Sari la conținut

Detinatori de Suzuki Hayabusa


emylyo

Postări Recomandate

Ooooo...salutari Tarzan!!!

 

Felicitari pentru soimulet si sa-l stapanesti sanatos.....ti-ai dorit-o si o meriti.Abia astept sa ne vedem cand da caldurica sau chiar mai repede s-o uzi.

Multe salutari la Mures si toate cele bune man.

 

Multumesc Adi.O s-o udam cu siguranta. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 11,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ooooo...salutari Tarzan!!!

 

Felicitari pentru soimulet si sa-l stapanesti sanatos.....ti-ai dorit-o si o meriti.Abia astept sa ne vedem cand da caldurica sau chiar mai repede s-o uzi.

Multe salutari la Mures si toate cele bune man.

 

Mai traiesti Man :laugh: lasa munca si mai relaxeaza-te si tu... vezi ca-ti dau la aerografiat carenele de pe Busa :laugh: pregateste-te... Te astept la Bucuresti.

 

God Speed.

Editat de CaptainBusa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca pe o Busa tunata :laugh: cu mult crom,ar arata bine,de ce sa nu recunosc. Dar daca erau negru mat erau si mai faine si le puteam pune si la a mea. Chiar,nu se potrivesc decat la Busa?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca pe o Busa tunata :D cu mult crom,ar arata bine,de ce sa nu recunosc. Dar daca erau negru mat erau si mai faine si le puteam pune si la a mea. Chiar,nu se potrivesc decat la Busa?

si eu sa recunosc sincer ,tocmai de aceea vreau sa le vand .nu am nimic crom pe ea si nici nu ar fi pegustul meu.

cum le-am vazut pe net arata crom negru ...din pacate nu a fost .

talpa de prindere este exact marimea ca cele originale.

toate cele bune .sper ca la anul poate ajungem sa ne vedem toti soimi :smoke:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu.Iar daca putem face un drum de cateva sute de km impreuna ar fi minunat! :smoke: Acum,oglinzile alea nu ar pute fi vopsite cumva?Se pot vopsi electrostatic sau ceva de genul asta? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare ! Poate ca sunt offtopic, dar chiar merita sa stie posesorii de Buse sau cei care doresc, ca avem la Tg-Mures o Busa neagra, K8, noua.

Pret 10.646 euro cu TVA inclus ( 8.947 fara TVA).

2 ani garantie fara limita de km.

 

Cei interesati sa-mi scrie un PM.

post-37131-1229343039_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

.......salutare....cine foloseste la Busa gume Metzeler Rennsport sa-mi spuna ce parere are despre ele.....sau un BT 016....ca sa stiu ce sa-mi iau pt primavara....e oferta la Mac si nu ma pot decide....help me.... :smoke:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

un filtru de benzina

pentru hayabusa mea din 2000 de unde iau si eu

mentionez ca vine incorporat in carcasa pompei de benzina si la modelul meu pompa se afla in afara rezervorului.

de preferinta sa fie pe stoc si din bucuresti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca e careva interesant , caut persoana dispusa sa faca schimb intre 929 rr si busa cu diferenta din partea mea , 929 'le e impecabil , accept ideea doar daca si busa e la fel .

929'le are pus in plus manete incalzite si xenon . km 31000 aprox.

motivu e foarte simplu ... m am indragostit de busa.

Editat de white8snow
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut imi poate spune si mie careva daca este adevarat faptul ca busa are probleme cu cutia de viteze sau este doar vreo vorba spusa in vant de la careva care si-a batut joc de motor? intreb si as fi bucuros de niste raspunsuri de la voi detinatorii de busa pentru ca ar fi o optiune si hayabusa in primavara pentru mine , multumesc anticipat :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu ce sa cred eu nu am auzit pe nimeni cu hayabusa ca ar avea probleme la cutie.

eu am avut ceva probleme cu fosta mea motocicleta un cbr din 1994 care caraia la schimbare din 1 in a2a deci as putea spune ca honda are probleme nu suzuki

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ehhhh eu am auzit ca, Kawasaki ar avea o problema cu cutia si uite asa sunt parerile impratite despre motorete iarasi si despre fiablitate lor si fiecare este multumit si isi apara propria marca si propria motocicleta :laugh:

Editat de smok3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca e careva interesant , caut persoana dispusa sa faca schimb intre 929 rr si busa cu diferenta din partea mea , 929 'le e impecabil , accept ideea doar daca si busa e la fel .

929'le are pus in plus manete incalzite si xenon . km 31000 aprox.

motivu e foarte simplu ... m am indragostit de busa.

:laugh: Cunosc o busa care a avut pinionul de a 3-a schimbat,dar avusese accident si a cazut pe schimbator cand era in treapta a 3-a.In rest nici macar o reclamatie.Patite de cunoscuti-pompa arsa la model 1999 care era stat si fara benzina la 5500km,probleme cu pompa si un senzor la modelul din 99 cu 22000km,probleme cu discurile de frana fata la model 2004 la 45000km,probleme cu apa in instalatie si senzori la un model 99,probleme cauzate de...accidente la multi altii!

 

Am stat si am gandit-o mai bine.Nu renunt la busa pt ca moto este ok si are un rulaj mic,intretinuta ca la carte si chiar nu am motive pt ca altvceva nu am ce sa imi iau.Ca sa fiu impacat o sa fac un upgrade de alimentare si evacuare,sistem de franare.Recomand calduros busa celor care vor mai multa stabilitate si confort,dar si putere si cuplu,elasticitate.

Editat de emylyo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca e careva interesant , caut persoana dispusa sa faca schimb intre 929 rr si busa cu diferenta din partea mea , 929 'le e impecabil , accept ideea doar daca si busa e la fel .

929'le are pus in plus manete incalzite si xenon . km 31000 aprox.

motivu e foarte simplu ... m am indragostit de busa.

Contacteaza-l pe I-nox.Poate te faci cu o Busa...dar nu bag mana in foc :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu am zis nimic rau de honda doar de sc 28 care intradevar de mai multi confirmata problema cand schimbai treapta 1 cu 2 caraia un pic.

in rest am avut la honda iar probleme cu alternatorul si asta chiar este o problema la honda chiar si la modelele urmatoare datorita acelui releu de incarcare pacatos care se incinge si topeste pe acolo , dar sa nu generalizam sunt motoare si motoare oameni si oameni.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...