Sari la conținut

Valah Motor Party 2007


KESU
 Share

Postări Recomandate

/index.php?showtopic=129426

 

Deocamdta va anuntam doar data, ce va putem spune este ca anul asta va fi o intalnire mai putin elaborata- in genul celei de acum doi ani.

La fel ca anii trecuti veti gasi Targovistea in straie de sarbatoare, cu cavaleri si domnite(au mai crescut-ptr cunoscatori :agree: )veti gasi un camping decent ,maancare si bautaura destula, concursuri multe si diverse-si niste gazde speram noi cat mai placute.

Un lucru foarte important anul asta INTRAREA VA FI LIBERA dar la fel ca anii trecuti va fio intalnire DOAR PTR MOTOCCLISTI

 

 

REVENIM :smoke:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 95
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Daca nu ti-a placut cartea!

Asta e vorba lu Kesu, nu a mea.

 

Bun sa mai completam cu cateva detalii

Locatia va fii cea cu care v-am obisnuit ,bza de agrement Crizantema,se anunta timp frumos deci luati-va slipii ca bazinele vor fii pline,pentru cei care se asteapta la liniute striptease si alte manifestari culturale de gen,va nuntam cu parere de rau ca nu vor exista

Felicitarile masa si dansul vor fi acompaniate de celebra si consacrata formatie MP3,

 

in curand vom pune si un program al intalnirii cat si al manifestarilor organizate cu okazia zilelor cetatii

tot ce va pot spune pana acum este ca sambata ,dupa parada noastra de ziua, seara va fi o parada medievala cu voievozi,cavaleri si domnite si un spectacol de sunet si lumina la curtea domneasca,in parcul chindia veti intalni pe toata durata manifestarilor targul mesterilor populari, iar duminica ,din pacate,va canta Phoenix

 

REVENIM :agree:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Anul trecut m-am simtit minunat in Targoviste. Pacat ca anul asta nu pot ajunge. :agree: Un oras deosebit de frumos....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@bykerkess: CUM ADICA ? Si fara "tzatze"? Pfoaiiii.... nu se poate... :agree:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:smoke:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Emylyo, arati permisu' celor de la poarta si se rezolva. :bounce:

 

Asta in mod sigur nu va fi o pb atata vreme cat ai permis de A

 

PROBLEMA ESTE URMATOAREA :

DESI MAI AVEAM UN PIC SI NE TRAGEAM DE PAR CU AUTORITATILT LOCALE NU AM REUSIT SA II FACEM SA ISI SCHIMBE PLANURILE :hug:

APELAM DECI LA PAREREA VOSTRA A OASPETILOR-IN FUNCTIE DE ACEASTA VOM BEA SAU NU SI ANUL ASTA O BERE LA TARGOVISTE :moto:

PROBLEMA ESTE :

 

PARADA NU SE POATE TINE DECAT DUMINICA LA ORA 12, :D

 

STIIND CA ESTE UN LUCRU NEOBISNUIT CA PARADA SA SE FACA IN ULTIMA ZI A INTRUNIRII, CONSTIENTI FIIND DE FAPTUL CA MULTI DINTRE PRIETENII NOSTRII DIN TARA VOR VREA SA PLECE ACASA CU MULT MAI DEVREME DE ACEA ORA, VA CEREM PAREREA DESPRE OPORTUNITATEA DESFASURARII ACESTUI EVENIMENTIN CONDITIILE DATE:

ASTEPT AICI FEED BACKUL VOSTRU PANA MIERCURI LA ORA 13- IN FUNCTIE DE PAREREA VOASTRA VOM MERGE MAI DEPARTE SAU VOM ANULA ACEST EVENIMENT ANUL ACESTA

ASFALT USCAT! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari tuturor. Nu stiu daca ne cunoastem pt ca sunt nou in comunitatea asta. Am incercat sa ajung odata in Bacau sa ma vad cu voi dar mi-a fost aproape imposibil. Numele meu este Manuel Liviu si sunt fericitul posesor al unei motociclete Yamaha Thundercat. Din pacate nu sunt in tara dar as fi mers cu placere cu voi. Nu va bazati pe mine decat abia dupa 26 sept cand revin in Tg Ocna orasul natal. ASFALT USCAT

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu in mod sigur nu voi rata Targoviste, cum nu am ratat nici ultimii 2 ani.

