Sari la conținut

Accident Dupa Accident In Ploiest...... Nu E De Gluma


PingyXP
 Share

Postări Recomandate

MOTO ESTE UN HOBBY. .PUNCT. . . NU TRANSPORT IN COMUN. NU MERITA IN VECI SA ITI SACRIFICI FIZICUL SAU VIATA PENTRU UN cacao DE FIER SI O DOZA DE ADRENALINA!! SUNT DE UN MILION DE ORI MAI IMPORTANTE, FAMILIA, NEVASTA, COPII!! (cand nu stiti ce inseamna asta, ca acuma sunteti copii la mama si tata acasa, e normal, cand o sa fiti in situatia asta, cu nevasta,copii, o sa reflectati de o mie de ori mai bine) CINE ARE SI MASINA, SA MEARGA CU EA 95% DIN TIMP. E MAI SIGUR DE O MIE DE ORI. CINE NU ARE, SA FACA UN EFORT (DACA IL MANANCA ASA RAU) SA ISI FACA UN OBICEI DIN A STRANGE DIN DINTI SI A SE MOBILIZA IN A FI CAT MAI PRUDENT CU PUTINTZA, LA ORICE IESIRE IN ORAS, DE PROVINCIE SAU BUCURESTI. CA SA FACI SPORTUL ASTA LA MODUL SAFE, IN ROMANIA SI ALTE TARI, TREBUIE SA DEVII CYBORG PUTIN. REGULI SI PROCEDURI DE SAFETY!! LA ORICE IESIRE, NU CONTEAZA IARNA VARA STRADA ORA!!!! MULTI NU INTELEG INCA, DUPA ATATEA EXEMPLE FATALE, CA MOTORUL NU E O JUCARIE LEGO, NINTENDO, JOC PE PC, DILDO. MULTI INCA BAG MANA IN GAZ PRIN ZONE AGLOMERATE DIN ORASE DIN TARA (desi cunosc perfect zona, si de aia sunt neatenti) , TREC PRIN DIVERSE INTERSECTII SENINI, CU OCHELARI DE CAL, CREZAND INCA AIUREA IN "FREEDOM" (FREEDOM POATE PE O SOSEA PUSTIE, PERFECTA, FARA GROPI DIN DESERTUL NEVADA) IN TRICOUASH SI BASCHETI, DOAR CU CASCA SI ZERO PROTECTII SI SPERA SA NU DEA NIMENI PESTE EI. .ASTA E PURA INCONSTIENTA, REPETATA LA NESFARSIT, DE TOT FELUL DE BIKERI CARE IAU SPORTUL ASTA DREPT UN JOC PE CALCULATOR, CARE CRED CA NOROCUL LOR SA SCAPE NEVATAMATI VA DURA ETERN!!! IT'S JUST A MATTER OF TIME!! BEFORE TRAGEDY UNFOLDS!!

 

Una e GAME OVER pe calculator, si alta e GAME OVER, pe strada!!

 

PS: Am scris intentionat cu CAPS!! Poate pricep toti eroii care isi plimba prietenele minore (sau nu), doar in tricou short si bascheti, trecand aiurea ca robotii prin intersectii !!

Editat de AK_Raptor
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 70
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

