utilizabile (pana la urma bine ca a fost padurea aproape :)) ) si macar 4-5 surse de apa (nu 2 la atata omenire). Doar un soi de bere (care mie nu-mi place). Singurele plusuri au fost la mancare si concursuri. Terenul... din ce in ce mai distrus, plin de denivelari pronuntate si praf ca la balamuc. Si daca peste toate astea as fi trecut intr-un final, decizia de a nu mai calca la o viitoare intrunire la Sibiu a venit sambata noaptea. Absolut de neinteles de ce dupa ora 1 noaptea organizatorii au dat tonul la turat motoarele (asta trebuia sa se intample pana in 12 noaptea), ton care i-a incurajat pe multi "motociclisti" sa nu se mai opreasca pana dimineata. Pocnituri de dardaia pamantul sub cort pana cand s-a crapat de ziua, si culmea culmilor, "concert" (adica unii care behaiau pe scena dreaqu stie pt. cine si de ce) tot pana dimineata. Asta chiar ... :bigstar: de necrezut... Frate, macar pe la 3 dimineata bunul-simt iti cere sa fii rational si sa te gandesti la cei care au de facut un drum inapoi. Dar asta e, am mai spus eu odata, la intalnirile astea, nu mai vin decat 20-30% motociclisti...

Dragul meu, incearca sa mergi la un concert de opera daca te-au deranjat toate acele lucruri ("Pocnituri de dardaia pamantul sub cort pana cand s-a crapat de ziua, si culmea culmilor, "concert"), daca esti motociclist ... esti putin crazy si in mod normal trece peste anumite lucruri . . . asa-i in viatza nu e tot timpul cum vrei

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La fiecare intelnire moto se intampla ca motocicletele sa fie turate pana noaptea tarziu.asa este si o sa fie mereu.pe mine nu m-a deranjat.daca vroiam liniste mergeam la oca sibiului sau la paltinis.

 

te contrazic, citeste topicul cu intrunirea de la Resita

 

Poti sa contrazici cat vrei. Poi eu tocmai de aia NU m-am dus la Resita.

 

Ce, suntem in armata sa se dea stingerea? E chef sau ce e? Suntem in liceu sa vina directorul sa scoata sigurantele? WTF? Ma mir ca nu s-a plans ink nimeni ca s-a facut prea mult burn-out.

Naspa a fost ca au intrat ATV-isti si copii.

 

@Aleco: Parte din "ragetul" Huffy nu este decat un citat dintr-un post anterior, care nu-i apartine. Nu mai stiu cine a folosit primul diminutivul de la P.U.L.A.

Editat de SRY
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ciudata toata treaba

am ajuns vineri la 2 si la ora aia primul lucru care l-am auzit a fost "sunati la 112 sa vina salvarea, un atv a intrat intr-un cort in care e posibil sa fie si copii" (si erau si copii). CLAR VINA ORGANIZATORILOR CA NU AU DELIMITAT CORTURILE DE ZONA DE DAT CU MOBRE SAU JEGURI DE ATV

Inca cateva chestii la capitolul organizare: cautati data viitoare un teren mai plat si preferabil cu iarba, nu cu praf.

Apa minerala doar la 0,5 si pret de te indoaie? urata faza, haleala cam subtire, de foame am plecat in oras la pizza

Puteati sa faceti o reducere mare pt fete. Plm daca nu iti aduci de acasa noaptea poti **** doar picioare in gard ca in tot campingu doar cateva urate care au platit biletu singure

 

Despre muzica - mai bine bagati mai devreme formatiile no name care stiu sa faca show (alea de pe la 2-3 dimineata decat nume mai cunoscute care baga muzica "artistica"

jumate din mobrele prezente erau scoase la vanzare, venisera pe remorca - cred ca au fost mai multi comercianti decat mobristi

Poate mai vin la anu, dar doar pt drumul pana acolo. atmosfera 80% din timp era de talcioc cu pensionari. cu greu s-au incins niste treburi.

