Sari la conținut

Intalniri B - SUZUKI - GS 500


adya76
 Share

Postări Recomandate

imi dai seama ce o sa fie acolo....2 tipe care se pupa...

sa vezi fluieraturi si ambalari de motoare...

eu as vrea sa si ploua maine :P ... tricouri ude... :D

 

daca tot or sa fie cu tricouri ude...imi spala si mie Suzica? :rose: nu de alta, dar daca iar vin maine cu ea murdara la Academie o sa te uiti urat la ea...din nou :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

si eu voi veni cu inca un biker

 

in parcare la ikeea

 

 

La ce ora fetelor? Eu si sotia plecam tot pe 10, dar ne cazam undeva pe la jumate intre Targoviste-Sinaia. Dar pt o tura in grup de GS-isti putem s-o luam si pe DN1 :D. Numai sa ne potrivim la ora :P.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La ce ora fetelor? Eu si sotia plecam tot pe 10, dar ne cazam undeva pe la jumate intre Targoviste-Sinaia. Dar pt o tura in grup de GS-isti putem s-o luam si pe DN1 :D. Numai sa ne potrivim la ora :P.

Eu propun sa ne intalnim pe 10 la ora 10 intr-o parcare (IKEA, Carrefour etc) spre DN si la un 11 max sa plecam.

Editat de q_simi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma primiti si pe mine in grupul vostru spre east european motor show? Intrebarea e pe bune pentru ca eu nu am mai iesit din bucuresti pana acum cu motocicleta. ( Dar merg destul de des prin bucuresti din octombrie de cand am luat carnetul, si cu masina am tot iesit din bucuresti ) Si de asemenea niciodata nu am mers in coloana cu multi motociclisti.

 

Later edit : si am uitat sa spun si ca s-ar putea ca eu sa am o versiune de rezervor mai mica decat a voastra, dar nu bag mana-n foc.

Editat de Danji
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai tu ca te-om pupa si pe tine...mai ales io ca te vad pt prima data

Mai pupat ieri de m-ai albit blondino...

 

N-am mai avut rabdare si m-am dus ieri la arc ... sa fiu pupat :P si in loc sa fiu pupat sa ma ud tot....a venit ploaia...a fugit si blonda. Da pana la urma tot m-am udat prin baltoace :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma primiti si pe mine in grupul vostru spre east european motor show? Intrebarea e pe bune pentru ca eu nu am mai iesit din bucuresti pana acum cu motocicleta. ( Dar merg destul de des prin bucuresti din octombrie de cand am luat carnetul, si cu masina am tot iesit din bucuresti ) Si de asemenea niciodata nu am mers in coloana cu multi motociclisti.

 

Later edit : si am uitat sa spun si ca s-ar putea ca eu sa am o versiune de rezervor mai mica decat a voastra, dar nu bag mana-n foc.

Esti bine-venit Danji. Eu sper sa ne strangem destui.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Esti bine-venit Danji. Eu sper sa ne strangem destui.

te-ai sucit....gata, vi si tu ?

Hai ca spatamana asta n-am ratat nici o ploaie...am toate perechile de incaltari ude si toate gecile....bine ca n-am decat o pereche de manusi si pe alea pe iau asa ude :D

Deci ne vedem la 19:00 la Academie...si daca ploua o sa avem parte si de tricouri ude...

 

hai sa facem o prezenta mica:

 

eu prezent deci 1 pana acum...altii/altele ?

Editat de mihai_2b3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca nu mai ploua vin si eu

 

m-am cam saturat sa merg pe ploaie... duminica trecuta imi clantaneau dintii in gura... bine... probabil ca si echipamentu' meu compus din tricou cu maneca scurta si niste cotiere a avut un cuvant de spus... :D)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

prezent.

 

indiferent daca ploua sau nu. Sa ploua cat poate de tare, nu prea imi pasa. cel mult ma uda si ma racoreste un pic, ca mor de cald in geaca de piele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aseara se vorbea ceva de sambata de mers la RedBull...nu stiu cum stunt...in p-ta. Constitutiei cu incepere de la ora 19:00 intrarea libera...