MOTO ESTE UN HOBBY. .PUNCT. . . NU TRANSPORT IN COMUN. NU MERITA IN VECI SA ITI SACRIFICI FIZICUL SAU VIATA PENTRU UN cacao DE FIER SI O DOZA DE ADRENALINA!! SUNT DE UN MILION DE ORI MAI IMPORTANTE, FAMILIA, NEVASTA, COPII!! (cand nu stiti ce inseamna asta, ca acuma sunteti copii la mama si tata acasa, e normal, cand o sa fiti in situatia asta, cu nevasta,copii, o sa reflectati de o mie de ori mai bine) CINE ARE SI MASINA, SA MEARGA CU EA 95% DIN TIMP. E MAI SIGUR DE O MIE DE ORI. CINE NU ARE, SA FACA UN EFORT (DACA IL MANANCA ASA RAU) SA ISI FACA UN OBICEI DIN A STRANGE DIN DINTI SI A SE MOBILIZA IN A FI CAT MAI PRUDENT CU PUTINTZA, LA ORICE IESIRE IN ORAS, DE PROVINCIE SAU BUCURESTI. CA SA FACI SPORTUL ASTA LA MODUL SAFE, IN ROMANIA SI ALTE TARI, TREBUIE SA DEVII CYBORG PUTIN. REGULI SI PROCEDURI DE SAFETY!! LA ORICE IESIRE, NU CONTEAZA IARNA VARA STRADA ORA!!!! MULTI NU INTELEG INCA, DUPA ATATEA EXEMPLE FATALE, CA MOTORUL NU E O JUCARIE LEGO, NINTENDO, JOC PE PC, DILDO. MULTI INCA BAG MANA IN GAZ PRIN ZONE AGLOMERATE DIN ORASE DIN TARA (desi cunosc perfect zona, si de aia sunt neatenti) , TREC PRIN DIVERSE INTERSECTII SENINI, CU OCHELARI DE CAL, CREZAND INCA AIUREA IN "FREEDOM" (FREEDOM POATE PE O SOSEA PUSTIE, PERFECTA, FARA GROPI DIN DESERTUL NEVADA) IN TRICOUASH SI BASCHETI, DOAR CU CASCA SI ZERO PROTECTII SI SPERA SA NU DEA NIMENI PESTE EI. .ASTA E PURA INCONSTIENTA, REPETATA LA NESFARSIT, DE TOT FELUL DE BIKERI CARE IAU SPORTUL ASTA DREPT UN JOC PE CALCULATOR, CARE CRED CA NOROCUL LOR SA SCAPE NEVATAMATI VA DURA ETERN!!! IT'S JUST A MATTER OF TIME!! BEFORE TRAGEDY UNFOLDS!!

 

Una e GAME OVER pe calculator, si alta e GAME OVER, pe strada!!

 

PS: Am scris intentionat cu CAPS!! Poate pricep toti eroii care isi plimba prietenele minore (sau nu), doar in tricou short si bascheti, trecand aiurea ca robotii prin intersectii !!

 

1. E OK ce spui, ca idee, AICI, dar e putin pe langa tema topicului.

2. Prin ce ai spus la inceput, ti-ai exprimat pana la urma o parese personala, nu ai omorat pe nimeni, nu e o tragedie, dar ai catalogat la modul deranjant (probabil jignitor e prea mult spus, desi .... fiecare cum simte) o mare parte din comunitatea moto aflata in tara asta. Prin urmare ti-ai asumat riscul de a primi replici pe masura. Nici asta nu e o crima, suporta.

3. E democratic sa-ti exprimi parerea, chiar daca ea nu concorda cu a celorlalti. Seamana insa a politicianism de Dambovita, ca prin asta sa cataloghezi intr-un mod neprincipial anumiti oameni. Esti cumva politician ???? :)

 

Numai bine si hai sa fim putin mai toleranti, mai ales noi, astia care am inceput sa incaruntim pe 2 roti (si suntem inca in viata) :)

Editat de Placid Demon
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si cum ramane cu sfarcurile pubere mai ne gandim la ele sau nu???? sau ne lasi pentru ca lucruriile pe care ni le zici tu spre surprinderea ta noi chiar le facem desi poate ne place sa mergem mai mult pe doua roti decat pe patru :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu tot n-am inteles-o p-aia cu soferii bucuresteni care-s mai "soferi"...

Pai sa-ti spun si eu cateva din provincie. Brasov : accesul in oras dinspre capitala se face pe drum de munte. Asa au vrut unii sa construiasca oras aici. Peisaj frumos, drumul plin de viraje, bla bla-uri...

Dam putin filmul inapoi: inainte de a ajunge la Posada se circula bine, se merge tare. Cel mai tare si cel mai "bengos" merg unii dintre cei care au "B" la numarul de inmatriculare. Si ce masini.. uau! Urc Posada. Primele viraje, urmatoarele, incep sa-i regasesc pe "piloti"... Stau si ma intreb daca nu cumva i-a "furat peisajul" ori au obosit dand din volan... E simplu: nu-s obisnuiti cu virajele si cu drumul de munte. Nu ca nu ar stii sa conduca, dar nu "le au" pe aici pe la noi...

