Sari la conținut

Detinatori de Suzuki Hayabusa


emylyo

Postări Recomandate

Nu este prea scump...?

 

Man daca se pare a fi prea scumpa ... o dau in 5000 fara nici o dotare... sau crezi ca a venit ea asa...

Mesaj completat

ps: Carturaru... de ce ti se par discurile prea Laser... adica... ?!

Am zis si eu o parere :P stiu ca nu asa a venit :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 11,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

nu e greu sa dati de mine, ca nu ma ascund, am treburi mult mai importante...imputernicirea aia nu trebuie la nimik...si tu, nenea scama, nu fa pe viteazul si ai grija cum vorbesti la adresa mea ca eu cand conduceam busa tu te incaltai cu fesul, te.am vazut de mai multe ori prin bacau si prin targ... Bafta la toti

 

Mesaj completat

 

da chiar...ce conteaza asa de mult pentru voi echipamentul altora? daca ei se simt siguri pe ei, pot sa mearga si in chiloti...asa ia aer mai mult...parerea mea, aia care se imbraca cu tot felul de costume, cagule, dopuri, manusi si cizme pentru un drum de cativa kilometri, ala nu e motociclist...

 

man, nu te-agita asa tare, am cerut ajutor vis-a-vis de un contact, un nr. de tel ceva, ca ma gandeam ca iar "ti-ai uitat" tellu acasa. am inteles ca te doare-n pix de faptul ca ti-am zis de cand mi ai adus motoreta ca la sf. lui august vreau sa plec cu ea din tara, ca te-a durut tot in pix cand am inteles faptul ca ai de plata mult la financiar si-am fost de acord sa-mi faci procura, ca te-a durut in pix in general. dar nu stiu in care pix te-a durut, ca daca era un pix de la tine de pe birou pana la urma tot ma rezolvai cu rahatul asta de treaba, ca nu mai suportai sa vezi durerea pixului atata timp.... ata ete, mi-ai futut tot planul. spune mi pls cand cezi ca putem sa definitivam inmatricularea motoretei pe numele meu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

man, nu te-agita asa tare, am cerut ajutor vis-a-vis de un contact, un nr. de tel ceva, ca ma gandeam ca iar "ti-ai uitat" tellu acasa. am inteles ca te doare-n pix de faptul ca ti-am zis de cand mi ai adus motoreta ca la sf. lui august vreau sa plec cu ea din tara, ca te-a durut tot in pix cand am inteles faptul ca ai de plata mult la financiar si-am fost de acord sa-mi faci procura, ca te-a durut in pix in general. dar nu stiu in care pix te-a durut, ca daca era un pix de la tine de pe birou pana la urma tot ma rezolvai cu rahatul asta de treaba, ca nu mai suportai sa vezi durerea pixului atata timp.... ata ete, mi-ai futut tot planul. spune mi pls cand cezi ca putem sa definitivam inmatricularea motoretei pe numele meu?

crede.ma ca nu am avut timp deloc...onputernicirea e facuta da nu am avut timp sa ma duc sa o semnez, te rog, dute cu incredere unde vrei sa mergi, doar sa nu iesi din europa...rezolvam si actele alea, da.mi putin timp...nu promit nimik, da o sa rezolvam repede actele...vad eu cum fac, nu stau mult afara si cum ajung in bacau, platesc la primarie, ca am bani acum....bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai nu pot sa cred ce se intampla

eu am furat o amenda tocmai din cauza actelor 3mil( nici azi nu am recuperat acei bani)

am vandut honda

contract , fiscal tot din partea mea

omul nu a binevoit sa imatriculeze mobra

a facut accident si a fugit

acum stres politie dovedeste ca tu ai vandut mobra

oricum am primit amenda

 

faza naspa ca pana nu se ajunge la o chestie dasta cu nesimtirea romanilor nu ai ce face.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Betzigash...inca mai e valabila oferta WIZZAIR !! :P

Carcotasule...