 

Eu maine pe la 11 plec la Focsani la o nunta, ma intorc abia duminica. Da poate va strangeti cativa si mergeti impreuna. Eu sunt de parere sa fiind intrarea libera o sa fie toata tiganimea bucurestiului acolo, aveti grija cu moto pe unde le lasati si cu ce accesorii detasabile veniti puse pe moto...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aseara se vorbea ceva de sambata de mers la RedBull...nu stiu cum stunt...in p-ta. Constitutiei cu incepere de la ora 19:00 intrarea libera...

 

Eu maine pe la 11 plec la Focsani la o nunta, ma intorc abia duminica. Da poate va strangeti cativa si mergeti impreuna. Eu sunt de parere sa fiind intrarea libera o sa fie toata tiganimea bucurestiului acolo, aveti grija cu moto pe unde le lasati si cu ce accesorii detasabile veniti puse pe moto...

 

Deja ma hotarasem sa merg fara motocicleta, e mai bine asa.

Pana acum suntem doi: eu si Catalin. Se mai anunta careva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana acum suntem doi: eu si Catalin. Se mai anunta careva?

 

Poate vin si eu....daca nu plec dimineata hai-hui pe coclauri! :)

Editat de Kassu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lasa ca daca n-ai venit tu....tot am avuto fata in grup...na

 

cine,eu?:)

sorry k v-am abandonat mai repejor ieri,dar m-am speriat cand am vazut ca iti dezmembreaza bordul la suzuka,n-am vrut sa iau parte la masacru.

si dupa cum v-am intrebat si ieri, poate cineva sa imi recomande un mecanic apt sa schimbe lantul de distributie la un Suzuki DR800s?

si...pt cel care intreba daca poate sa mearga cu GSul si pe drumuri mai putin asfaltate, eu zic ca se poate...mai greu pe drum din ala cu bolovani de rau[varianta mare a pietrisului], acolo chiar am avut de furca, dar in rest poti sa mergi cam pe oriunde cu ea:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

 

E cineva interesat de o plimbare Bucuresti - Targoviste - Bucuresti, maine, daca nu ploua ?

Pana acum suntem 2 doritori : eu si Kassu.

Propunerea e sa ne vedem la ora 10:00 la benzinaria Agip de la intersectia Calea Grivitei/ Bd-ul Ion Mihalache (mai exact aici ), plecam spre Targoviste, bem un suc si ne intoarcem inapoi. (drumurile din Targoviste spre Gaesti/Ploiesti par sa fie cam bombardate).

 

Doritori ? Alte propuneri ?

 

 

L.E. :

Am uitat sa specifi: viteza 150 in localtitate si 250 - 300 in afara..

Editat de mdvd
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

 

E cineva interesat de o plimbare Bucuresti - Targoviste - Bucuresti, maine, daca nu ploua ?

Pana acum suntem 2 doritori : eu si Kassu.

Propunerea e sa ne vedem la ora 10:00 la benzinaria Agip de la intersectia Calea Grivitei/ Bd-ul Ion Mihalache (mai exact aici ), plecam spre Targoviste, bem un suc si ne intoarcem inapoi. (drumurile din Targoviste spre Gaesti/Ploiesti par sa fie cam bombardate).

 

Doritori ? Alte propuneri ?

 

 

L.E. :

Am uitat sa specifi: viteza 150 in localtitate si 250 - 300 in afara..

 

Iar mergi pe jos? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am aruncat o intrebare aici, pentru info....

 

Just in case! :D

 

Si raspunsul a venit pe masura VALAHILOR! :) ....plus un PM de la un alt frate motorist care s-a oferit sa ne insoteasca prin toata urbea! Deci e bine! :box:

 

merg si eu, dar cam mica viteza parca ati avea scutere

 

Doar stii ca am scuter Peugeot! :)

 

Alti amatori, sau mergem in 3?Hai ca pe urma cand veti vedea pozele, o sa plangeti ca de ce nu ati venit cu noi?! :D

 

On-Topic:Catalin, ne vedem la 9:45 in prima benzinarie de pe Virtutii cum mergi spre Grant!Oke?

Editat de Kassu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...