Sari la conținut

Crazy Bike Party 2007


Postări Recomandate

"draga" iti spun eu cat este de greu sa organizezi o INTALNIRE! daca o faci cu suflet si te gandesti la cei care au veni(aici ma refer...la ABSOLUT toti) iese minunat! iar cei care au fost cei mai aprigi...au mai multi km pe 2 roti si mai multe intruniri la activ...decat poti visa dupa ce esti "high on mushrooms" :bigstar: Va astept si anul asta la Breaza sa va "simteti" bine si sa va distrati! PE TOTI! si...avem si locatie pt. dat in "gura" printre oameni! nu mai luati atat de mult apararea unei intruniri unde...majoritatea a venit datorita traditiei! se pare ca acestia...nu vor mai calca pe acolo!

 

piss out

 

P.S.

Hunedoreni...va astept la Breaza sa ne luam revansa de la concursuri! Vrem sa va aratm ca tot prahovenii sunt cei mai tari la concursurile de la intrunirile moto! :)

 

Multumestele celor care au forjat motoarele printre oameni , nu organizatorilor.Daca le-ar fi luat cheile de la motoare la toti ce care au facut ture aiurea,faceau bani grei deca le vindeau la fier vechi (cheile).Poate ca era nevoie de mai multa disciplina,dar asta tine mai mult de bunul sint al fiecaruia,decit de organizatori.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 207
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Un gust putin amar mi-a lasat si mie aceasta intrunire... nu mai are rost sa insir si eu inca odata pe aici toate partile nasoale. Partea buna a fost ca am fost cu gasca si ne-am distrat plecand la plimbare... Vineri seara am stat in camping... Sambata dimineata am plecat la Sighisoara (ne-am intors seara in camping)... Duminica dimineata am plecat pe Transfagarasan...

Plimbarile si ceea ce am vizitat au facut toti banii ... intrunirea... nu mai comentez ...

Cateva poze:

post-6714-1185827629_thumb.jpg

post-6714-1185827707_thumb.jpg

post-6714-1185827903_thumb.jpg

post-6714-1185827999_thumb.jpg

post-6714-1185828070_thumb.jpg

post-6714-1185828161_thumb.jpg

post-6714-1185828216_thumb.jpg

post-6714-1185828268_thumb.jpg

post-6714-1185828328_thumb.jpg

post-6714-1185828409_thumb.jpg

post-6714-1185828496_thumb.jpg

post-6714-1185828548_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate ca era nevoie de mai multa disciplina,dar asta tine mai mult de bunul sint al fiecaruia,decit de organizatori.

 

bunul simt al organizatorilor si-a facut simtita prezenta...sambat noaptea cand...au lasat sa mearga muzica la maxim...pana la ore extrem de tarzii! dar...ce conteaza ca unii au facut sute de km si...ar trebui sa se mai si intoarca! nu???

 

apropo...pe aceasta cale...tin sa il salut pe imbecilul nesuferit...din Sibiu...imbracat in haine de camuflaj, cu un gsxf alb albastru, pe care l-am mai intalnit la cateva intruniri, unde...la fel...a omorat motorul acela! Esti un dobitoc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Voi toti care stati si comentati numai tampenii si chestii tampite despre Crazy Bike, sunteti dusi cu pluta. Altceva nu aveti ce face decat sa stati in fata calculatorului, logati pe forum si sa comentati? Sa nu cumva sa faceti febra musculara la degete. Calmati-va!!! A fost doar o intalnire.

In loc sa comentati ca fraierii ca nu a fost pe placul vostru intalnirea, mai bine ati organiza voi una. Dar avand in vedere ce looseri comenteaza pe aici...nu ma mira ca nu sunteti in stare sa faceti ceva bun. Doar asta ati invatat voi la Bucuresti si la Pitesti: sa comentati...in zadar. Si ca sa nu mai zic de toti pitestenii care nu stiu sa conduca. De aceea vreti la intalniri "locuri plate" si "fara praf"...la cum arata orasul vostru...cred si eu. Nu ca al meu este mai frumos, dar macar aici sunt oameni mai de gasca ca pe dincolo.

