Sari la conținut

Ro-srb-mne-hr-bih-slo-it-de-a-h


Postări Recomandate

Intr-adevar, pozele sunt ca de poveste, dar mie cel mai mult m-a placut cum a scris bizoo_n, care a dat dovada de un talent narativ absolut superb :crack: Bravo ma!!As da orice sa pot sa plec si eu ca voi.Poate la vara 8->

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 153
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

n-am ce zice.. ati facut o excursie faina tare rau, poate si descrierile facute de voi au amplificat inmarmurirea multora ce au parcus paginile.. dar si pozele sunt frumoase, chiar daca nu apar motoarele in toate, nici nu trebuie sa fie asta o regula, ca doar este o excursie si nu o prezentare moto in natura :friends:

 

salutari si sa aveti parte numai de excursii asa cum stiti sa le faceti. Eu astept descrierea urmatoarei voastre ture si nu cred ca sunt singurul :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am citit tot de la cap la coada si inca sunt sub influenta povestirilor si fotografiilor voastre rideri.

Voi 3 ati facut mai altfel ceea ce putini au reusit sa faca.

Sunt onorat sa impart asfaltul cu voi! :friends:

la mai multe astfel de aventuri si sper ca vreodata sa pot pleca si eu intr-o astfel de aventura.

Aveti ce povesti nepotilor.

 

 

BRAVO! :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

am trecut si eu pe aici si trebuie sa va felicit pt realizare, chiar daca a trecut ceva timp de atunci...

Felicitari!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La prima iesire din tara o sa merg si eu prin aste locuri, m-ati convins. Nu stiam ca exista atata frumusete in partea aia de lume...si pozele voastre ma conving treptat sa trec de la un compact usor de transportat la un DSLR.

 

Sunteti tari!

 

Vali

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Super foto, felicitari!

Ochiul fotografului face poza si nu aparatul!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

"am fost alaturi de voi" de fiecare data cand am citit lucrul "si am trait ,alaturi de toti cei care citeau la randu'lor , si e ok , macar am simtit putin din ceea ce ati trait voi, si a fost ok , bv voua ca ati scris lucrul, raman uimit si fara cuvinte . :) ganduri bune:wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:kali: Foarte tare!

In primul rand felicitari, apoi vreau sa va spun ca acesta a fost si gandul meu atunci cand mi-am luat motor(sa calatoresc cat mai mult, sa vad cat mai multe locuri noi intr-o alta forma decat cu masina).Insa sunt de parerea ca atunci cand vrei sa faci atatia km ai nevoie si de ceva mai multa experienta.Si cum am vazut in filmele cu Van Damme :kali: ai nevoie de antrenament pt adversari mai puternici decat tine.Ma tot plimb prin tara noastra mica si draga cu trasee de genu' Bucuresti - Campina, Bucuresti - Ploiesti, Bucuresti - Bacau(pe un traseu ocolitor), Bucuresti - Miercurea Ciuc- Zalau - Satu Mare - Maramures - Miercurea Ciuc- Bucuresti . Bucuresti- Vama(urmatorul)...>>>la anul Bucuresti - Venetia... :kali:

Editat de flr_bmw
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Intr-adevat poze superbe si un stil deosebit de a povesti. Poate se indura cineva si face thread-ul "sticky", ca ar fi pacat sa se piarda in timp.

Ce s-a scris si s-a incarcat aici m-a facut sa imi dau seama de diferentele intre motoclisti si posesori de motociclete.

Multumim ca ne-ati permis sa calatorim prin intermediul vostru.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...

Dupa cum a zis toata lumea care a postat nu mai sunt cuvinte de lauda !!!! :lol: La anul care vine vreau sa fac si eu o tura asemanatoare doar ca prin alte parti si anume : Romania , Norvegia , NORDKAP si retur inapoi . Inca nui planificat nimic dar am cativa impatimiti dar eu sunt cel mai hotarat asa ca va rog sa mai dati cateva detalii legat de cheltuielile voastre !!! BRAVOO VOUA ,FELICITARI SI SA AVETI SANATATE SA MAI UMBLATI SI PRIN ALTE PARTI !!!! BAFTA SI ASFALT USCAT !! :lol: :( :(

 

 

sunteti o raza de soare printre motociclisti

post-41789-1225306351_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Frate ... m`am "excitat" citind povestea voastra...

Si cand ii aud pe ai mei " Ce motocicleta... riscuri ... 2 roti ... vrei sa`ti pui capat zilelor pe motocicleta?" ... :lol:

Apoi domne' daca asta`i moarte... eu imi doresc cumplit! :laugh:

Extraordinar baieti... v`ati gandit sa scrieti o carte?

Superb ... pasiune .. 2 roti .. si o viata gustata ca pe o sarmalutza:) incetuc.. sa`ti umple gura de gust ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Da...ca toti ceilalti m-ati lasat fara suflare...

 

Din tot sufletul va rog sa imi dati cateva detalii

 

1-cati bani a costat aceasta excursie( in mare/pereche si motor)

 

2-ce aveti de gand anul acesta?

 

3- Cu ce altceva ati schimba BMW GS-ul?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...