Sari la conținut

Detinatori de Suzuki Hayabusa


emylyo

Postări Recomandate

O mai am Bogdane... te bate vreun gand?...zi :disappointed: ca... mai aduc daca in cazul pana te hotarasti... o sa dispara...

 

Deocamdata o mai am... in cutie... la tipla... din galerii si pana la evacuare...

 

mai am un nehotarat... iar al 3-lea sunt eu... maine ma duc la ITP ca mi-a expirat... iar dupa aia incep si eu sa-mi bag nasul in ea...

 

:lol: Auzi... Nu veniti la Bulgari la Bai... ptr sfarsit de weekend... In Bucuresti... faceti o escala... o baie fierbinte iar urmatoarea...

 

este cu ape termale...

 

Se aude ca se pleaca de Vineri...?! :lol: Rock, Chaty,Ardei,Eu... si mai sunt...?!? :lol:

 

Care ar fi programul ? As fi si eu tentat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 11,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Care ar fi programul ? As fi si eu tentat.

 

Pai urmeaza sa ne vedem la Arc azi sa mai punem tara la cale si daca toate's in regula vineri sa plecam...sa apucam 2 nopti acolo...

 

/index.php?...20&start=20

 

Vezi linkul...

Editat de CaptainBusa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:lol: mai avem pe stoc:

KN-filtru aer - 3Buc.

KN-kit de curatare/ungere filtre - 5buc

BMC-filtru aer - 3Buc.

BMC-kit curatare/ungere - 5buc

Bujii NGK iridium- 4seturi

Filtre ulei OEM(Suzuky)- 6buc

Garnituri Evacuare: 2 seturi

Becuri cu leduri (Stop spate -2faze -13leduri-360grade visibilitate- 3seturi (6 "bece")

Esapamentul Muzzy e inca la vanzare... da nu ptr mult timp...

Ventilator Muzzy aluminium - si el la fel

Surub baie ulei (cu magnet) - 2 bucati

PCM 3 - pe cale de disparitie... :lol:

Velocity Stacs - short 2buc.(prt.cilindru -2,3)

Prize aer Carpenter - 2buc.

Placute frana Fata -2set.

Placute frana Spate -2set.

------------

 

Cam asta este:

Daca se hotaraste cineva ptr ceva...sa zica... :disappointed:

 

O sa ma apuc sa fac comanda ptr TankCovers... sunt in jur de 55eur/buc Aprox. cine vrea...PM.

orice alt gadjet... sau accesoriu... sau piesa... se poate comanda...

 

Ps: :lol: take your time...

 

God Speed

 

Salut! Mai e vreun set de bujii NGK iridium? Daca da, la ce pret?

Astept raspuns.

 

Multumesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:lol: mai avem pe stoc:

KN-filtru aer - 3Buc.

KN-kit de curatare/ungere filtre - 5buc

BMC-filtru aer - 3Buc.

BMC-kit curatare/ungere - 5buc

Bujii NGK iridium- 4seturi

Filtre ulei OEM(Suzuky)- 6buc

Garnituri Evacuare: 2 seturi

Becuri cu leduri (Stop spate -2faze -13leduri-360grade visibilitate- 3seturi (6 "bece")

Esapamentul Muzzy e inca la vanzare... da nu ptr mult timp...

Ventilator Muzzy aluminium - si el la fel

Surub baie ulei (cu magnet) - 2 bucati

PCM 3 - pe cale de disparitie... :lol:

Velocity Stacs - short 2buc.(prt.cilindru -2,3)

Prize aer Carpenter - 2buc.

Placute frana Fata -2set.

Placute frana Spate -2set.

------------

 

Cam asta este:

Daca se hotaraste cineva ptr ceva...sa zica... :disappointed:

 

O sa ma apuc sa fac comanda ptr TankCovers... sunt in jur de 55eur/buc Aprox. cine vrea...PM.

orice alt gadjet... sau accesoriu... sau piesa... se poate comanda...

 

Ps: :lol: take your time...

 

God Speed

 

Salut! Mai e vreun set de bujii NGK iridium? Daca da, la ce pret?

Astept raspuns.

 

Multumesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

 

Mai am 4seturi... Preturile le gasesti pe Linkul de mai jos... sau daca vrei intri direct pe Busa Shop Stoc daca dai click pe link-ul din semnatura...

 

/index.php?showtopic=214937

 

cele bune... God speed.