 

Si cei care au muncit pana seara tarziu si au fost "obligati" sa parcurga 300 de km pana la Sibiu...numai cuvinte de lauda. Mai bine du-te draga la Mall si bea un ceai sa te calmezi, ca vad ca nu ti-a priit intalnirea de la Sibiu. Sau ai venit la Sibiu ca sa-ti etalezi hainele de firma?

 

HABAR NU AVETI CAT DE GREU ESTE SA ORGANIZEZI UN EVENIMENT!!!!

De fapt, oriunde te-ai duce, tot oameni nemultumiti intalnesti.

 

Asfalt uscat!

 

Vezi ca generalizezi, si pe unii dintre noi ii cam jignesti. Acum.. numa de curiozitate, ai organizat tu intalnirea asta, de ne iei cu faze de genu "HABAR NU AVETI CAT DE GREU ESTE SA ORGANIZEZI UN EVENIMENT!!!!"?

 

Asta a fost prima intalnire la care m-au deranjat si pe mine motoarele turate la 5 dimineata. Iar manelele la o intalnire de motoare mi se par inacceptabile. Nici eu nu mai calc pe la Sibiu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta a fost prima intalnire la care m-au deranjat si pe mine motoarele turate la 5 dimineata. Iar manelele la o intalnire de motoare mi se par inacceptabile. Nici eu nu mai calc pe la Sibiu.

Aprob pozitiv, numai ca eu cred ca am sa mai merg pe acolo ca poate schimba locatia si poate le vine mintea la cap ca asta cu datul muzicii la maxim la 4 dimineata(ora pana la care era volumul bine calibrat) ,cand un descreierat a umblat in etilismul sau avansat la potentiometru, chiar refuz s-o inteleg.

De asemenea refuz sa inteleg accidentul ala nefericit cu atv-ul si apropo: eu zic sa interziceti atv-urile la astfel de intruniri pt ca n-am vazut absolut nimic benefic de la acest gen de vehicule si de la posesorii lor, ba dimpotriva!Sa-si organizeze propriile intalniri daca simt nevoia.

Cretinul cu fzr-ul galben si cocalarii lui trebuia linsat loco ca facea burn-out pe stratul de nisip si-l arunca fix pe motorul tau Pacasac si pe harleyul ala 2007 unui prieten si cand l-am oprit s-o mai faca era revoltat ca de ce aduc vorba de respect, chiar culmea... ce tupeu am avut sa-i vorbesc despre valoarea si respectul pt motoare unui motociclist la o astfel de intalnire!

Au fost si chestii bune, insa din pacate astea au venit din cercul nostru de prieteni si nu din partea organizatorilor despre care pana in anul de gratie 2007 aveam parerea ca-s cei mai tari din tara, s-ar parea insa ca s-a schimbat garda si pe acolo si nu neaparat in bine.

LE/Disclaimer: nu merg la intalniri ca sa beau cico si sa ascult Madrigal(cei care ma cunosc stiu despre ce vorbesc), insa de asemenea nu ma duc acolo nici ca sa-mi bat joc de ceilalti si motorul de sub poponeata.E vorba de a pastra macar o decenta limita a bunului simt si respectului astfel incat si cei pe care nu-i cunosc sa se poata simti bine pe acolo, lucruri care au cam lipsit la Sibiu 2007.

Editat de S George
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Voi toti care stati si comentati numai tampenii si chestii tampite despre Crazy Bike, sunteti dusi cu pluta. Altceva nu aveti ce face decat sa stati in fata calculatorului, logati pe forum si sa comentati? Sa nu cumva sa faceti febra musculara la degete. Calmati-va!!! A fost doar o intalnire.

In loc sa comentati ca fraierii ca nu a fost pe placul vostru intalnirea, mai bine ati organiza voi una. Dar avand in vedere ce looseri comenteaza pe aici...nu ma mira ca nu sunteti in stare sa faceti ceva bun. Doar asta ati invatat voi la Bucuresti si la Pitesti: sa comentati...in zadar. Si ca sa nu mai zic de toti pitestenii care nu stiu sa conduca. De aceea vreti la intalniri "locuri plate" si "fara praf"...la cum arata orasul vostru...cred si eu. Nu ca al meu este mai frumos, dar macar aici sunt oameni mai de gasca ca pe dincolo.