Despre parada, fie cand o vrea primaria, asta e...

PS: o sugestie personala - camparea anul trecut a fost cu mult sub cea de acum 2 ani, cand s-a campat langa aleile de la bazine.....

:D

 

Vedeti cum invartiti treburile cu autoritatile locale sa nu va puna dracu' sa ne lasati fara intrunirea voastra :bounce: !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta in mod sigur nu va fi o pb atata vreme cat ai permis de A

 

PROBLEMA ESTE URMATOAREA :

DESI MAI AVEAM UN PIC SI NE TRAGEAM DE PAR CU AUTORITATILT LOCALE NU AM REUSIT SA II FACEM SA ISI SCHIMBE PLANURILE :)

APELAM DECI LA PAREREA VOSTRA A OASPETILOR-IN FUNCTIE DE ACEASTA VOM BEA SAU NU SI ANUL ASTA O BERE LA TARGOVISTE :moto:

PROBLEMA ESTE :

 

PARADA NU SE POATE TINE DECAT DUMINICA LA ORA 12, :D

 

STIIND CA ESTE UN LUCRU NEOBISNUIT CA PARADA SA SE FACA IN ULTIMA ZI A INTRUNIRII, CONSTIENTI FIIND DE FAPTUL CA MULTI DINTRE PRIETENII NOSTRII DIN TARA VOR VREA SA PLECE ACASA CU MULT MAI DEVREME DE ACEA ORA, VA CEREM PAREREA DESPRE OPORTUNITATEA DESFASURARII ACESTUI EVENIMENTIN CONDITIILE DATE:

ASTEPT AICI FEED BACKUL VOSTRU PANA MIERCURI LA ORA 13- IN FUNCTIE DE PAREREA VOASTRA VOM MERGE MAI DEPARTE SAU VOM ANULA ACEST EVENIMENT ANUL ACESTA

ASFALT USCAT! :D

 

 

 

 

..................sa anulati parada pt simplul motiv ca se tine duminica ? Parerea mea este ca trebuie tinuta oricum . Trebuie pastrata traditia cu parada la intrunire. Sa auzim de bine si :bounce: la intrunire. :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu in mod sigur nu voi rata Targoviste, cum nu am ratat nici ultimii 2 ani.

Despre parada, fie cand o vrea primaria, asta e...

PS: o sugestie personala - camparea anul trecut a fost cu mult sub cea de acum 2 ani, cand s-a campat langa aleile de la bazine.....

:bounce:

 

Vedeti cum invartiti treburile cu autoritatile locale sa nu va puna dracu' sa ne lasati fara intrunirea voastra :) !

 

exact asta este si ideea nostra

camparea se va face in locatia de acum 2 ani adica exact langa bazine-care vor avea si apa

 

<small>--- Mesaj completat în 03 Sep 2007 19:12 -------------</small><br/>

..................sa anulati parada pt simplul motiv ca se tine duminica ? Parerea mea este ca trebuie tinuta oricum . Trebuie pastrata traditia cu parada la intrunire. Sa auzim de bine si :D la intrunire. :moto:

 

Nu e vb sa anulam doar parada e vb sa anulam intruniea din cauza conditiilor impuse de autoritati-interesul nostru este ca orice motociclist care vine la Targoviste sa se simta bine asa cum s-au simtit si anii trecuti .Mai repede facem compromisuri referitor la trupe si alte spectacole de gen deat sa facem compromisuri in dauna confortului minim si al asigurarii unor conditii decente de distractie.Atmosfera buna si distractia vor veni de la sine cand tot omul este multumit

Din punctul nostru de vedere parada nu este doar pentru targovisteni ci si pentru oaspetii nostrii.de aia cer parerea celor care vor sa vina

pana acum..... :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am fost in ultimii 2 ani si mi-a placut mult si in nici un caz nu voi lipsi anul asta, cand vin pe propria motocicleta. :)

Pentru mine e ok parada si duminica, insa nu cred sa mai ramana, pana la ora 12, motociclisti pentru o parada. :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...