Sari la conținut

Detinatori de Suzuki Hayabusa


emylyo

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 11,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Figurile aste pe moto mai ales practicate de catre womens pe moto chiar nu tin. Ce dracu, ne batem cu pumnu in piept ca suntem vanati in trafic de blonde, brune sau roscate si tocmai la cine nu ne asteptam ne-o da la gioale in cel mai mare stil. Din cate imi amintesc a mai avut ceva de genul asta anul trecut tot pe vremea asta, nu se in astampara nici un moment si acum o mai si trage la masea. Urari numai de bine celor care au ajutat-o dar sa-si bage mintile in cap si sa nu mai faca ceva de genu si a 3 a ora ca nu mai tine.

Din cate imi amintesc la Rasnov au fost cateva persoane care au vrut sa o ajute cu venirea la intrunire dar orgoliul a tinut piept la tot, poate cineva de acolo o mai tempera in prostiile astea de zi cu zi, tind sa cred ca nu e prima oara. Nu vreau sa fiu nesimtit, dar dupa parerea mea nu prima oara cand o arde cu grade la bord. Sanatate si te asteptam la FCS cu orice mijloc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Figurile aste pe moto mai ales practicate de catre womens pe moto chiar nu tin. Ce dracu, ne batem cu pumnu in piept ca suntem vanati in trafic de blonde, brune sau roscate si tocmai la cine nu ne asteptam ne-o da la gioale in cel mai mare stil. Din cate imi amintesc a mai avut ceva de genul asta anul trecut tot pe vremea asta, nu se in astampara nici un moment si acum o mai si trage la masea. Urari numai de bine celor care au ajutat-o dar sa-si bage mintile in cap si sa nu mai faca ceva de genu si a 3 a ora ca nu mai tine.

Din cate imi amintesc la Rasnov au fost cateva persoane care au vrut sa o ajute cu venirea la intrunire dar orgoliul a tinut piept la tot, poate cineva de acolo o mai tempera in prostiile astea de zi cu zi, tind sa cred ca nu e prima oara. Nu vreau sa fiu nesimtit, dar dupa parerea mea nu prima oara cand o arde cu grade la bord. Sanatate si te asteptam la FCS cu orice mijloc.

Man forumul e mare, fiecare face ce-l duce capul.

Daca ai ceva de zis ceva, vezi ca s-au deschis 16 pagini de topic.

/index.php?/topic/703584-accident-craiova/page-16

Lasa partea asta ptr utilizatori care au altceva de facut.

Nimeni nu-i de acord cu ce a facut Gilda.

Dar anturajul... Strica omul... Daca nu e ales cum trebuie.

Multumim.

Editat de CaptainBusa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Petrecerea este intrata in linie dreapta. nu e nici o suparare daca o parte nu poate sa ajunga dar pentru cei dornici de plimbare si aventura daca si vremea o sa tina cu noi e pacat sa nu faceam aceasta petrecere de sfarsit de sezon. Tin sa precizez ca in linii mari am tinut legatura telefonica cu toata lumea si cred ca joi o sa putem sti in mare cum o sa fie starea vremii si dupa ce o sa stabilim pana la ora 12 telefonic cum o sa procedam o sa postez si decizia finala unanim acceptata de toti ! Sa auzim de bine si cu putin efort cred ca o sa iasa un eveniment memorabil !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salve!!

eu intentionez sa vin sambata dimineata...in principiu cu mobra si nevasta!!

daca vremea e super cainoasa...reevaluez!!

bafta!!! :peace:



aa....am uitat sa spun comunitatii ca mai nou am si catzel....si daca vin cu masina o sa-l cunoasteti!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Locatia este aceeasi . Tocmai m-am intors ieri de la Ploiesti cu 26 T de cox petrolier. Caldura asigurata si showul pe masura. Vremea tine cu noi ! Am verificat in toata tara e SOARE CU DINTI ! si cel mai important este ca nu ploua !



Tagurile sunt pregatite si date la gravat . Dj asteapta convocarea , pastrama este la macerat iar vinul asteapta linistit la frigider !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este dj sau djitza?Caut chilot de moto sa vina cu busa mea ca eu am o problema medicala si vin cu masina.Cine se ofera?Cu ocazia asta nu va intalniti des.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...