Si cei care au muncit pana seara tarziu si au fost "obligati" sa parcurga 300 de km pana la Sibiu...numai cuvinte de lauda. Mai bine du-te draga la Mall si bea un ceai sa te calmezi, ca vad ca nu ti-a priit intalnirea de la Sibiu. Sau ai venit la Sibiu ca sa-ti etalezi hainele de firma?

 

HABAR NU AVETI CAT DE GREU ESTE SA ORGANIZEZI UN EVENIMENT!!!!

De fapt, oriunde te-ai duce, tot oameni nemultumiti intalnesti.

 

Asfalt uscat!

 

1. :) :blink: :blink: tu vezi ce tampenii ai scris?

2. dar tu ai organizat intruniri de sti ca e greu sau ce? :wave:

3. leave us please!!! :bigstar:

 

 

--- Mesaj completat în 31 Jul 2007 09:16 -------------
aa da si inca ceva...... Normal ca ne place drumul plat si fara praf draga pentru ca nu avem enduro.

probabil tzie itzi plac drumurile prafuite si denivelate din cauza ca te zdruncina dar exista sex-shop de unde potzi lua zdruncinici si asa te lasi si de motor :haha:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate ca era nevoie de mai multa disciplina, dar asta tine mai mult de bunul sint al fiecaruia,decit de organizatori.

Cam asta e si parerea mea, si asta e o chestie care se vede si in trafic cu ochiul liber. Eu nu is impotriva sa mergi cu copii la intalnire, pentru ca si eu mi-as fi dorit sa ma duca parintii daca ar fi fost posibilitatea, DAR, atunci trebe sa stii ca ai o responsabilitate. Uite de ex, mie mi-a placut grozav fatuca aia care merge cu ATV-u ala mic dupa tata-su. Se mergea incet, o obisnuia cu comenzile, superb, pun niste poze.

Prafu . . . o fost, da am incercat sa-l sting cu bere. Pacat ca nu a fost decat Bergenbier, da, nu e vina organizatorilor, asta asa o trebuit sa fie.

La treaba cu manelele, aici iar e chestie de disciplina. Intamplator, cunosc motociclisti care asculta manele . . acasa. Dar la orice intalnire cu moto, sa nu mai vorbesc de Festivaluri, nici vorba de manele. Am venit din Timisoara, pe drum inapoi am facut o mica escala la Cincis.

 

PS: Pentru mine o fost relativ ok. Partea aiurea a fost cand am ajuns inapoi si am aflat ca un prieten a avut un accident in TM. Mergea pe un . . . moped, s-a lovit de usa unei masini deschisa brusc si iresponsabil. A fost in coma de vineri, a murit azi dimineata. R.I.P.

 

--- Mesaj completat în 31 Jul 2007 09:44 -------------
de pe drum . .

post-22080-1185862489_thumb.jpg

post-22080-1185862604_thumb.jpg

post-22080-1185862680_thumb.jpg

post-22080-1185863671_thumb.jpg

post-22080-1185863761_thumb.jpg

post-22080-1185863992_thumb.jpg

post-22080-1185864021_thumb.jpg

post-22080-1185864065_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt convins ca organizatorii au incercat sa faca tot posibilul sa faca cat mai bine treaba.Categoric la orice intalnire sunt +-uri si - usuri,asa o sa fie mereu.O gresala a organizatorilor a fost ca nu au pus programul intalniri pe net ce minim 1 saptamana inainte.In programul respectiv scria "...PARTY ALL THE NIGHT" si in felul acesta probabil stia lumea ca o sa urle muzica si motoarele toata noaptea.

 

nu aruncati cu pietre in mine,nu tin partea nimanui,dar perfectiunea nu se poate atinge niciodata.

