Sari la conținut

Detinatori de Suzuki Hayabusa


emylyo

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 11,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Azi 03.04.2010. mi-am luat si eu una bucata BUSA. Cind o vezi in realitate, o pipai sau o turezi putin cu mina ta, nu are nici o legatura cu ce vedeam in poze sau filmulete. Are ceva aparte. Intradevar e speciala. Sa vedem cum o sa ma-nteleg cu ea, avind in vedere ca pina acum nu am mers decit cu 600. Este noua si parca as dormi linga ea, sa simt mirosul acela specific de lucru nou. O sa incerc sa ma acomodez usurel cu ea, daca nu reusesc, o las altuia care-i mai priceput. Dar ca sa-mi fac o impresie, prima data sa-i fac carte, s-o inmatriculez si om mai vedea. BAFTA detinatorilor de busa.

Sal, Batranu sa o stapanesti sanatos si fara evenimente, iar cat despre faptul ca nu e de tine, asta e CANCAN, daca iti place o pastrezi (banuiesc ca de aia ai si luat o) doar ca tre sa fii constient ca este foarte puternica si fata de 600 are si plusuri (gabarit, viteza cat cuprinde) adaptabila la drumurile noastre si cateva minusuri mai putin importante DAR una peste alta e BUSA si asta impune un anume RESPECT. Mama ce profund am fost...

 

facem sute :) nui pb. dau drumu si pentru 10 stickere. pentru busa orice

Sal fratello pai tre sa dai drumul daca ai instigat BARBATII!

Ce nu fac ei pentru FEMEILE lor?

Ma duc sa o spal putin ca are niste muste moarte pe carena de ieri!

Paste fericit oameni buni! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi 03.04.2010. mi-am luat si eu una bucata BUSA. Cind o vezi in realitate, o pipai sau o turezi putin cu mina ta, nu are nici o legatura cu ce vedeam in poze sau filmulete. Are ceva aparte. Intradevar e speciala. Sa vedem cum o sa ma-nteleg cu ea, avind in vedere ca pina acum nu am mers decit cu 600. Este noua si parca as dormi linga ea, sa simt mirosul acela specific de lucru nou. O sa incerc sa ma acomodez usurel cu ea, daca nu reusesc, o las altuia care-i mai priceput. Dar ca sa-mi fac o impresie, prima data sa-i fac carte, s-o inmatriculez si om mai vedea. BAFTA detinatorilor de busa.

 

 

Salutare, dl. Adrian!

Eu am avut placerea sa va felicit personal.. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Paste fericit si de la mine, cu intarziere ! Sper ca a fost faina vremea si la voi ca si prin vest. (Acum am ajuns la "civilizatie"..sorry de intarziere :) )

Felicitari noului hayabusist si sa ne vedem cu bine la mare :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi 03.04.2010. mi-am luat si eu una bucata BUSA. Cind o vezi in realitate, o pipai sau o turezi putin cu mina ta, nu are nici o legatura cu ce vedeam in poze sau filmulete. Are ceva aparte. Intradevar e speciala. Sa vedem cum o sa ma-nteleg cu ea, avind in vedere ca pina acum nu am mers decit cu 600. Este noua si parca as dormi linga ea, sa simt mirosul acela specific de lucru nou. O sa incerc sa ma acomodez usurel cu ea, daca nu reusesc, o las altuia care-i mai priceput. Dar ca sa-mi fac o impresie, prima data sa-i fac carte, s-o inmatriculez si om mai vedea. BAFTA detinatorilor de busa.

nici nu ai luat-o bine si o vinzi deja?<te-a speriat chiar asa tare daca dupa prima zi vrei s-o vinzi sau numai pt bani?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

Ptr Mac... discurile sunt din OtelCarbon Ductil... un fel de otel cu crescut mai mare de carbon. Placute de frana am vreo 2/3 seturi de Ferodo sunt ok ptr ele...

Azi le-am sablat si le-am scos la iveala adevarata lor culoare... Culoarea neagra e data de Lacul de protectie dat de "gringos" :laugh:

Cat despre exagerat... cred ca e ok... toti vor frane mai bune pe motoare...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci pana la urma... cate stickere cu insigna busa sa fac?

pt cei de mai departe (oradea) trimiti alea 2 bucati prin posta sau cum se procedeaza ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ai revenit CAPITANE. Interesante discurile :laugh:.

 

Numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Avand in vedere incepe sezonul eu zicca ar fi buna o harta a drumurilor din Romania . . . exista deja un proiect pentru asta dar eu zic ca ar fi buna si o varianta simpla si din moment ce toti avem aceleasi motoare ma gandescca "DRUM BUN" nu va fi o parere subiectiva asa ca uitati harta facuta de mine cu ce este de ANUL asta si nu de toaman trecuta pentru ca ... toata lumea stie bine ...daca aveti cunostintze , prieteni care sa contribuie este un topic PINNED pe Discutii despre motociclism unde puteti contribui SAU direct pe harta de mai jos ...am luat ca drum bun de referinta Brasov - Sighisoara care cred ca tota lumea l-a facut...

post-26055-1270563362_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si pe Sora-sa Bre... ca se potriveste... pagina cu negrii :D

 

Am mai postat-o... da in sfarsit... ptr reclama la LV...

:laugh: come oooooon :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...