Uite, este o replica rautacioasa la afirmatia ta legata de soferii "provinciali".

Parerea mea este ca nu demonstrezi nimic daca esti mai obraznic in trafic, mai nesimtit, mai tupeist, daca te-ai deprins cu incalcarea regulamentului pt ca ai fost fortzat zilnic sa o faci.. asa cum se intampla in marea noastra capitala. Subscriu si la ceea ce au mai spus si altii legat de "provincialii cu buletin de capitala".

Nu sunteti mai grozavi, sunteti doar obsinuiti sa nu va mai acordati prioritate, sa alergati de colo-colo, sa va enervati usor, sa injurati la fel de usor, sa profitati de orice bucatica de asfalt pt a trece in fata celorlalti.

Pt mine Bucurestiul a fost si va ramane un oras murdar, aglomerat, unde fitzosii se inghesuie mult mai mult pe metru patrat printre oamenii de treaba, fata de celelalte zone ale tzarii.

bafta!

Editat de CBR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu tot n-am inteles-o p-aia cu soferii bucuresteni care-s mai "soferi"...

Pai sa-ti spun si eu cateva din provincie. Brasov : accesul in oras dinspre capitala se face pe drum de munte. Asa au vrut unii sa construiasca oras aici. Peisaj frumos, drumul plin de viraje, bla bla-uri...

Dam putin filmul inapoi: inainte de a ajunge la Posada se circula bine, se merge tare. Cel mai tare si cel mai "bengos" merg unii dintre cei care au "B" la numarul de inmatriculare. Si ce masini.. uau! Urc Posada. Primele viraje, urmatoarele, incep sa-i regasesc pe "piloti"... Stau si ma intreb daca nu cumva i-a "furat peisajul" ori au obosit dand din volan... E simplu: nu-s obisnuiti cu virajele si cu drumul de munte. Nu ca nu ar stii sa conduca, dar nu "le au" pe aici pe la noi...

Uite, este o replica rautacioasa la afirmatia ta legata de soferii "provinciali".

Parerea mea este ca nu demonstrezi nimic daca esti mai obraznic in trafic, mai nesimtit, mai tupeist, daca te-ai deprins cu incalcarea regulamentului pt ca ai fost fortzat zilnic sa o faci.. asa cum se intampla in marea noastra capitala. Subscriu si la ceea ce au mai spus si altii legat de "provincialii cu buletin de capitala".

Nu sunteti mai grozavi, sunteti doar obsinuiti sa nu va mai acordati prioritate, sa alergati de colo-colo, sa va enervati usor, sa injurati la fel de usor, sa profitati de orice bucatica de asfalt pt a trece in fata celorlalti.

Pt mine Bucurestiul a fost si va ramane un oras murdar, aglomerat, unde fitzosii se inghesuie mult mai mult pe metru patrat printre oamenii de treaba, fata de celelalte zone ale tzarii.

bafta!

 

:)

 

Eu sunt cu totul de acord, e un filmulet pe Drumul Poenii Brasov, in care un audi R8 este depasit de unul cu RS4. Pur si simplu nu sunt facuti pentru munte "capitalistii :lol: ". Trafic mai dezorganizat ca in capitala nu am vazut, pe strada...pe trotuar... peste tot se merge numa sa ajunga primii. Nu trebuie sa generalizam acuma dar cam asta e adevarul.

Editat de Ionut_cretzu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa nu uitam totusi ca Bucurestiul nu era un oras atit de mare in trecut si nici nu sunt ei bucurestenii cu mult mai potenti decit restul(poti sa stii ?).Multi au fost atrasi de Bucuresti si incurajati de Ceasca sa se stabileasca aici.Ia ghiciti voi de unde au venit cumva, de pe luna?Au venit normal si natural din restul tarii nu din Congo.Deci suntem toti o apa si un pamint. Multi din pacate monumente de prostie si nesimtire. Citi dintre voi provincialii nu aveti rude prin Bucuresti sau nu veniti la studii aici ? Nu conteaza de unde suntem ca sa fim oameni ! Probabil ca anumite ingrediente devin ,,explozive''.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu vreau sa dau nastere la polemici dar cineva ar trebui sa va mai taie din elanul de "soferi meseriashi de capitala", am vesti bune de aici din "provincie" ...