Si eu am dormit cu puta-n popou de frica celor care mergeau prin denivalarile respective cu o viteza destul de mare si cu alcoolul in sange.

Nu mai sunt intalnirile care erau inainte.Tin minte ca ajungeam la intalniri cu ij-ul si 60 % din motociclete erau comuniste care erau venite din toate colturile tarii.acum daca vezi 10 % din motoare la o intalnire comunise este bine...

nota 10 pentru concursurile organizate.

Rog pe cineva care stie cu exactitate ce s-a intamplat cu ATV-ul respectiv care a intrat in corturi sa ne spuna mai multe si daca au fost victime grave.

Editat de remijaru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe cartea lor de vizita nu este nici o adresa de site,doar numele lor si atat.Trupa este din fagaras(de unde sunt si eu) si daca chiar va intereseaza pot sa incerc sa va fac rost de un cd de la ei.

:bigstar: :) daca ai putea ar fi super.eu am cautat tot netul si nu am gasit.chip in taci :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai zic nimik celor care nu am fost multumiti decat ca ne pare rau ca nu am fost pe placul vostru.....

Ma bucur ca v-am placut concursurile, cei care au participat s-au distrat de minune (zic ei) vreau sa le multumesc grupurilor din Prahova si Hunedoara care au fost sufletul concursurilor :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-am fost la intilnire, nu spun ca a fost bine/rau. Vad insa ca sunt unii dintre cei care au organizat intilnirea, ori s-au bagat in seama pe acolo cum sustin ca, de pilda, nu e vina organizatorilor daca un atv condus de un cetatean turmentat a intrat intr-un cort si a accidentat pe cineva.... sau ca n-au saracii nici o vina ca au turbat motoarele toata noaptea :)

Pai bine, atunci de ce te mai apuci sa 'organizezi' si de ce te mai chemi organizator? Cred ca e la nivelul simtului comun ca atunci cind organizezi ceva trebuie sa fixezi niste reguli respectate de toti participantii si sa fii in stare sa impui respectarea regulilor. Asa, o sa le mai iasa din cap fumurille "bikerilor" :bigstar: pentru care o intilnire moto = salbaticie totala.

Altfel nu faci decit sa aduni (si) o gramada de indivizi dubiosi care daca nu pot sa-si faca de cap pe strada - ca acolo mai sunt cite unii care-i iau de cap - isi dau in petic (direct) in corturi. Or fi si banii lor buni, dar pina la urma doar banii conteaza?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bah daca au ajuns sa se certe femeile pe forum referitor la o intalnire este grav.

Nu ma asteptam sa fie atata lume nemultumita, dar deh asta e decat pe forum, cei care s-au distrat acolo cred ca si acum sunt pe undeva si se distreaza.

Toti stiti numai sa va plangeti, credeti ca sunteti singurii care ati facut 300 Km pana acolo? noi am facut aproape 400 Km si 12 ore pe drum si nu ne plangem, voua v-a sunat muzica in cap? noi aveam cortul langa boxa si la ora 1 incercam sa dormim, voi va plangeti de motoare turate? ala camuflatu' de omora motoru era tot langa noi, de nu ne puteam intelege cand vorbeam.

Dar in viata trebuie sa privesti partea buna a lucrurilor, drumul pana acolo si inapoi a facut toti banii, am trecut printr-un sat la intoarcere Boita cred ca se numea unde pur si simplu am ramas marcat, cred ca o sa-mi iau o casa acolo ca era fenomenal.

Am cunoscut oameni de treaba, ne-am revazut cu altii, am stat la taclale sub niste stejari pur si simplu imensi din care mai cadea o ghinda din cand in cand, mai eram intrerupti de motoarele turate excesiv lucru care se adauga la farmecul momentului si ne facea sa ne intrebam de ce ar face cineva asa ceva motorului.

