Sari la conținut

Detinatori de Suzuki Hayabusa


emylyo

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 11,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bai beieti,deci...este productie 84' as zice eu , de serie, cu bronz aerostatic artificial,fara performante deosebite la liniute...poate doar in proba de jaloane :lol: Personal prefer 86' :crack: za best

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:crack: :crack: nimic personal :lol:

haide frateeeeeee fi mai gentil cu omu tocmai citeam un topic al lui in care vrea sa isi ia una si sa o modficie cu nu stiu ce carene de gyxer si asa mai departe :P omunu e asa dibaci si priceput ce ai cu el :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

haide frateeeeeee fi mai gentil cu omu tocmai citeam un topic al lui in care vrea sa isi ia una si sa o modficie cu nu stiu ce carene de gyxer si asa mai departe :crack: omunu e asa dibaci si priceput ce ai cu el :crack:

 

Pai el vorbeste,... tot el e si prietenul lui care are busa, care vorbeste de stage4 si altele... fratica... buna intentie ai. Cumpara-ti busa si posteaza... nu inventa prieteni cu buse...

 

Si bunicu era cel mai bun prieten a lui Terente... iar pe chestia lui stateau 23 de vrabiute...una langa alta... ce-i drept ultima era schioapa... :lol: Terente avea doar 22de vrabiute...

 

Asa ajung Bla Bla Bla-urile pe si oha-ul sa denatureze topicuri care sunt cat de cat despre motociclism... si nu povesti cu feti frumosi.

 

Apropo... ai auzit ca au ars cei de la KawaMotors pe 14Ian...?

 

Cele bune.

 

===========

Asta e far si semnalizator de model 2008

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

No,capitane,nu te mai supara pe baiat.A intrebat si el din ce an se fabrica busa.Ce mare minune. :kiss: Uite,iti raspund eu: din 1999. Insa accesoriile pe care le-ai vazut mai sus se fabrica de cand este lumea,primul producator a fost Doamne -Doamne SRL,iar unul dintr-e motivele pentru care existi sunt acele accesorii tunninnnng :yikes: Nu crezi? Eu zic sa-l intrebi pe tati :eek: Si nu esti singurul :yikes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

No,capitane,nu te mai supara pe baiat.A intrebat si el din ce an se fabrica busa.Ce mare minune. :eek: Uite,iti raspund eu: din 1999. Insa accesoriile pe care le-ai vazut mai sus se fabrica de cand este lumea,primul producator a fost Doamne -Doamne SRL,iar unul dintr-e motivele pentru care existi sunt acele accesorii tunninnnng :yikes: Nu crezi? Eu zic sa-l intrebi pe tati :blink: Si nu esti singurul :kiss:

 

Da bre Bogdane... dar sa nu se bage chiar asa adanc... cand habar nu are din ce an a inceput sa se produca Busa...

========================

Coane ai Bani sa bagi?...

 

 

 

APE Cylinder Studs

APE Main Bearing Studs

Boost By Smith GPS Speed Eliminator

Catalyst Racing Composites Tank Tailsection

CRG Levers

EBC Brake pads

JE Pistons Turbo Pistons

Ultra Turbo RCC

Mickey Thompson Tire

MPS Kill Box

Ohlins Drag Shock

Robinson Heavy Duty Output Shaft

Tiger Racing Chain Guard

Tiger Racing Battery box holder

Vortex Sprocket

 

Fa tu calculele si vezi cat de neoprit poate prietenul tau sa fie pe Busa lui... dupa ce o doteaza... cauta pe net si documenteaza-te... apoi vezi daca poti merge prin Romanica cu ea...

 

Asta e o Busa care se preteaza la o Super Tipa...

 

Eunice Parrish care are mai multe oute decat multi care posteaza si nu inteleg ceea ce vreau...

 

:yikes: stage 4... ha...

 

vai de Romania noastra...

 

God Speed.

 

Ps: Parca am fi in desenul animat cu Wacky Racers... pe bune... mai bine merge pe Boomerang ca invata mai multe.

Editat de CaptainBusa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:yikes: :kiss: nimic personal :yikes:

Eu am pus o intrebare ca oricare alta! @Reaper mi-a raspuns ca din 1999. Nu inteleg de ce trebuie sa sari tu repede cu gura ca am pus o intrebare idioata! Da, recunosc a fost o intrebare cat de cat idioata care se pare ca te-a suparat! Am sa plec de pe acest topic deaorece nu detin o Busa! Dar nu fii pre fericit ca la vara am sa postez si eu aici ca posesor de Busa!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ansamblul cu pompa externa...

ansamblul cu pompa interna... (No2 este Cutia filtrului)

pai vezi daca te ajuta cu ceva...

 

De recomandat sa schimbati si O-ringurile de etansare daca va bagati nasul in tank.... daca nu puteti pune un pic de Molycote - negru care este rezistent la Benzen... ca sa nu patiti vreo minune cand va e lumea mai draga :yikes:)

 

Cand se intalnesc doua pasiuni sezonale.......

 

...la mine Busa nu sta nici iarna degeaba.

Nice Job... :yikes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut baieti, ma numesc Bogdan si va mai deranjez si eu cu niste poze!

 

dar nu prea reusesc!

 

 

 

si inca una,

 

nu am fost prea activ anul care a trecut dar sper ca anul asta sa fie mai lejer....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc frumos pentru primire si pentru grija ......... sper sa ramanem asa cum sintem amandoi... :yikes: :kiss:

 

Soimii Patriei misto sper sa primiti si pasari printre voiu.......(cucu)

 

 

Capitane am auzit ca ti a fugit husa de pe mobra, daca sopron pt ea in Bucuresti anunta ma!

:yikes:

 

daca cauti sopron pt ea, scz!

 

Cat despre muzzy spaima alarmelor si a locuitorilor din tintirime! II SCOALA PE TOTI.... :eek:

 

mai paste o junica la mine n sopron.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Am bagat-o in garaj... e pe capra...

 

Auzi mai am un Esapament Muzzy 4:2:1 pe care o sa-l un pe ea in primavara cand vin din voiaj... :D asa ca nu o sa fi singurul cu Muzzy :scratch:

 

Oricum Mercy ptr oferta...Bestia e bine si la Caldurica.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...