mi s-a intamplat azi o faza de am ramas uluit de-a dreptul ... s-au apucat astia sa scoata liniile de tramvai dintre cablul romanesc si intersectia nord si s-a creeat un ambuteiaj de toata frumusetea, curat bucuresti! coloane de masini pe toate benzile intre cele 2 puncte mentionate mai sus, cam jumate de km ... ajung acolo si intru incet intre banda 1 si 2 si incerc sa ma strecor inspre in fata ... nu mi-a venit sa cred cand, in locurile unde masinile de pe cele 2 benzi erau foarte apropiate au inceput blamatzii de soferi sa bracheze rotile intr-o parte si-n alta si sa miste fierul 1 metru ca sa faca loc ... intai unu, apoi altu, chiar si v-o 2 bucuresteni (wierd) .... am ajuns aproape in fata si m-am oprit in dreptul unui matiz care nu s-a sinchisit cu toate ca l-am rugat prin gesturi, dar chiar si atunci s-a gasit o rabla de dacie de pa banda cealalta din spatele astuia sa ma lase sa i-o iau inainte , deci ... mai rar asa ...

asa-i la noi la tzara la ploiesti, inca se mai intampla si de-astea ...

 

pace !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu vreau sa dau nastere la polemici dar cineva ar trebui sa va mai taie din elanul de "soferi meseriashi de capitala", am vesti bune de aici din "provincie" ...

mi s-a intamplat azi o faza de am ramas uluit de-a dreptul ... s-au apucat astia sa scoata liniile de tramvai dintre cablul romanesc si intersectia nord si s-a creeat un ambuteiaj de toata frumusetea, curat bucuresti! coloane de masini pe toate benzile intre cele 2 puncte mentionate mai sus, cam jumate de km ... ajung acolo si intru incet intre banda 1 si 2 si incerc sa ma strecor inspre in fata ... nu mi-a venit sa cred cand, in locurile unde masinile de pe cele 2 benzi erau foarte apropiate au inceput blamatzii de soferi sa bracheze rotile intr-o parte si-n alta si sa miste fierul 1 metru ca sa faca loc ... intai unu, apoi altu, chiar si v-o 2 bucuresteni (wierd) .... am ajuns aproape in fata si m-am oprit in dreptul unui matiz care nu s-a sinchisit cu toate ca l-am rugat prin gesturi, dar chiar si atunci s-a gasit o rabla de dacie de pa banda cealalta din spatele astuia sa ma lase sa i-o iau inainte , deci ... mai rar asa ...

asa-i la noi la tzara la ploiesti, inca se mai intampla si de-astea ...

 

pace !

 

Unu' din "bucuresteni" era de fapt ploiestean :) ...si injura "campania electorala" care se tine pe strazi in momentu` de fatza in Ploiesti...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...

fast_arrow:Sa nu uitam totusi ca Bucurestiul nu era un oras atit de mare in trecut si nici nu sunt ei bucurestenii cu mult mai potenti decit restul(poti sa stii ?).Multi au fost atrasi de Bucuresti si incurajati de Ceasca sa se stabileasca aici.Ia ghiciti voi de unde au venit cumva, de pe luna?Au venit normal si natural din restul tarii nu din Congo.Deci suntem toti o apa si un pamint. Multi din pacate monumente de prostie si nesimtire. Citi dintre voi provincialii nu aveti rude prin Bucuresti sau nu veniti la studii aici ? Nu conteaza de unde suntem ca sa fim oameni ! Probabil ca anumite ingrediente devin ,,explozive''.

 

Alo, nenea nu uita ca bucurestiul este un sat mai mare :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fast_arrow:Sa nu uitam totusi ca Bucurestiul nu era un oras atit de mare in trecut si nici nu sunt ei bucurestenii cu mult mai potenti decit restul(poti sa stii ?).Multi au fost atrasi de Bucuresti si incurajati de Ceasca sa se stabileasca aici.Ia ghiciti voi de unde au venit cumva, de pe luna?Au venit normal si natural din restul tarii nu din Congo.Deci suntem toti o apa si un pamint. Multi din pacate monumente de prostie si nesimtire. Citi dintre voi provincialii nu aveti rude prin Bucuresti sau nu veniti la studii aici ? Nu conteaza de unde suntem ca sa fim oameni ! Probabil ca anumite ingrediente devin ,,explozive''.

