Sari la conținut

Accident Cu Morti, Plevnei, Bucuresti


Purghy
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 898
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

In ce zona este strada Agnita?

Poate sa puna cineva o harta?

 

 

Cam asta ar fi harta: http://www6.pmb.ro/webgis/show_image.asp

 

--- Mesaj completat în 18 Oct 2007 02:26 -------------
S-ar putea sa dea eroare, incercati sa tastati acolo in webgis numele strazii si numarul, o sa mearga sigur.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tot mai multe accidente, unii vinovati, altii nevinovati...

In memoria tuturor victimelor , sambata, 20 Octombrie, Str Agnita, orele 13:00 -13:30. Un ultim drum , in special pentru Traian si Ela, dar si pentru toti cunoscutii vostrii care au murit in astfel de accidente, un drum care sa lase o amintire. Nu va cer mult din acea zi. O ora...doua cat va dura cat va strangeti si cat facem pana pe Plevnei. Cu cati sunteti mai multi cu atat impactul va fi mai mare!

Va steptam!

 

Ajutati-ma sa tin topicul sus!

 

Multumesc

Dumnezeu sa ii ierte pe toti!

Str. Agnita . Incercam sa venim cat mai multi

 

UP!

Editat de VladuL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ieri, la Arc am mai vorbit cu niste prieteni si sper sa vina, sa fim cat mai multi. Sper sa urmareasca forumul, pentru ca eu n-am stiut sa le spun ora la care ne vom intalnii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Strada Agnita este la a cincea statie de tranvai de la stadionul Rapid(podul Grand). Prima strada la stanga dupa SILVAROM de la piata Giulesti

Ma bucur sa vad ca am primit atatea raspunsuri pozitive. Va multumesc din suflet si sper sa fim cati mai multi caci asa "ramane ceva in urma", ramane o cicatrice, se "citeste un mesaj" ! Sper ca vremea sa nu va faca sa va razganditi! V-as oferi fiecaruia cate o geaca in plus numai sa fiti prezenti!

Mai ales mama lui Traian va asteapta. Vrea sa il faca pe Traian sa se simta pentru ultima oara in lumea lui care a iubit-o, lumea motoarelor.

 

O ultima strigare: SUS TOPICUL! VA ASTEPTAM!

 

 

Traian si Ela - un cuplu minunat

- suflete nevinovate

- un "strigat de ajutor" catre autoritati

 

--- Mesaj completat în 19 Oct 2007 20:15 -------------

pot sa vina si cei cu mopede?...scuze de oftopic

 

 

Pot veni...fac zgomot... :ok:

post-24680-1192813914_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu vin indifderent de vreme

 

se pot aduce diverse mesaje sau pose cu ei ???

 

nu vreau sa supar pe nimeni dar sunt de parere ca ar avea un impact mai mare...........................

 

 

 

indiferent de starea vremii sunt acolo

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acea poza mare cu ei nu am reusit sa o fac. Este greu sa lupti de unul singur...dar eu m-am gandit la un mesaj scris. Un cearceaf si un spray negru se face rost daca stabilim...dar mesajul nu stiu care sa fie...eu am propus dar am mai asteptat si din partea altora.

Eu sunt PENTRU pentru un mesaj lasat in urma acestui accident!...un impact mai mare...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

UP topic!

 

Veniti cat mai multi. Daca acu pe frigu asta (ora 11 noaptea) se supravietuieste bine-mersi pe mobra, maine nu o sa fie probleme.

 

Nu fiti lenesi si nu ramaneti in casa, scoateti moto de sub prelata sau din garaj si haideti la Arc la 12-12:30 sa plecam in grup.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As veni si eu maine, dar nu am motocicleta, nici masina, deci in concluzie vin pe jos si nu stiu daca o sa ma pot tine dupa voi. So sunt sanse mari sa ma simt pe dinafara daca vin?

Editat de lexxdark
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu o sa vin cu astea doua si le lipesc pe mobra (nu sunt cine stie ce dar sunt ........... iar daca sunt considerate ca "urate" la dau jos)

 

oricum trebuie sa mergem cat mai multi chiar daca ploua sau ninge

 

trebuie sa inteleaga lumea ca mersul pe doua roti e o pasiune dar e si foarte riscant ............ si ar trebui sa ne protejeze cat de cat toti participantii la trafic.

 

 

NE VEDEM LA ARC !!!

 

haideti sa iesim cat mai multi si asa poate isi vor amintii si automobilistii ca trebuie sa se asigure de 2 ori inainte sa traga de volan.

 

R.I.P. pentru toti motociclistii care s-au dus sus la EL

__0_1.doc

__0_2.doc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vin si eu, dar nu prea cunosc Bucurestiul, vin la arc, sigur va fi cineva la arc la 12.30?

 

Vom fi acolo.

 

--- Mesaj completat în 20 Oct 2007 01:38 -------------

As veni si eu maine, dar nu am motocicleta, nici masina, deci in concluzie vin pe jos si nu stiu daca o sa ma pot tine dupa voi. So sunt sanse mari sa ma simt pe dinafara daca vin?

 

ia-ti o casca de undeva si hai cu metroul...

 

In ce zona stai?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...