Sari la conținut

Harley Davidson


Radu_OldSchool
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 861
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

P.S. ia zi, in ce zi vi/veniti? si de la ce ora ai programat? poate bem si noi un suc p-acolo.

 

....cica in 10......vin si eu dar numai ca sa beau un suc cu tine.... ;) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

P.S. ia zi, in ce zi vi/veniti? si de la ce ora ai programat? poate bem si noi un suc p-acolo.

 

 

....cica in 10......vin si eu dar numai ca sa beau un suc cu tine....

 

:)

 

tu poti sa bei si bere... :D

 

hai ca abia astept! eu fac testul duminica, dar sambata ne imprietenim (eu si mobra).

cu voi o sa am mai mult curaj. ;)

 

see ya!

Editat de cria_p
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va rog o parere...iron-ul la care m-am inscris si eu pt test este "de fete" cum face cineva misto de mine?

Vad ca doar cria a mai optat pt modelul asta dar ce sa fac...na, daca e asa, inseamna ca latura mea feminina e atrasa de modelul asta..

bine, si de night rod special dar am zis sa incerc un model mai accesibil la pret ca poate cine stie :)

 

thx

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Motoarele ar trebui sa aiba CASCO, dar ce zice dealerul , a vorbit cineva ? Ca daca raspunzi pentru daune produse motocicletei (cum s-a intamplat la unul din test-ride-ul KTM de anul trecut), nu cred ca e cazul sa mai venim pe acolo, se poate intampla doamne -fereste sa dai intr-o groapa, sa te dezechilibrezi si sa strici ceva la motor sau oricand poate sa intre o masina fara RCA in tine pe DN 1 si va trebui sa platesti din buzunar pagubele...pun si eu raul in fata. In vest toate au CASCO la asemenea manifestari, nu cred ca un dealer serios ar risca sa le lase la test-ride neasigurate...dar in Romania e posibil orice. Asa ca inainte de va da, asigurati-va si de acest lucru f.important.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Motoarele ar trebui sa aiba CASCO, dar ce zice dealerul , a vorbit cineva ? Ca daca raspunzi pentru daune produse motocicletei (cum s-a intamplat la unul din test-ride-ul KTM de anul trecut), nu cred ca e cazul sa mai venim pe acolo, se poate intampla doamne -fereste sa dai intr-o groapa, sa te dezechilibrezi si sa strici ceva la motor sau oricand poate sa intre o masina fara RCA in tine pe DN 1 si va trebui sa platesti din buzunar pagubele...pun si eu raul in fata. In vest toate au CASCO la asemenea manifestari, nu cred ca un dealer serios ar risca sa le lase la test-ride neasigurate...dar in Romania e posibil orice. Asa ca inainte de va da, asigurati-va si de acest lucru f.important.

 

Eu tind sa cred ca au casco motoarele,dar in cazul in care te versi cu ele sa platesti franciza in caz de dauna partiala !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Carevasazica... Iron-ul e pt fete.... cam cate kile are? Ca io, ca nepriceputu', m-am bagat la WRSC fara sa citesc in prealabil user-manualul.

 

Daca anu trecut n-am ajuns jos de pe niciun KTM, parca vad ca anu asta n-o sa pot ridica vreun Harley de pe cric :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Make room for Aleko, am ales un VRSCF Muscle sambata intre 10 si 11... Acum sa vedem in ce hal ne suprapunem, poate apucam si noi sa ne suim pe fiarele americane.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Motoarele ar trebui sa aiba CASCO, dar ce zice dealerul , a vorbit cineva ? ...

 

 

am postat ce am vorbit cu dealer-ul . de ce nu citesti ? in schimb, de ce te intereseaza pe tine ce politica au ? inainte sa te pui si tu pe o don'soara o intrebi daca vrea sau nu...,nu-i asa ? presupun ca unele masuri de siguranta o sa iti iei si la fata locului la test,la harley ma refer acum ;)

Mesaj completat

Carevasazica... Iron-ul e...