Editat de CaptainBusa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In ultima vreme si-au luat-o in cap posesori de diverse motoare.Adica unii in inconstienta lor au inceput sau au incercat sa ma alerge cu gsx600r saau 750r,SV1000S,929.Au luat insa cu ei doar fum si au vazut doar asta-poza de mai jos.Bagati-ma mintile in cap mai copii! :P

 

/index.php?...p;#entry1572301

post-6602-1226522567_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In ultima vreme si-au luat-o in cap posesori de diverse motoare.Adica unii in inconstienta lor au inceput sau au incercat sa ma alerge cu gsx600r saau 750r,SV1000S,929.Au luat insa cu ei doar fum si au vazut doar asta-poza de mai jos.Bagati-ma mintile in cap mai copii! :P

 

/index.php?...p;#entry1572301

 

 

... :D super tare treaba asta....da sa-i vezi pe aia cu masinile ce tupeu au....conduc si ei un seria 3 sau A6 cu motor de 3litri si au impresia ca sunt regii soselelor.... :lol: ....se inseala amarnic si isi dau seama de asta atunci cand te pierd in zare cu privirea....ce frustrati..... :ok: baieteii au masini frate.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In ultima vreme si-au luat-o in cap posesori de diverse motoare.Adica unii in inconstienta lor au inceput sau au incercat sa ma alerge cu gsx600r saau 750r,SV1000S,929.Au luat insa cu ei doar fum si au vazut doar asta-poza de mai jos.Bagati-ma mintile in cap mai copii! :P

 

/index.php?...p;#entry1572301

Stiu niste drumuri virajate unde se schimba situatia :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In ultima vreme si-au luat-o in cap posesori de diverse motoare.Adica unii in inconstienta lor au inceput sau au incercat sa ma alerge cu gsx600r saau 750r,SV1000S,929.Au luat insa cu ei doar fum si au vazut doar asta-poza de mai jos.Bagati-ma mintile in cap mai copii! :drink:

 

/index.php?...p;#entry1572301

ce-ti mai place sa te lauzi,sa te victimizezi..iti propun o chestie,pe un drum virajat de vreo 120 de km..cel din urma sta drept,mecla zambareata si asteapta un pumn in nas asa zambind,eu sunt mai mic decat tine..te bagi?asa la 7-8 grade afara

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce-ti mai place sa te lauzi,sa te victimizezi..iti propun o chestie,pe un drum virajat de vreo 120 de km..cel din urma sta drept,mecla zambareata si asteapta un pumn in nas asa zambind,eu sunt mai mic decat tine..te bagi?asa la 7-8 grade afara

si daca u cunosti traseul ca in palma si omul cu busa il face prima oara avantaj cine ? :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce-ti mai place sa te lauzi,sa te victimizezi..iti propun o chestie,pe un drum virajat de vreo 120 de km..cel din urma sta drept,mecla zambareata si asteapta un pumn in nas asa zambind,eu sunt mai mic decat tine..te bagi?asa la 7-8 grade afara

:sick: :moto: Sa vedem ce o sa iasa :D Desi tare ma tem ca 600-le o sa se cam piarda..Daca erau 10 km de curbe stranse,mai ziceam dar 120 km...nu stiu ce sa zic :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce-ti mai place sa te lauzi,sa te victimizezi..iti propun o chestie,pe un drum virajat de vreo 120 de km..cel din urma sta drept,mecla zambareata si asteapta un pumn in nas asa zambind,eu sunt mai mic decat tine..te bagi?asa la 7-8 grade afara

 

 

....120km?

 

 

..poate in Alpi,dar acolo poti cauta linistit 7-8 grade.

 

Hai ca esti tare. :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:sick: :moto: Sa vedem ce o sa iasa :D Desi tare ma tem ca 600-le o sa se cam piarda..Daca erau 10 km de curbe stranse,mai ziceam dar 120 km...nu stiu ce sa zic :drink:

un 600 cu gume bune,tinut in blana mereu se comporta foarte bine pe astfel de drumuri pe cand locomotiva lui emilio se lasa mai greu pe curbe..si nu vorbesc din auzite, am condus si modelul din 99 nelimitat si modelulu 2008 si am vazut cum se comporta pe viraje.

 

....120km?

 

 

..poate in Alpi,dar acolo poti cauta linistit 7-8 grade.

 

Hai ca esti tare. :P

observ ca esti din sighisoara, sa inteleg ca nu ai fost spre brasov niciodata?te plimbi doar prin oras?mie imi place cum ai reactionat pe motiv ca ai hayabusa si te-ai simtit ofensat..bravo

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

un 600 cu gume bune,tinut in blana mereu se comporta foarte bine pe astfel de drumuri pe cand locomotiva lui emilio se lasa mai greu pe curbe..si nu vorbesc din auzite, am condus si modelul din 99 nelimitat si modelulu 2008 si am vazut cum se comporta pe viraje.

 

Prea te bati cu Cohones' pe piept... mosule... 600...gume bune... forjat la limita... :D)

 

Sa fim seriosi... esti si tu vreun cavaler al soselelor... care a vazut prea mult GP...