Sa nu uit timide rau stripelnitele - un punct in plus pt baiatu care le-a luat ktm-ul dupa care se ascundeau cand erau la kuru gol

stresuleeee ia pune tu mana pe o tiganca meseriasa si pune la protap sa vezi cum iti schimbi parerea

 

As minti sa zic ca gresesti, dimpotriva, ai perfecta dreptate! Asta e. Din pacate, majoritatea fraierilor nu pot dansa daca nu beau sa-si faca curaj, nu se pot distra daca nu se fac manga, etc. Probabil vom ajunge si noi ca pe dincolo, sa venim cu droguri si alcool la greu ca se putem simti un pic bine, ca vad ca altfel s-au tampit oamenii. Ma cac in ele vremuri, m-as teleporta cu 30 de ani in urma...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Observ ca ai cont aici, si activezi din 2003. De ce nu ati dat nici un fel de detaliu despre intalnire saptamana trecuta?

Da imi pare rau ca nu am ptut sa va ajut cu nici o informatie pe site .....dar am fost plecat din tara in concediu si dupa ce am venit (miercuri noaptea) am fost sa faceam pregatirile pentru intalnire toata ziua

Editat de M I G
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Hahahahha!!!!esti criminal...pai si pe noi ne obsedeaza ceva piese de la icar dar inca nu am reusit sa aflam tainecele vorbe.daca faci rost... :bigstar:

 

 

 

pe cartea lor de vizita nu este nici o adresa de site,doar numele lor si atat.Trupa este din fagaras(de unde sunt si eu) si daca chiar va intereseaza pot sa incerc sa va fac rost de un cd de la ei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aici se folosesc 2 tehnici:

1) de ce nu vreti corturi cu aer conditionat, plasme, concerte de muzica simfonica blah blah - deci un soi de hiperbolizare care nu are cum sa tina, pentru ca nimeni nu vrea asa ceva.

 

2) asa e la intruniri, e normal, nu e la armata sa se dea stingere - deci, aia care comenteaza nu sunt cool, nu au sange, spirit, etc, trebuie sa stea acasa.

 

Nu stiu ce e asa greu de inteles.

 

Se poata amenaja un spatiu unde sa se alerge lumea, din partea mea sa joace prinsea pe rr-uri si la ora 4 dimineata sa se dea naibii stingerea pana la un 7 si intre orele astea organizatorii sa ii scoata afara pe scandalagii.

 

Continuati, va rog!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Probabil vom ajunge si noi ca pe dincolo, sa venim cu droguri si alcool la greu ca se putem simti un pic bine, ca vad ca altfel s-au tampit oamenii

 

 

aici gresesti: am calcat...fix pe o seringa! si....nu cred ca era pt. insulina! :bigstar: se pare ca alcoolul...nu mai ajunge!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@sinister_bya

am venit cu idei -

- intrare moca pt pasarele

- sa ai ce hali si la 3 cand vii de la drum si fara kkturi de genu numai apa minerala la 0.5 - 3 ron sticla

- nitica ordine ca daca nimeream un copchil de 6 ani cu mobra ma manca puscaria in mortii masii. me la 1 jumate noaptea ma apucase si pe mine de nitel uili prin camping beat si cu o pixdusica in spate (una din putinele simpaticute oarecum) dar cand m-am prins ca fac o tampenie am iesit frumusel la padure ca sa nu indoi pe nimeni. acolo era locul tuturor zmeilor da deh - nu ii vedea nimeni

 

 

ia vedeti voi intalnirea de la 7 scari cum a decurs si acolo am calarit mobre pe toate rapele si toata lumea a fost fericita - uni au ramas 4 zile de vineri pana luni. am urcat cu iju unde nu am sanse cu bmw-ul, mers in rau etc. baietii cu atase au studiat toate dealurile din zona.

 

 

 

apropo la radio cica 3000 de motorete - unde mortii masii ca daca erau 300 era bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma bucur ca am descoperit culmea de aur a motociclismului, trasul de gaz la maxim, din pacate cu motorul la relanti. Unde as putea sa fac niste cursuri, sa fiu cat mai bun?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragul meu, incearca sa mergi la un concert de opera daca te-au deranjat toate acele lucruri ("Pocnituri de dardaia pamantul sub cort pana cand s-a crapat de ziua, si culmea culmilor, "concert"), daca esti motociclist ... esti putin crazy si in mod normal trece peste anumite lucruri . . . asa-i in viatza nu e tot timpul cum vrei

Dragul meu, esti varza. Acelasi lucru care l-a notat si Pacasac : ai cont din 2003, dar se vede treaba ca nu te-au prea pasionat discutiile despre motociclism de pe aici.