 

Alo, nenea nu uita ca bucurestiul este un sat mai mare :bigstar:

:P

 

 

 

 

salutari din "PROVINCIE" :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Soferii din provincie, marea majoritate, daca ii aduci in capitala isi umplu singuri frigideru cu carne pentru ca nu sunt obisnuiti cu traficul intens, deci nu conduc la fel ca cei de aici. Sunt mult mai relaxati si normal sa se intample atatea accidente.

 

uite, pt asa nu'i suport pe bucuresteni si nici ei pe noi....

care provincie mai, ca tot o tara e peste tot ! ... mentalitate de mitic! nah,e bine?....

 

 

asa, de la un provincial din CATUNU Timisoaca, ma cacanez pe capitala voastra.... scuze de off-topic, si scuze de jigniri, da MA ENERVEAZA MAI ! :bigstar:

 

 

Ok, Ok... :P ... sa ne vedem cu bine pe drumuri si la o berica unde nu tinem cont de unde e unu si de unde e altu.... the point is ca suntem toti pe 2 roti :D :lol: :lol: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uite, pt asa nu'i suport pe bucuresteni si nici ei pe noi....

care provincie mai, ca tot o tara e peste tot ! ... mentalitate de mitic! nah,e bine?....

asa, de la un provincial din CATUNU Timisoaca, ma cacanez pe capitala voastra.... scuze de off-topic, si scuze de jigniri, da MA ENERVEAZA MAI ! :bigstar:

Ok, Ok... :P ... sa ne vedem cu bine pe drumuri si la o berica unde nu tinem cont de unde e unu si de unde e altu.... the point is ca suntem toti pe 2 roti :D :lol: :lol: :lol:

 

 

 

:D :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Insanatosire grabnica motociclistului si atentie la neatentie ca e de rau chiar si in oraselul nostru mic si amarat de provincie :lol:

Cat despre ....."Cum naiba se intampla accidente in provincie mai mult prin fatza la Hotel Central, Primarie, Prefectura? E drept, si in Bucuresti sunt "eroi" pe doua roti care rup gazul in fatza la Everest, dar macar conservarii acolo sunt mai atenti, din cauza raheatului de trafic de pe banda unu-doi cu RAtb-ul lor cu tot. O fi oare mancarimea mainii drepte care se agraveaza cand ajunge mobristul in dreptul zonei centrale? O fi dorintza de afirmare in orasele astea fara prea multe atractii turistice, fara o piatza prea mare de fete care isi cauta alesul inimii si portofelului ? Chiar ma gandesc cum ar fi sa traiesc intr-un oras de provincie, sa am motor, si sa vreau, instinctiv, sa ma simt bine atragand privirile concetatenilor. .Unde as putea sa ma simt bine? Pai, in fatza la Primarie, la Hotel Central, la Prefectura, the golden landmarks of the motherfucking urbe din provincie. Cum sa nu ma simt de un milion de ori mai bine ca un anonim de bucurestean? Pai aici sa ai motor e ca si cum ai avea in Bucuresti, MacLaren SLR nu? Nu conteaza din ce an e motorul, are doua roti, sunt unul din putinii "the chosen ones".

 

Dar mersi, prefer sa fiu unul din 10 mii de bikeri contra 1 milion de auto, in Bucuresti, si sa merg extra-prudent, decat sa ma simt un zeu, o entitate din alta galaxie, un god (din extrem de putinii la numar in provincie) care poseda un motor in provincie si sa merg cu oolelele marite la maxim prin fatza la Sfatul Popular, sa ma vada doua copile de 14 ani cu cercel in nas si bluze cu imprimeuri aurii peste sfarcuri pubere si bluji lasati pe talie (pe care le-am vazut acum o luna la o prajitura la cofetarie si de atunci le visez in fiecare noapte), si sa mi se urce la nas aburii gloriei judetene, ca sa imi iasa in fatza o adormita cu un Oltcit si sa-mi sparga in mii de cioburi imaginea auto-creata si un ego zdrentuit laser. . , si ceva stricaciuni la motor si julituri pe coate. . .