 

Vezi sa nu te trezesti ca fiind Erou...Nu de alta da' eroii sunt numiti eroi dupa ce ajung pe lumea aialalta...

 

Cele bune

 

God Speed.

 

 

 

:sick: :moto: Sa vedem ce o sa iasa :P Desi tare ma tem ca 600-le o sa se cam piarda..Daca erau 10 km de curbe stranse,mai ziceam dar 120 km...nu stiu ce sa zic :drink:

 

Nu mai pui si coloanele de masini si tiruri, caca de vaca, pisicii si cainii, bablele si mosii, carutele si tractoarele...localitatile si gropile din asfaltul de pe sosele...

 

Ce sa faci mai Reaper... mai vedem si noi topicuri pe Accindente... cu Supereroi... de-al de 600la blana...

 

Pacat ca multi confunda strada cu circuitul de curse...

 

=============

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=38TFetQAe2o&NR=1

 

Hmmm... nice...

=============

Priceputu'... nu la noi...

http://www.youtube.com/watch?v=3qYu4LqBCaU...feature=related

Editat de CaptainBusa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

un 600 cu gume bune,tinut in blana mereu se comporta foarte bine pe astfel de drumuri pe cand locomotiva lui emilio se lasa mai greu pe curbe..si nu vorbesc din auzite, am condus si modelul din 99 nelimitat si modelulu 2008 si am vazut cum se comporta pe viraje.

 

 

observ ca esti din sighisoara, sa inteleg ca nu ai fost spre brasov niciodata?te plimbi doar prin oras?mie imi place cum ai reactionat pe motiv ca ai hayabusa si te-ai simtit ofensat..bravo

 

 

Stati linistiti domnilor ca Redslayer nu stie sarcaul ce vorbeste la cei maxim 5 ani de experienta pe sosele.

 

Se baga si el de seama(peste tot ,pe toate topicurile)...ca altfel cum ajungea si el(in nici un an) Supermembru pe acest minunat forum?

 

apropo:tu cand te mai dai (te antrenezi cu supermotorul tau) daca toata ziua esti pe forum?

 

Aici pe topicul asta sunt numai oameni maturi!

 

Sfat prietenesc:laso mai incet!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce-ti mai place sa te lauzi,sa te victimizezi..iti propun o chestie,pe un drum virajat de vreo 120 de km..cel din urma sta drept,mecla zambareata si asteapta un pumn in nas asa zambind,eu sunt mai mic decat tine..te bagi?asa la 7-8 grade afara

Nu te lua de Busisti Claule,ca si eu m-am facut vacar.post-4388-1226853022_thumb.jpg

Poate accept provocarea,dar in loc sa-ti dau un pumn in nas,o sa-mi dai tu o piesa custom pt vaca ce o sa aleg eu :moto: .......desigur,sa cistigi tu,nu se pune problema,doar daca fac Busa sa mearga in marsalier :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu te lua de Busisti Claule,ca si eu m-am facut vacar.post-4388-1226853022_thumb.jpg

Poate accept provocarea,dar in loc sa-ti dau un pumn in nas,o sa-mi dai tu o piesa custom pt vaca ce o sa aleg eu :P .......desigur,sa cistigi tu,nu se pune problema,doar daca fac Busa sa mearga in marsalier :moto:

Ooo domnul Tarzan si Tarzanmobilul nou :sick:

Hai ca te provoc eu cu un 600, da' pe bere :D de unde ne intalnim pana la bar, ca si asa n-am prea avut timp de povesti. :drink:

Se pare ca e vreme faina la tine...

Frumoasa Busa. Cum suna Arrow pe Suzuki?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ooo domnul Tarzan si Tarzanmobilul nou :moto:

Hai ca te provoc eu cu un 600, da' pe bere :D de unde ne intalnim pana la bar, ca si asa n-am prea avut timp de povesti. :drink:

Se pare ca e vreme faina la tine...

Frumoasa Busa. Cum suna Arrow pe Suzuki?

Cumpara 900-le de la mine,ca sa ai ceva sansa.Desigur,berea dau eu,ca trebuie udata vaca.Poza-i facuta in Italia....ieri erau 19 grade.Arrow-ul suna mai cuminte decit Devilu' pe Ninja. :sick:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu te lua de Busisti Claule,ca si eu m-am facut vacar.post-4388-1226853022_thumb.jpg

Poate accept provocarea,dar in loc sa-ti dau un pumn in nas,o sa-mi dai tu o piesa custom pt vaca ce o sa aleg eu :moto: .......desigur,sa cistigi tu,nu se pune problema,doar daca fac Busa sa mearga in marsalier :drink:

pai pe tine nu te provoc pentru ca nu imi permit :sick:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...