Noi nu ne plangem ca WC-urile erau praf, pentru ca asa am fost nevoiti sa sarim gardul si sa fugim de jandarmi ca infractorii doar sa ne facem si noi nevoile fiziologice undeva. N-am mai ras de mult in timp ce scuturam trandafirul cu gandul ca am fugit de jandarmi pentru chestia asta. :bigstar:

Nu ne plangem de praful care s-a pus pe motoare ca am avut husa :blink:

Nu ne plangem ca a fost doar un tip de bere, a intrat de minune dupa un drum lung si sa nu mai spun ca a mers si mai bine cu cativa mici. Mici care erau 1,5 Ron si bere care era 2 Ron si clatite uriase care erau 3 Ron. :)

La anumite capitole Sibiul a iesit mai bine decat alte intalniri dar a avut si parti proaste. Poate ati avut asteptarile prea mari de la aceasta intrunire comparand-o cu anii trecuti. Eu am avut ca termen de comparatie decat Pitesti, Ploiesti, Brasov, Snagov, Targoviste si Navodari.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Observ ca ai cont aici, si activezi din 2003. De ce nu ati dat nici un fel de detaliu despre intalnire saptamana trecuta?

:) Mah, citesc de-o vreme ce s-a scris aici. M-au tot intrebat astia mai tineri sa se duca au ba si eu le-am spus sa-si vada de treaba preferabil prin alte parti. Lipsa unor informatii si in special a unei invitatii pe forum din partea organizatorilor, e dupa toate uzantele vechi clar, o lipsa elementara de respect. Ceea ce a urmat era de asteptat si nu poti cere mare lucru de la o intrunire in mod clar improvizata pe ultima suta, care nu poate sa placa decit celor care nu prea au termeni de comparatie. E un fenomen general mai nou si din pacate explicabil . Nici macar nu mai e vina cluburilor, deoarece virtejul vietii cotidiene nu mai lasa timp nimanui si ma gindesc ca singura solutie e sa apara in scena organizatorii profesionisti de intruniri, care sa fie eventual angajati de cluburi. Cu exceptia Ploiestiului unde s-au vazut ca de obicei banii si infrastructura furnizate de municipalitate si a Brasovului, unde locatia de exceptie camufleaza eventualele stingacii, intrunirile de pina acum au cam deceptionat. Oricum nimeni si nimic nu le va face ca pe vremea pionieratului cind mai traia Andi (d-zeu sa-l odihneasca) sau la Gheorgheni se urca Humer pe scena , cinta din muzicutza cu Emese si urla apoi "Va iubesc pe totzi" Asta e, pacat! :bigstar:

Editat de Galen
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Citesc si eu p-aici si sunt stupefiat... Chiar nu v-a placut?

Daca nu v-a placut, inseamna ca nu v-a placut nici o intalnire si nici n-o sa va mai placa. Nu vreau sa polemizez, pentru ca locuiesc in Sibiu si sunt prieten cu oamenii de la Crazy, dar e interesant fenomenul: oameni care au venit sa doarma, care vor disciplina, nu vor sa se bea si sa se asculte muzica si nici sa se dea cu motocicletele...

Voi nu veniti la o intalnire sa faceti lucruri excentrice si traznite?

Trebuie sa va spun ca organizatorii aproape au dat afara un tip care facea burnout chiar in fata scenei, ca au pus garduri ca sa protejeze locurile cu corturi, dar n-au putut sa explice la toti care au campat in locuri expuse ca nu stau unde trebuie - apropo de faza cu ATV-ul, cortul era pus exact langa groapa unde urma sa se desfasoare un concurs a doua zi, ca praful nu poate fi imputat decat naturii si secetei de anul asta, iar de chestiile cu linistea serii m-am cam plictisit.

Anul viitor ne vedem la marea intalnire Crazy Bike de la sanatoriu, cu lapticu' si diazepamu pregatit, pe muzica de Chopin la taiat de vene...

'Zidu, imi pare rau ca nu te-am detectat prin multime ca mi-ar fi placut sa te cunosc. Chiar nu ti-a placut sau ai fost intr-o faza naspa?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai zic nimik celor care nu am fost multumiti decat ca ne pare rau ca nu am fost pe placul vostru.....