Mesaj completat

bai nu pot sa cred ce se intampla

eu am furat o amenda tocmai din cauza actelor 3mil( nici azi nu am recuperat acei bani)

am vandut honda

contract , fiscal tot din partea mea

omul nu a binevoit sa imatriculeze mobra

a facut accident si a fugit

acum stres politie dovedeste ca tu ai vandut mobra

oricum am primit amenda

 

faza naspa ca pana nu se ajunge la o chestie dasta cu nesimtirea romanilor nu ai ce face.

Arată la militie actul de vânzare-cumpărare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da man am scapat

politia era la 300 km de bucuresti

am rezolvat dar amenda tot am primit

problema e ca nu este normal asa

stiu ca nu e normal, vezi, e interesul meu sa o scot de pe numele meu...si tot de mine se ia lumea :P) parca eu nu vreau sa termin o data

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vreo ieseala sambata pe undeva ?

 

Numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum am mai spus au fost ceva calatorii anul asta cu BUSA prin europa

este bine ca aveti ce povestii la iarna

iar noi cititorii la ce visa

respect

 

 

betigas e randul tau man sa ne tii la curent cu poze si lux de amanunte

si sa nu de dracu sa te intorci cu top case-ul gol ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

betigas e randul tau man sa ne tii la curent cu poze si lux de amanunte

si sa nu de dracu sa te intorci cu top case-ul gol ;)

 

Mai ales ca acum motoreta lui nu mai suna ca un scuter :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

F frumos...nu am cuvinte pt. ceeace ai facut...ai putea totusi sa revii cu niste informatii gen cate zile adurat...cati km ai parcurs, costuri, consum, probleme cu mobra(desi ma indoiesc ca au fost)...fane in ciuda incontinuare...

Man , a durat 49 de zile ,,,km in jur de 9000 , la costuri calculam inca dar peste 2500 euro , consumul cel mai mic inregistrat la pompa este de 4,8 si asta in regim de bagaje laterale tankbag pasager si mers pe autostrada fara urcushuri si alte cele la 140km/ora , consumul mediu 5,1 ...5,3 . Singura data cad am spart monotonia si am depasit limita lega morala a fost pe autostrada in grecia cand eram singur pe motor si am atins 290`u . Singura problema am inregistrato cu shaua care dupa vreo 2 sapt de mers a incput sa fie din ce in c mai tare . Pe autostrada doar 2 buse ultimul model m-au depasit una in Olanda si una in Anglia ... ce sa mai zic pe scurt . cazare am avut de pe booking.com si de prieteni/rude.org ;) mancare ... ne-am saturat de sandwichuri luate la promotie 3 la 1 euro si de mic dejunuri luate in parc alaturi de porumbei si tzigani care mai veneau la cersit .. reviziile le-am facut la reprezentate pe afara si cauciucul are peste 12 mii km si ... ar cam trebui schimbat . Oricum in iaran urmeaza set nou dar ... daca cineva face un sondaj , mers in regim touring cu tot ce implica , cauciucurile din fabica duc lejer peste 12 mii .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Trecem noi pe la arc, acum plecam. Doar in trecere, destinatie Amsterdam. Ieri dimineata la sfatul lui Nasu m am uitat sa nu cumva sa fie fisurata baia si surpriza... fisura. Merci TNG, am sudat-o, pus o la loc, surubarit pana la 2juma noaptea si acu la drum. Revin.

 

Ura.

Editat de betzigash
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Trecem noi pe la arc, acum plecam. Doar in trecere, destinatie Amsterdam. Ieri dimineata la sfatul lui Nasu m am uitat sa nu cumva sa fie fisurata baia si surpriza... fisura. Merci TNG, am sudat-o, pus o la loc, surubarit pana la 2juma noaptea si acu la drum. Revin.

 

Ura.

BINE CA S-A REZOLVAT!

DRUM BUN ! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...