Sari la conținut

Detinatori de Suzuki Hayabusa


emylyo

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 11,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

20 septembrie suna perfect ptr mine ..dar sa vedem pana la urma ce se decide :laugh: :D

 

Cu 20 sept. cred ca a fost o neintelegere.Este un pic cam tarziu pentru intalnire.

 

...nu vreau sa ma bag de seama degeaba (ca sunt numai din aprilie pe acest topic) asa ca astept propunerile celor mai ,,in varsta" referitor la data.Sighisoara este dispus pentru adunare.(cu conditiile sus amintite)

 

 

 

 

 

http://www.aquariscamp.net/foto.html

-recomandarea noastra

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu 20 sept. cred ca a fost o neintelegere.Este un pic cam tarziu pentru intalnire.

 

...nu vreau sa ma bag de seama degeaba (ca sunt numai din aprilie pe acest topic) asa ca astept propunerile celor mai ,,in varsta" referitor la data.Sighisoara este dispus pentru adunare.(cu conditiile sus amintite)

 

 

 

 

 

http://www.aquariscamp.net/foto.html

-recomandarea noastra

20 Septembrie e vorba de cursa de la Balaton,nu intilnirea soimilor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pina stabilim cat mai exact intalnirea soimilor, cred ca a venit sezonul de discutii asupra upgrade-ului ce poate fi facut pe perioada iernii...ca si asa vaz ca va fi lunga so ....

 

Si propunerea cu Aquariuscamp e chiar ok .. arata bine.

Editat de Morrisson
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:laugh: Nice...

 

 

 

Ma tot bate gandul... sa-i sun pe bajetii de la Roaring Toyz...

 

Pai ce sa faci cu busele alea? :D Iti trebuie cat C pe permis,ptr ca o sa iei curbele exact ca un camion cu remorca :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai ce sa faci cu busele alea? :laugh: Iti trebuie cat C pe permis,ptr ca o sa iei curbele exact ca un camion cu remorca :D

 

ehhhh am vorbit eu cu Capitanul si este pasinoat mai mult de DRAG decat de racing si curbe :huh: cica e mai safe la liniutze :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vorba de Cat C - am citit dimineatza ultima varianta de Univers Moto, unde este un articol despre XX ....bla bla bla "XX a pierdut mult la aparitia "TRENULUI TVR" Suzuki Hayabusa .... :laugh: asadar Cat C nu este valabila propunere scolarizare la CFR de urgenta !!! :D

Editat de Morrisson
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai ce sa faci cu busele alea? :P Iti trebuie cat C pe permis,ptr ca o sa iei curbele exact ca un camion cu remorca :huh:

 

Cu Busa...aceea probabil ca o sa-i zic TAB... ;) cat despre Safe... nu am notiunea asta... incercam doar sa ne mentinem pe linia de plutire. :laugh:

Pe drumurile noastre, probabil o sa fie un pic neobisnuit un pneu de 330... cam cat pneul de Porche Cayenne :D un pic mai lat. 285...330...

o mica diferenta...

 

Safe la liniute?

Shit happen... Man.

Editat de CaptainBusa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poza aia e facatura. Uite aici de ce.... http://www.motoflash.ro/stiri/modele-noi/k...ii_hot_rod.html

 

Nu sunt facaturi Manu... ia vezi mai jos pe link... niste "produse" :friends:

 

http://www.roaringtoyz.com/parts.html

 

http://www.roaringtoyz.com/stock.html

 

Exista si nu sunt imposibil de realizat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

urmareste desfasuratorul de poze de pe link... la diferite modele de moto :P Nice...

 

http://www.roaringtoyz.com/stock.html

 

detalii super...

 

custom busa :friends: rules

Editat de CaptainBusa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pun si eu o intebare... cum e pozitia unui pasager pe busa? e comoda? omoara pasageru la drumuri lungi?

 

multumesc si astept raspuns.

salutare :drink: am facut vara asta Anglia Romania dus intors ,din partea prietenei nu am avut absolut nici un repros in ce priveste comfortul si pozitia in sa

pe fosta motocicleta vfr se plangea de mijloc...uite si o poza cum aratau fetele pe la jumatea drumului la dus :friends:

 

salutare :moto: am facut vara asta Anglia Romania dus intors ,din partea prietenei nu am avut absolut nici un repros in ce priveste comfortul si pozitia in sa

pe fosta motocicleta vfr se plangea de mijloc...uite si o poza cum aratau fetele pe la jumatea drumului la dus :P

prima din dreapta adica Ana si Cristi au venit pe Fz6 ,moto care sa tinut impresionant la drum

cea din stanga ,Anda si Adi pe un Zx14 ...cea din mijloc desculta prietena mea pe Hayabusa

post-18250-1227992031_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pun si eu o intebare... cum e pozitia unui pasager pe busa? e comoda? omoara pasageru la drumuri lungi?

 

multumesc si astept raspuns.

 

 

....pt pasager nu e nici o problema la drum lung,e o pozitie foarte buna,comoda mai ales ca si seaua ajuta pt ca este lata,moale si comoda...acum depinde de pasager cat de obisnuit este cu drumurile lungi...inca un capitol la care busa sta foarte bine si nu degeaba este un super-tourer de exceptie....respect... :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, am si eu o intrebare...cum se poate repara o carena usor zgariata? merge vopsita partial(doar unde este zgariata), sau trebuie in totalitate?

 

Cam asa arata carena...

 

Re, daniele, sa nu crezi ca ma uitat cererea ta, eu am avut o problema si nu am mai plecat, restul sa rezolvat ? Pt carena incearca cu corectori si polish, daca nu iese si vrei, se revopseste carena.

 

Numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare Mihnea, am rezolvat cu capacul si maneta, deci nu mai e nevoie.Multumesc oricum!

De unde pot lua corectori?

 

lasa-le asa mosu' ca nu's prea mari... nu prinde rugina pe ele... in plus iti aduc aminte prin ce ai trecut.

 

:friends: Urmele se sterg dar amintirile nu... sau invers...

 

Cand iei hotararea sa-i schimbi Look-ul o refaci complet.

 

Eu zic ca nu-i rau...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, am si eu o intrebare...cum se poate repara o carena usor zgariata? merge vopsita partial(doar unde este zgariata), sau trebuie in totalitate?

 

Cam asa arata carena...

Aia nu-i mare lucru,parerea mea este sa o lasi asa

 

are cineva pus pe motor pompa de benzina aftermarket cu debit marit?

ceva inbunatatiri?

 

Pompa de benzina?pai ce performante ar trebui sa aiba? :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...