1. sa mor daca stiam ca mi-a crescut p_u_tz_a :bigstar:

2. era vorba de exagerarea unora de-a dreptul nesimtiti, pt. ca, dragul meu, in '98, '99, 2000..., cand strangeam bani cu 2 luni inainte ca sa ajung la intrunirea de la Sibiu, pe acolo chiar veneau 99% motociclisti. Se turau motoare, se distra lumea, dar aveau totusi o limita a bunului-simt. Cu timpul se vede treaba ca intrunirile au ajuns asa: o adunatura de indivizi posesori de polizoare , care pocnesc la ele pana le gasesc dracii pt. ca nu stiu sa faca altceva cu motorul respectiv. Iar asta nu tinea oricum de organizatori (sau tinea daca vroiau). Tu ori vorbesti sa te afli in treaba, ori esti unul din aceia care strica intrunirile.

3.daca esti motociclist ... esti putin crazy si in mod normal trece peste anumite lucruri . Am precizat deja ca as fi trecut peste pretul de intrare mult prea mare pt. conditiile care s-au oferit, as fi trecut peste faptul ca nu puteai sa bei decat acea bere de cacao (n-o suport), fara sa ai alternativa, as fi trecut peste coada la care stateai dimineata cu ochii lipiti in fata celor 2 (DOUA) tevi cu apa ca sa te speli, as fi trecut poate si peste praful infernal si terenul sub orice critica (pe care probabil ca tot "motociclistii" aia adevarati l-au adus in halul ala ani la rand prin burn-out-uri si alte artificii), as fi trecut si peste faptul ca trebuia sa sar gardul si sa belesc bine ochii sa nu calc in vreun noroc ca sa ma usurez, as fi trecut chiar si peste poluarea fonica (unii o numesc muzica) de pe scena daca s-ar fi oprit la timp cel putin etc etc... Dar vezi , daca pui toate astea in balanta, ajungi sa te intrebi : "Da' nu mai bine trec eu de acum incolo peste intrunirea de la Sibiu?"

4. daca taceai... filozof ramaneai...

Dubios faptul ca toti cei care au sarit in sus deranjati de nemultumirea in masa, sunt ori "nou veniti pe forum" ori personaje noi in peisaj (in ciuda conturilor din 2003 :) )

5. racesc gura de pomana, nu stiu de ce naiba am facut efortul sa mai scriu postul asta...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dubios faptul ca toti cei care au sarit in sus deranjati de nemultumirea in masa, sunt ori "nou veniti pe forum" ori personaje noi in peisaj (in ciuda conturilor din 2003 :bigstar: )

5. racesc gura de pomana, nu stiu de ce naiba am facut efortul sa mai scriu postul asta...

sau pasagere sinistre si probabil blonde...

Editat de old_scorpion
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai cont din 2003

Poate ca unii prefera s-o arda pe sosele si sa "discute benzina" in cafenele, pe pista si intre doua tigari trase repede la o oprire - si mai bine fac mai multi km decat sa o arda in polemici inutile cu diferiti virtuali care mai mult isi plang de mila.

 

Ce conteaza cate posturi are cineva?

Editat de SRY
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru a doua intrunire a mea a fost :blink: Chiar sincer o spun. Incidente slava Domnului ...iesi din casa si iti cade o tigla in cap ....sunt si vor fi tot timpul. Inafara de formatiile afoane.... restul tine de fiecare cum intelege distractia. Eu m-am distrat vazand pe la 3 noaptea pe toata lumea mergang in zig-zag in camping si facand glume aiurea la care toti radeau . N-am vazut pe unu' suparat zau!! :blink: Pretenii sa fie acolo, ca restul vine de la sine.