 

Si prefer sa locuiesc aici, nu doar pentru ca am casa aici, ci pentru ca acolo m-as sui pe pereti de plictiseala crunta intr-un oras unde nu ai pe unde sa umbli. In 20 minute nu mai ai ce sa vezi pe acolo. . Da sa stai acolo mai mult de 3 zile? "

 

.....prietene esti dus rau ca sa nu zic tampit nu suntem Cluj ,Constanta sau eu stiu ce oras mai cunosti tu din tara dar orasul nostru este super renumit pentru toti motociclisti din tara si mai nou si pentru cei de afara ,pentru ca suntem gazda celebrului festival Motorrock organizat de clubul Silver Pistons deasemeni foarte cunoscut de catre toti"bikeri" mai putin de catre anumite specimene :bigstar: si mai avem pe deasupra si o comunitate moto destul de importanta :lol:

Vino si cunoaste-ne inainte sa ne luminezi cu inteligenta ta si parerile tale care iti vin la doua dimineata despre sfarcuri pubere si alte inchipuiri erotice de ale tale. :P

 

foarte inteligent baiatul acela cu ciocanul pe umar. atat stie si el ce sa-i faci. daca nu a avut de unde invata mai multe...se tot lauda cu mizeria lui de sub unghii, crede ca-i tine de cald...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uite, pt asa nu'i suport pe bucuresteni si nici ei pe noi....

care provincie mai, ca tot o tara e peste tot ! ... mentalitate de mitic! nah,e bine?....

asa, de la un provincial din CATUNU Timisoaca, ma cacanez pe capitala voastra.... scuze de off-topic, si scuze de jigniri, da MA ENERVEAZA MAI ! :bigstar:

Ok, Ok... :P ... sa ne vedem cu bine pe drumuri si la o berica unde nu tinem cont de unde e unu si de unde e altu.... the point is ca suntem toti pe 2 roti :D :lol: :D :lol:

 

aoleuuuu :D

unii dintre bucurestenii Adevarati au avut mijloace de transport in familie cu motor inca de la 1913 si de aia sunt mai civilizati in trafic

genul asta nu o sa-i vedeti la rubrica de accidente :D chestie de cultura, respect si mai ales experienta, se transmite din generatie.

Acum in proportie de 80% in bucuresti sunt tarani adusi de ceasca e adevarat.

Nu uitati de restul :lol:

 

--- Mesaj completat în 06 Jan 2008 17:41 -------------
am uitat: treaba e valabila in toate orasele din tara, ma refer la proportie.

Acum avem ceva sperante cu oamenii care au plecat la munca peste hotare, poate vor aduce cu ei civilizatia de acolo.

Speranta moare ultima nu?? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum avem ceva sperante cu oamenii care au plecat la munca peste hotare, poate vor aduce cu ei civilizatia de acolo.

Speranta moare ultima nu?? :bigstar:

 

Stai tu linistit ca 90% din cei care au plecat sunt "taranii", fie ei din Bucuresti sau nu... Numai cu civilizatie nu se vor intoarce, din pacate. Sunt din Bucuresti, un oras care a fost frumos, ar putea fi frumos si care, sper, va fi frumos. Dar nu ma laud cu chestia asta! Nu este o mandrie sa fiu din Bucuresti asa cum nu este o mandrie sa fiu Roman! "Urasc taranii de oras, in special pe cei din Bucuresti", ar spune cineva. Poti fi din Bucuresti, din Galati, Timisoara, Caracal. Daca esti batut in cap, nu esti mai special ca esti din c.acatul asta de Capitala a cocalarilor. Uneori mi-e rusine sa spun ca sunt din Bucuresti, asa cum uneori mi-e rusine sa spun ca sunt din Romania. Dar macar nu jignesc un intreg oras Timisoara din cauza unui singur om... Apropo, sa stii ca nu e nicio diferenta dintre impertinenta de bucuresti si impertinenta din timisoara. Tot impertinenta se numeste. Stie el despre cine vorbesc...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...