Ma bucur ca v-am placut concursurile, cei care au participat s-au distrat de minune (zic ei) vreau sa le multumesc grupurilor din Prahova si Hunedoara care au fost sufletul concursurilor :blink:

 

 

Ar trebui sa multumiti TUTUROR CELOR CARE AU PARTICIPAT la evenimentul vostru (au facut un efort fizic cat si unul financiar ). Bunul simt, de care se tot vorbeste , dar nu prea se vede la anumiti "vorbitori " v-ar obliga sa faceti acest lucru. si nu numai atat, a-ti putea , DECENT, sa va cereti scuze pentru "micile" erori aparute in programul evenimentului. Astfel multi dintre noi, fie ei tineri sau mai putin tineri (cum e si cazul meu) ar incerca sa vada cu alti ochi cele petrecute acolo si sa-si aduca aminte si cu placere de Sibiu 2007.

Respect si decentza domnilor !

 

<small>--- Mesaj completat în 31 Jul 2007 12:54 -------------</small><br/>

:) Mah, citesc de-o vreme ce s-a scris aici. M-au tot intrebat astia mai tineri sa se duca au ba si eu le-am spus sa-si vada de treaba preferabil prin alte parti. Lipsa unor informatii si in special a unei invitatii pe forum din partea organizatorilor, e dupa toate uzantele vechi clar, o lipsa elementara de respect. Ceea ce a urmat era de asteptat si nu poti cere mare lucru de la o intrunire in mod clar improvizata pe ultima suta, care nu poate sa placa decit celor care nu prea au termeni de comparatie. E un fenomen general mai nou si din pacate explicabil . Nici macar nu mai e vina cluburilor, deoarece virtejul vietii cotidiene nu mai lasa timp nimanui si ma gindesc ca singura solutie e sa apara in scena organizatorii profesionisti de intruniri, care sa fie eventual angajati de cluburi. Cu exceptia Ploiestiului unde s-au vazut ca de obicei banii si infrastructura furnizate de municipalitate si a Brasovului, unde locatia de exceptie camufleaza eventualele stingacii, intrunirile de pina acum au cam deceptionat. Oricum nimeni si nimic nu le va face ca pe vremea pionieratului cind mai traia Andi (d-zeu sa-l odihneasca) sau la Gheorgheni se urca Humer pe scena , cinta din muzicutza cu Emese si urla apoi "Va iubesc pe totzi" Asta e, pacat! :bigstar:

 

ADEVAR ai grait !

Editat de mariuscojo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Anul viitor ne vedem la marea intalnire Crazy Bike de la sanatoriu, cu lapticu' si diazepamu pregatit, pe muzica de Chopin la taiat de vene...

'Zidu, imi pare rau ca nu te-am detectat prin multime ca mi-ar fi placut sa te cunosc. Chiar nu ti-a placut sau ai fost intr-o faza naspa?

Nu am fost in faza nasoala, chiar m-a deranjat haos pana la zi, daca vedeam in program nu veneam. Prezenta atv-urilor la fel, oferta de bere si mancare foarte redusa (sambata la 12 nu gaseai aproape nik de mancare, vineri noapte la 3 idem), lipsa apei (treaba cu sticle de 05 e comericiala la pretu ala plm), Faptul ca dupa un dus prafu se lipea de sus pana jos, etc. daca era mai multa iarba nu aparea necazu cu praful - deci problema de locatie. Iar, trebuie luata in calcul odihna participantilor in ultima noapte. altfel drumul de intoarcere e extrem de periculos.

 

Imi pare rau ca nu ne-am cunoscut, stateam la o bere eventual (si pricepea si prietena ta care e asa intapata mai sus pe topicul asta cum sta treaba cu drumurile lungii si cu mers cu mobra dupa nesomn)

 

mai bine ma duceam pe transalpina cu prietenii.

 

de venit probabil vin si la anu, dar cu rezerva ca nu mai pun cortul imediat si daca e nasol o sterg in zonasa imi fac o excursie meseriasha

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vad ca s-a intins lumea la povesti si a uitat de poze.....mai am eu cateva....si zilele urmatoare am sa mai pun mai multe.....