Si am vazut ca Fiscu a ajuns iarasi stea pe forumuri..."oboseala si caldura" :)

 

Asfalt uscat si...sa ne intalnim la intrunirile acelea formidabile si perfecte! :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda!Un mare oftat in urma unei intalniri de la care aveam pretentii!Dupa un deranj de aproape 500km ajungem la Sibiu 6 vitezane si o masina.La intrare 5 masini cu nr de leasing.Dureaza 15 minute pana intram pt ca nu sunt bagat in seama eu si ai mei.Intreb-ESTE INTALNIRE DE JEEPANE SAU DE MOTO?Mi se raspunde ca au venit baietii cu fitze de Bucuresti.Interesant!Omu vedea apoi ca dintre noi unii au nr de B si intreaba daca suntem de acolo.Nu ,nu suntem.Conteaza?Intram dupa ce ne-am fiert in combinezoanele de piele.Soferita noastra opreste din greseala in fata parcului de moto al REBEL PISTON in timp ce eu caut loc pt corturi dand roata cu baietii.Un nene ca nu pot sa-i spun domn care ulterior am aflat ca avea 60 de ani o ia pe ea si pe amicii mei la 3 pazeste intr-un mod infernal.Urla si tipa la ei ca de ce si-au pus masina acolo si face aLERGIE TARE CA ARE NR DE IF.Da are ca e pe leasing nenea.Si afla pe calea asta ca cei la care ai tipat erau ofiteri sau directori,inspectori sau in cazul domnisoarei superbe la care ai tipat era o mare purtatoare de cuvant a unui anume INSPECTORAT!Numai faptul ca erau bine crescuti i-a facut sa nu raspunda pe masura.Imi pare srau ca nu am fost de fata ca s-ar fii intamplat altele.Colegii din club mi-au spus ulterior ca asa esti tu.In concluzie-OM BATRAN SI MINTEA IN (cuvant urat)!In rest-intrare scumpa,mizerie,camping de 2 bani improvizat,muzica de 2 lei cu nici o formatie importanta,galagie nu muzica si pana la ore tarzii mai ales in noaptea dinaintea plecarii,dusuri improvizate,lipsa organizare.Plusuri-masina care incerca sa ude interiorul si busele din camion.Singurul lucru frumos-drumul.Am fost la toate intalnirile din ultimii ani in Sibiu.Acum am hotarat ca aceasta va fii ultima pt c a fost bataie de joc.Aveti ceva cu cei din sud?Eu nu cred ca ei au avut ceva cu voi cand a-ti fost la Snagov!Pacat ca mai sunt pe acolo si baieti de treaba-presedintele Crazy Bike care ne-a salutat la plecare.Sper ca nu a zis bine ca am scapat de voi.In rest-intalnire pt castig.Parerea mea! :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As vrea sa mai fac o precizare. Este pt. prima data cand comentez ceva legat de o intrunire. Si nu pt. ca as fi carcotasa, sau pt. ca asa mi-a venit mie de data asta sa fiu nemultumita, ci pt. ca asa cum am mai spus, intalnirea de la Sibiu era pt. mine cea mai faina intalnire din tara, intalnirea mea de suflet... Oameni deosebiti (ma refer la sibieni, pt. ca eu una apreciez foarte tare ardelenii), cu experienta (ca doar au fost primii care au organizat asa ceva), atmosfera deosebita (nici nu-ti mai pasa daca gaseai de mancare doar mititei), distractie la maxim (dar de bun-simt). Dar este foarte adevarat ca pe vremea aia nu prea vedeai nici teribilisti de 18 ani, nici fani florin salam sau copilu' minune (scris cu litera mica voit), nici polizoare cata frunza si iarba... De data asta, dezamagirea a fost atat de mare, incat melancolica din mine (unde s-au dus vremurile alea?) a rabufnit. Chiar m-a durut sa vad ce a ajuns intrunirea de la Sibiu. Si am mai convins si o gramada de oameni sa vina, ca e cea mai faina intrunire moto...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca bine zice mandra...

 

peste tot exista oameni care se simt bine si oameni care nu...

 

As dori totusi sa dau si o leaca de dreptate si celor care s`au plans... ca de... era si loc de mai bine... la capitolul bautura, la cutiile alea pline de dejectii si mirosuri numite "cocioaba ecologica" si ca copilasii aia nevinovati care puteau sa ajunga pe sub diverse roti...

