Sari la conținut

Detinatori de Suzuki Hayabusa


emylyo

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 11,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

hopa..inca o fata!!....tare....mai ales pentru super barbatii care cred ca busa e prea grea sau prea puternica!!! :bow:

 

yap...va urmaresc de ceva vreme...din pacate nu am reusit sa ajung la nici o intrunire sa va cunosc...e deja al 2-lea sezon pe busa...ca despre super barbati,am luat destule bobarnace ...da noh probabil de asta mi-a crescut putin fundul :moto:

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va asteptam cu mult drag!!

Eu astept cu mult interes vremea buna si sa ne vedem cat mai multi la intrunire ... dar avem de asteptat :) pana atunci sa tot avem conduri in toate culorile curcubeului pentru ninsorile ce urmeaza sa ne viziteze ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc tutror care au postat... o sa ma mai gandesc si eu la o suma... in caz ca nu vrea respectivul... o sa imi tin motorul si o sa iau un GS nou in leasing cand vin din voiaj... undeva la anul in Martie.

Asa ca pana atunci... Va urez tuturor Sarbatori fericite si La Multi Ani! de pe acum...

 

Discutia poate ramane deschisa o vreme... :mexicanwave:

capitane eu cred ca cere mult pe mobra lui... e frumoasa dar e 12.000 nou :D....pacat de mobra ta....si iti spun ca sunt trist ca vrei sa te desparti de ea...speram ca va ramane in garajul tau...inca pe mare nu a lovit criza

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Capitane...daca nu "stai"in acei bani eu zic ca merita sa stea la tine.Ai bagat o multime de bani pe care este greu sau sa-i recuperezi,sa nu mai zic ca piata este moarta la noi.

Daca o sa am posibilitatea financiara pe viitor,eu nu o sa o mai vand niciodata,macar ca ma uit la ea de fiecare data cand intru in garaj.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

raman pe aceeasi linie ! iar doritorii noi de intruniri pentru anii urmatori le urez multa sanatate si sper ca entuziasmul de pe forum sa se concretizeze si in efortul moral,financiar si personal de a infrunta chiar si conditii vitrege ale vremiii pentru ca frumusetea fiecarei intruniri tine de efortul fiecaruia de a participa coroborata cu inspiratia organizatorilor ! sa auzim numai de bine in noul an si sa ne revedem fericiti ! :mexicanwave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin

capitane eu cred ca cere mult pe mobra lui... e frumoasa dar e 12.000 nou :D

Daca te referi la 1200GS ADV te inseli..costa cam 17-18.000 euro de nou..

Referitor la vanzare si la accesoriile bagate in el..alea le-ai bagat pt.sufletul tau, nu mai recuperezi mare lucru, asa cum spuneau si altii inaintea mea.

Pina la urma nu este decit un fier la care ii scade valoarea in timp, nu vinzi un lingou de aur.

Nu ai decit doua variante, unu..uita-te cit este una normala la kilometrii si anul ala, mai pune ceva peste si negociaza cu respectivul, poate o dai la pace si a doua..o tii pt.sufletul tau, mai ales daca ai bagat asa multi bani in ea.

Partea proasta daca alegi cea de-a doua varianta este ca o sa te plictisesti de ea la un moment dat si vei dori altceva, iar atunci o dai pe doua putini de branza, cit va valora la timpul ala.

Succes si sarbatori fericite.

Editat de l.u.v
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin

deci n-am vb din povesti

Nu, evident..

 

Doar ca fiind UK, astia au prostul obicei sa foloseasca Pounds.. :hug:

 

Ia inmulteste cu 1.25 aprox si vezi cit iti da, la care mai adaugi optionalele si ai sa vezi ca mobra asta poate urca pina inspre 19.000 euro..

 

 

.

Editat de l.u.v
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...din punctul meu de vedere i-mi ajunge din iarna...nu m-ar deranja nici daca ar veni vara ,direct 30 de grade,fara primavara.:-)

..dar totusi,daca tot am ajuns si la perioada asta va doresc la toti :

 

CRACIUN FERICIT

si

LA MULTI ANI

 

:friends: :friends: :friends: :friends: :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

heeiiii...multumim pentru urari....asemenea tuturor!!....

asfalt uscat...mi se pare o urare depasita...asa ca..

drumuri lungi si frumoase ..fara incidente..in orice conditii!!

....

sper sa ne vedem..sanatosi si pusi pe distractii..

sa ne amintim si de prietenii care sunt aproape de noi si din alte lumi!!

Sarbatori fericite tuturor...din orice religie sau nationaliate!!

!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

Ma bate un gand de ceva vreme sa achizitionez o hayabusa si as dori sa aflu de la posesori cateva amanunte.

Am facut o tura cu un '99 si mi sa parut extrem de manevrabila si de stabila, eu la 1,90m stau bine pe ea stock insa ma intereseaza la regim de touring 800-1000km pe zi o mai fi la fel de confortabila?

Cat de confortabila este pentru pasager?

Am vazut destule echipate pentru touring cu side case-uri mari de 40L si topcase de 52L dar nu stiu in ce masura afecteaza ciclistica si comportamentul la viteze mai mari (150-160km/h)?

Cum este cu fiabilitatea? Stiu ca este suzuki si ma astept sa fie fiabila ca o stanca, dar ati auzit de modele care sa sara de 150-200.000 km fara probleme?

Merita diferenta de bani pentru modelul dupa 2008? Ce e drept imi face cu ochiul modelul 2013 care are abs si frane brembo dar pentru ala trebuie sa mai astept ca nou nu mi-l permit.

In rest ciclistica, puterea si modul in care motocicleta asta increteste asfaltul in spatele ei m-a facut sa uit de V2.

Asfalt uscat celor care mai merg cu busele pe vremea asta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...