 

nu e deloc doar de fete. cria e doar obsedata :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am postat ce am vorbit cu dealer-ul . de ce nu citesti ? in schimb, de ce te intereseaza pe tine ce politica au ? inainte sa te pui si tu pe o don'soara o intrebi daca vrea sau nu...,nu-i asa ? presupun ca unele masuri de siguranta o sa iti iei si la fata locului la test,la harley ma refer acum ;)

Mesaj completat

 

 

nu e deloc doar de fete. cria e doar obsedata :)

citesc foarte bine topicurile inainte de a posta. am vazut ca ai vorbit cu dealerul, insa nu ai postat nimic despre casco. nu e normal sa stim din start chestia cu casco ? de ce sa mai pierd timpul sa completez formulare si sa vin pana acolo, daca voi fi obligat sa platesc cee ce poate din greseala mea sau a altuia stric ? sau pe tine nu te intereseaza lucrul asta ? in sfarsit, voi vorbi cu ei, ca vad ca aici nu primesc raspunsuri la obiect, numai pilde intelepte...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am facut de citeva ori drive test la ATS la intrunirea de la Faak...nu au cerut garantii ci doar permis si sau un alt act de identitate(copie) sau card(copie), semnezi un formular si cred ca raspunzi daca farami ceva...asa este si normal. Timpul este de 60 min si traseul este unul stabilit de ei,marcat, care cuprinde cam toate felurile de drum viraje,linii drepte,etc si nu esti insotit de nimeni, o poti lua pe unde vrei dar este de preferat traseul care este si bine estimat ca si incadrare in timp.

Am facut si eu programare ptr sambata la 13-14 cu night rod special...asta chiar imi place si mi-a scapat la Faak :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va rog o parere...iron-ul la care m-am inscris si eu pt test este "de fete" cum face cineva misto de mine?

Vad ca doar cria a mai optat pt modelul asta dar ce sa fac...na, daca e asa, inseamna ca latura mea feminina e atrasa de modelul asta..

bine, si de night rod special dar am zis sa incerc un model mai accesibil la pret ca poate cine stie :)

 

thx

 

 

Sigur! Pentru femei si mexicani!

Eu am avut un sportster 883 (ironul de acum) , Roby are unul, etc..... numa femei, ca mexicani nu ne lasa religia sa fim.

Astea-s texte ce putzoi. E un bobberas frumos si pt ca e cel mai mic HD din zilele noastre nu trebuie sa uiti ca e totusi 800 cc .... Sunt intruderele si Vulcanurile de 800 pt femei si numai alea de la 1500cc in sus is pt barbati? Vax albina...

Simte-te bine si da-i hell!

P.S. Pana in 60 accelereaza mai bine decat un hd mare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sigur! Pentru femei si mexicani!

Eu am avut un sportster 883 (ironul de acum) , Roby are unul, etc..... numa femei, ca mexicani nu ne lasa religia sa fim.

Astea-s texte ce putzoi. E un bobberas frumos si pt ca e cel mai mic HD din zilele noastre nu trebuie sa uiti ca e totusi 800 cc .... Sunt intruderele si Vulcanurile de 800 pt femei si numai alea de la 1500cc in sus is pt barbati? Vax albina...

Simte-te bine si da-i hell!

P.S. Pana in 60 accelereaza mai bine decat un hd mare!

 

* bey, nu era mai simplu sa-i zici ca eu nu sunt femeie?! :) ...sau ce, fomeile nu e si ele oameni?

 

pai eu l-am ales ca-i asemanator cu ce imi place mie, adica "jucaria" pe care o calaresc acum. si pentru ca e negru, na! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Heeeei, si eu sunt cu porksteru si nu sunt femeie :)

Initial am vrut sa ma bag la Oase incrucisate dar nu are sens sa ma biciuiesc asa de rau...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te asteptam la showroom-ul Harley-Davidson Bucuresti sa testezi modelul Harley-Davidson 2010 FXDF FAT BOB in data de 10 aprilie, sambata, in intervalul orar 11:00 - 12:00.

 

De-abia astept :) Tare mult imi place modelul asta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) Ce n-am vazut sa zica vreunu'...Se poate face rezervare,doar la un singur model? Adica,daca se poate,pot sa ma-nscriu la Rocker,in intervalul 15.00-16.00,si la Cross Bones,de la 16.00-17.00? OK,cu conditia sa nu le fi rezervat deja,altcineva...
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...