 

Pacat ca se anunta o chestie mai mare totusi, si parca presimteam ca o sa fie mai bine organizata... dar cine stie, poate la anul se vor descurca baietii mai bine...

 

Pana una alta... noi sa fim sanatosi si sa ne vedem si la alte intalniri.... asfalt uscat si fir intins :bigstar: ...

 

 

iote si niscaiva poze...

post-11630-1185825356_thumb.jpgpost-11630-1185825386_thumb.jpgpost-11630-1185825449_thumb.jpgpost-11630-1185825472_thumb.jpg

post-11630-1185825533_thumb.jpgpost-11630-1185825635_thumb.jpgpost-11630-1185825668_thumb.jpgpost-11630-1185825722_thumb.jpg

post-11630-1185825780_thumb.jpgpost-11630-1185825859_thumb.jpgpost-11630-1185825910_thumb.jpgpost-11630-1185825964_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hello!

Am incercat sa fac tot posibilul pt a ajunge la Sibiu,dar nu am reusit. In urma cu ceva ani a fost prima mea intilnire la care am participat si oarecum doream sa mai ajung pe acolo.Spun oarecum, pt ca atunci nu mi-a placut foarte tare. Acum,dupa ce am citit mesajele celor care au participat,constat ca minusurile intilnirii au fost cam aceleasi (SAU MAI MULTE) iar partile bune sunt tot mai putine. Cred ca putin mai mult bun simt din partea unora (cei care tureaza motoare aiurea in mijlocul noptii) combinat cu un mai mare interes din partea organizatorilor (locatie fara praf,toalete mai curate sau un CD-player care sa nu sara) aduce numai lucruri bune pt toata lumea.

In concluzie pina lucrurile nu se schimba putin cred ca pentru viitoarele intilniri de la Sibiu spun PAS.

BYE!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Voi toti care stati si comentati numai tampenii si chestii tampite despre Crazy Bike, sunteti dusi cu pluta. Altceva nu aveti ce face decat sa stati in fata calculatorului, logati pe forum si sa comentati? Sa nu cumva sa faceti febra musculara la degete. Calmati-va!!! A fost doar o intalnire.

In loc sa comentati ca fraierii ca nu a fost pe placul vostru intalnirea, mai bine ati organiza voi una. Dar avand in vedere ce looseri comenteaza pe aici...nu ma mira ca nu sunteti in stare sa faceti ceva bun. Doar asta ati invatat voi la Bucuresti si la Pitesti: sa comentati...in zadar. Si ca sa nu mai zic de toti pitestenii care nu stiu sa conduca. De aceea vreti la intalniri "locuri plate" si "fara praf"...la cum arata orasul vostru...cred si eu. Nu ca al meu este mai frumos, dar macar aici sunt oameni mai de gasca ca pe dincolo.

 

Si cei care au muncit pana seara tarziu si au fost "obligati" sa parcurga 300 de km pana la Sibiu...numai cuvinte de lauda. Mai bine du-te draga la Mall si bea un ceai sa te calmezi, ca vad ca nu ti-a priit intalnirea de la Sibiu. Sau ai venit la Sibiu ca sa-ti etalezi hainele de firma?

 

HABAR NU AVETI CAT DE GREU ESTE SA ORGANIZEZI UN EVENIMENT!!!!

De fapt, oriunde te-ai duce, tot oameni nemultumiti intalnesti.

 

Asfalt uscat!

Editat de sinister_bya
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Voi toti care stati si comentati numai tampenii si chestii tampite despre Crazy Bike, sunteti dusi cu pluta. Altceva nu aveti ce face decat sa stati in fata calculatorului, logati pe forum si sa comentati? Sa nu cumva sa faceti febra musculara la degete. Calmati-va!!! A fost doar o intalnire.

In loc sa comentati ca fraierii ca nu a fost pe placul vostru intalnirea, mai bine ati organiza voi una. Dar avand in vedere ce looseri comenteaza pe aici...nu ma mira ca nu sunteti in stare sa faceti ceva bun. Doar asta ati invatat voi la Bucuresti si la Pitesti: sa comentati...in zadar. Si ca sa nu mai zic de toti pitestenii care nu stiu sa conduca. De aceea vreti la intalniri "locuri plate" si "fara praf"...la cum arata orasul vostru...cred si eu. Nu ca al meu este mai frumos, dar macar aici sunt oameni mai de gasca ca pe dincolo.