 

:blink:

post-22017-1185884243_thumb.jpgpost-22017-1185884327_thumb.jpg post-22017-1185884082_thumb.jpgpost-22017-1185884164_thumb.jpg

 

 

 

cam astea au fost pozele cu noi.... :bigstar: :blink: :)

 

acum sa vedem cum se ditreaza si restul camingului

:wave: :haha: :nono: :o :) :)

post-22017-1185885010_thumb.jpg

post-22017-1185885093_thumb.jpg

post-22017-1185885163_thumb.jpg

post-22017-1185885235_thumb.jpg

post-22017-1185885321_thumb.jpg

post-22017-1185885416_thumb.jpg

post-22017-1185885501_thumb.jpg

post-22017-1185885572_thumb.jpg

post-22017-1185885661_thumb.jpg

post-22017-1185885731_thumb.jpg

post-22017-1185885821_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu vin la intruniri pentru liniste dar cand vad o gloata de cocalari cu motz in frunte cale ambaleaza un motor si au acel zambet tamp pe figura nu poate decat sa mi se faca scarba.ideea este ca in orice exista o limita a suportabilitatii.niciodata nu o sa inteleg placerea turarii unui motor ore in shir in scopul de a.....????exista motociclisti si posesori de motocicleta (citat). :bigstar:

 

sa stii ai mare dreptate :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai ba, lasati-o drq.a fost fain, a fost rau..WTF ...e bine ca a fost.Mai trist va fi cand nu se vor mai tine.in definitiv nu ne-a tinut nimeni acolo cu forta.pt mine , exceptand nulitaile consumatoare de black metal extrem cu vagi tente de manele(again ca nu ma pot abtine :bigstar: ) drumul a fost super fain.Asa ca o sa vin acolo si la anu'.

aaaa...mi-a mai placut trupa Icar :) :blink: (cunoscatorii stiu de ce) si mahoarcele alea din prima seara.

Editat de Thomas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

HOOO BAAAA ca asta este topic de poze! Gata...fiecare si-a exprimat parerea, dar...s-a ajuns prea departe! fiecare are de impartit ceva cu...fiecare! Cert este ca...a fost cea mai zgomotoasa intrunire la care am participat si...am participat si eu la "cateva"! Ca sa va impacati....iarasi va invit pe toti...pe 1 septembrie la INTALNIREA DE LA BREAZA! :blink: este intalnire nu intrunire...INTRE PRIETENI! Va promit ca nu o sa aveti praf, motoare care merg in viteza prin camping :bigstar: :), motoare turate....vor fi...dar....nu cred ca o sa mai stea cineva sa le tureze la cata distractie va fi! O sa aveti tatelete ecologice...in cel mai adevarat sens :wave: o sa aveti si dusuri de la pompieri, dar cu apa care nu va mirosi :haha:, SARMALE, FASOLE CU COSTITA, TUICA, VIN...O GRAMADA DE CONCURSURI! Va astept sa schimbati parerile acolo! :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

HOOO BAAAA ca asta este topic de poze! Gata...fiecare si-a exprimat parerea, dar...s-a ajuns prea departe! fiecare are de impartit ceva cu...fiecare! Cert este ca...a fost cea mai zgomotoasa intrunire la care am participat si...am participat si eu la "cateva"! Ca sa va impacati....iarasi va invit pe toti...pe 1 septembrie la INTALNIREA DE LA BREAZA! :wave: este intalnire nu intrunire...INTRE PRIETENI! Va promit ca nu o sa aveti praf, motoare care merg in viteza prin camping :) :blink:, motoare turate....vor fi...dar....nu cred ca o sa mai stea cineva sa le tureze la cata distractie va fi! O sa aveti tatelete ecologice...in cel mai adevarat sens :haha: o sa aveti si dusuri de la pompieri, dar cu apa care nu va mirosi :nono:, SARMALE, FASOLE CU COSTITA, TUICA, VIN...O GRAMADA DE CONCURSURI! Va astept sa schimbati parerile acolo! :blink:

 

hai ba ca venim daca ne momesti asa frumos.palinca o aducem noi :bigstar:

Editat de djeeckx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...