Sari la conținut

Detinatori de Suzuki Hayabusa


emylyo

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 11,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salutare!!!

 

In extra-sezon as vrea sa achizitionez o pereche noua de incaltari pentru micuta mea.

Nu sunt foarte hotarat catre ce marca sa ma indrept. As vrea sa iau o guma mai moale pentru fata si una ceva mai rezistenta pentru spate.

Din ce parari am mai auzit, Dunlop-ul este foarte laudat.

 

Voi cu ce gume v-ati inteles mai bine pana acum?

 

Multumesc! :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am avut ultimele 3 seturi : Metz M5, Conti SportAttack si Pirelli Diablo 2 cu 190/55 spatele.

in principiu am fost multumit de toate...mai ales pe ploaie...diablo avand parca un plus pe uscat.

diablo m-a tinut aprox. 8000 km...adica inca le am pe mobra, merg cu ele, dar spatele e dus si in primavara trebuie schimbate.

am cochetat si cu ideea unor pneuri si mai moi...dar la cat merg si cum papa autobuzul gume...ar trebui sa cumpar 2-3 seturi pe sezon...si cam dau faliment!!

cred ca pastraz reteta..desi as fi facut si eu ce zici tu..adica sa-mi pun diablo corsa pe fata, doar ca te intepi rau la bani fata de pretul unui set la promotie.

:cheers:

 

bai....greu e sa gasesti emoticonu asta cu berile...in varianta asta noua!!

Editat de octavius
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stau si ma intreb cum reusiti ?! eu niciodata nu am schimbat anvelopa spate sub 12000km si fata sub 20.000km .Si de la 37.000km cand am luat motocicleta am ajuns acum la 90200 km.

Editat de GINO_xxx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am avut ultimele 3 seturi : Metz M5, Conti SportAttack si Pirelli Diablo 2 cu 190/55 spatele.

in principiu am fost multumit de toate...mai ales pe ploaie...diablo avand parca un plus pe uscat.

diablo m-a tinut aprox. 8000 km...adica inca le am pe mobra, merg cu ele, dar spatele e dus si in primavara trebuie schimbate.

am cochetat si cu ideea unor pneuri si mai moi...dar la cat merg si cum papa autobuzul gume...ar trebui sa cumpar 2-3 seturi pe sezon...si cam dau faliment!!

cred ca pastraz reteta..desi as fi facut si eu ce zici tu..adica sa-mi pun diablo corsa pe fata, doar ca te intepi rau la bani fata de pretul unui set la promotie.

:cheers:

 

bai....greu e sa gasesti emoticonu asta cu berile...in varianta asta noua!!

 

Salutare Octav!

 

Multumesc pentru detaliile oferite!

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fratilor in weekend m-am gandit sa vizitez capitala . Asa ca maine cand e soarele cat casa o sa incalec balaurul si ma indrept batraneste catre capitala. Daca e vremea buna si mai sunt doritori sa ne vedem la un ceai cald propun sa ne auzim la telefon. :mexicanwave: PS. Raman in zona pana duminica ! Vremea se anunta ok asa ca propun o sesiune de poze :friends:

Editat de GINO_xxx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fratilor in weekend m-am gandit sa vizitez capitala . Asa ca maine cand e soarele cat casa o sa incalec balaurul si ma indrept batraneste catre capitala. Daca e vremea buna si mai sunt doritori sa ne vedem la un ceai cald propun sa ne auzim la telefon. :mexicanwave: PS. Raman in zona pana duminica ! Vremea se anunta ok asa ca propun o sesiune de poze :friends:

 

Vii cu treaba in Bucuresti sau doar sa te plimbi? Daca e a 2-a varianta, nu ati vrea bagam o tura undeva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai inbinam utilul cu placutul. Dimineata plec in jur de ora 9.00. Ma intalnesc cu Capitanul si pe urma ne intalnim cu voi ! Si se poate face si o drumetie caci in linii mari vreau sa ma plimb ca ce am de rezolvat e treaba de o ora ! Vremea sa tina cu noi si gaaaz :ChopperEmo:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Hibernam?Moto poate,noi nu.Cred ca nu dau busa doar de placerea companiei de la gaseli.Abia o astept pe urmatoarea.Cei care am fost la Focsani ne-am sfatuit si am zis ca cel mai bine este in centrul tarii:Sibiu,Sighisoara,Brasov,Predeal,Sinaia,Rasnov.Asteptam sugestii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!!!

 

Eu am facut ceva propuneri inca din primavara, dupa intrunirea de la Sighisoara ...

 

Posted 31 May 2012 - 11:22 AM

 

Stiu ca nu a trecut nici o saptamana de la ultima intrunire, dar mie imi zboara gandul la urmatoarea :grinbandit:

 

Asa ca incerc sa imi potolesc gandurile cu ceva cautari de locatii, cazari.

Si daca tot suntem in campanie electorala, ma gandeam sa supunem la voturi diverse locatii... propunerea mea ar fi Sambata de Sus / BV. Pentru cazare am gasit o varianta draguta (http://www.turistinf..._emma-c294.html ) si ar mai fi cateva in zona (http://www.turistinf...odor-c9889.html)

 

Ar fi o idee, daca ramanem pe aceasta varianta, sa ne intalnim pe la sfarsit de iunie - inceput de iulie, sa putem sa facem si o plimbare pana la Balea cascada sau chiar pana la Balea lac.

 

Am ales aceasta locatie pentru ca este destul de central pozitionata, deci accesibila pentru toata lumea.

 

Astept parerile voastre. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sibiu si Sighisoara sunt terenuri dzvirginate din punct de vedere al gaselilor :D ... haideti sa vedem si Brasovul deci putem gasi ceva pe acolo sau Bran etc .... zona este oricum superba

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va recomand Casa Alex din Moeciu,e departe de sosea,drum asfaltat,doar vreo 200 m de drum pietruit pana la vila,liniste,curat si ce e mai important,super proprietari care stau in casa batraneasca de alaturi! Singurul incovenient e ca nu au restaurant,in schimb au bucatarie utilata!

 

http://carta.ro/caza...eciu/casa-alex/

 

 

P.S. daca va dati bine pe langa Marian,proprietarul,are un vin de mere demential!

Editat de Marlitza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va recomand Casa Alex din Moeciu,e departe de sosea,drum asfaltat,doar vreo 200 m de drum pietruit pana la vila,liniste,curat si ce e mai important,super proprietari care stau in casa batraneasca de alaturi! Singurul incovenient e ca nu au restaurant,in schimb au bucatarie utilata!

 

are doar 4 camere....

...

oricum..sustin ideea cu brasovul...desi e prea aproape de mine.... :alcy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...