 

Si cei care au muncit pana seara tarziu si au fost "obligati" sa parcurga 300 de km pana la Sibiu...numai cuvinte de lauda. Mai bine du-te draga la Mall si bea un ceai sa te calmezi, ca vad ca nu ti-a priit intalnirea de la Sibiu. Sau ai venit la Sibiu ca sa-ti etalezi hainele de firma?

 

HABAR NU AVETI CAT DE GREU ESTE SA ORGANIZEZI UN EVENIMENT!!!!

De fapt, oriunde te-ai duce, tot oameni nemultumiti intalnesti.

 

Asflat uscat!

 

 

"draga" iti spun eu cat este de greu sa organizezi o INTALNIRE! daca o faci cu suflet si te gandesti la cei care au veni(aici ma refer...la ABSOLUT toti) iese minunat! iar cei care au fost cei mai aprigi...au mai multi km pe 2 roti si mai multe intruniri la activ...decat poti visa dupa ce esti "high on mushrooms" :bigstar: Va astept si anul asta la Breaza sa va "simteti" bine si sa va distrati! PE TOTI! si...avem si locatie pt. dat in "gura" printre oameni! nu mai luati atat de mult apararea unei intruniri unde...majoritatea a venit datorita traditiei! se pare ca acestia...nu vor mai calca pe acolo!

 

piss out

 

P.S.

Hunedoreni...va astept la Breaza sa ne luam revansa de la concursuri! Vrem sa va aratm ca tot prahovenii sunt cei mai tari la concursurile de la intrunirile moto! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da-te jos de pe ciuperca, ia carnetul, fii motociclista si apoi citesc ce scrii.

 

<small>--- Mesaj completat în 30 Jul 2007 23:36 -------------</small><br/>Eu sunt off-topic de cand am postat prima oara despre intalnire. Nu am nici o poza de pus, ca mi-a fost lene sa scot aparatul. Asa ca rog moderatorii sa-si faca treaba.

 

Da ba si la Breaza si la Mizil si oricand se poate face o intalnire pt comuniste la munte, cu conditia lasarii locului cum a fost gasit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Voi toti care stati si comentati numai tampenii si chestii tampite despre Crazy Bike, sunteti dusi cu pluta. Altceva nu aveti ce face decat sa stati in fata calculatorului, logati pe forum si sa comentati? Sa nu cumva sa faceti febra musculara la degete. Calmati-va!!! A fost doar o intalnire.

In loc sa comentati ca fraierii ca nu a fost pe placul vostru intalnirea, mai bine ati organiza voi una. Dar avand in vedere ce looseri comenteaza pe aici...nu ma mira ca nu sunteti in stare sa faceti ceva bun. Doar asta ati invatat voi la Bucuresti si la Pitesti: sa comentati...in zadar. Si ca sa nu mai zic de toti pitestenii care nu stiu sa conduca. De aceea vreti la intalniri "locuri plate" si "fara praf"...la cum arata orasul vostru...cred si eu. Nu ca al meu este mai frumos, dar macar aici sunt oameni mai de gasca ca pe dincolo.

 

Si cei care au muncit pana seara tarziu si au fost "obligati" sa parcurga 300 de km pana la Sibiu...numai cuvinte de lauda. Mai bine du-te draga la Mall si bea un ceai sa te calmezi, ca vad ca nu ti-a priit intalnirea de la Sibiu. Sau ai venit la Sibiu ca sa-ti etalezi hainele de firma?

 

HABAR NU AVETI CAT DE GREU ESTE SA ORGANIZEZI UN EVENIMENT!!!!

De fapt, oriunde te-ai duce, tot oameni nemultumiti intalnesti.

 

Asfalt uscat!

Chiar ai reusit sa ma enervezi atat de tare incat era gata sa-ti zic cateva ... Dar am realizat ca, asa cum am spus si mai devreme, nu meriti efortul. Asa ca doar atat : precum a zis Conu cand ti-a vazut postul : " :bigstar: Vai steaua ei..."

........

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...