Sari la conținut

Închirieri, căutări, oferte de garaje


zombi
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Daca gasesti, ma bag si eu. Te anunt la randul meu daca gasesc ceva, stau in spatele Mega Image.

 

Ok. Pe a mea am bagat-o in husa deocamdata , si am prins-o cu lantul in fatza blocului . Oricum, cine afla primul, da cu goarna :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

caut garaj sau spatiu intr-un garaj pt moto, in zona COMPLEX STUDENTESC TIMISOARA! Private message pls!

 

intre atatea garaje in BUCURESTI...naiba mai vede anuntu' meu... :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca stie cineva prin Bacau un garaj pentru inchiriere as fi fericit daca ar da vreun semn. Eu sperr sa se gaseasca cu toate ca stiu ca sunt sanse foarte mici

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am ramas pe drumuri.....

Garajul unde tineam (pana azi) motorul urmeaza luni sa fie demolat (ca multe altele din sectorul 3)

Caut urgent un loc, o curte aproape de zona Dristor unde sa-mi cazez motorul

 

 

 

 

 

 

locatie - 100 M de laBaba Novac - inspre Parcul IOR, foarte aproape de sectia de politie.

 

Mai sunt locuri?

:moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

caut spre inchiriere garaj in zona 13 septembrie - sebastian - razoare

 

multumesc,

 

btw: puteti da mai multe detalii despre garajul subteran de la Favorit?? macar pe unde se intra :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

caut spre inchiriere garaj in zona 13 septembrie - sebastian - razoare

 

multumesc,

 

btw: puteti da mai multe detalii despre garajul subteran de la Favorit?? macar pe unde se intra :moto:

e fain , stiu pe cineva acolo

se intra prin spate, cum vii de la favorit faci dreapta dupa restaurantele alea , mergi cam 80 m si tot dreapta o tii si vezi intrarea cum coboara

vezi ca nu e prima ( e inchisa ) , mergi aia 80 de m pe strada. si apoi..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pepsi Man, o sa merg maine cu foxbat sa vedem un garaj, vedem cate moto intra, vb un pret care sper sa convina (daca nu ii convine proprietarului sau noua, ghinion) si apoi Alex (Foxbat) decide ce moto iontre. Eu m-am anuntat primul... :moto: :moto: :moto: :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pepsi Man, o sa merg maine cu foxbat sa vedem un garaj, vedem cate moto intra, vb un pret care sper sa convina (daca nu ii convine proprietarului sau noua, ghinion) si apoi Alex (Foxbat) decide ce moto iontre. Eu m-am anuntat primul... :moto: :moto: :moto: :moto

 

bre potoliti va ca facem noi rost de locuri

 

bine ca am luat legatura si stim cam cati suntem ,

 

de rest o sa fie bine , stati linisiti

 

spor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

promit ca in momentul in care am date concrete ( asa cum am spus deja este de bine ca stiu ca suntem cel putin 4 ) si sper sa le am foarte curand , le pun aci :moto: si ..purcedem .

 

si nu se poate sa nu iasa ca suntem multi

 

singura mea temere este ca prea au inceput astia sa darame garajele in zona si desi acolo unde stiu eu ( langa politie 12 ) sunt ok ..cine stie ce le da prin capsor

 

hai ca daca am vazut ca suntem mai multi acum ma agit mai tare ..ca deh, unde s multi puterea creste

 

spor si pe curand

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

promit ca in momentul in care am date concrete ( asa cum am spus deja este de bine ca stiu ca suntem cel putin 4 ) si sper sa le am foarte curand , le pun aci :moto: si ..purcedem .

 

si nu se poate sa nu iasa ca suntem multi

 

singura mea temere este ca prea au inceput astia sa darame garajele in zona si desi acolo unde stiu eu ( langa politie 12 ) sunt ok ..cine stie ce le da prin capsor

 

hai ca daca am vazut ca suntem mai multi acum ma agit mai tare ..ca deh, unde s multi puterea creste

 

spor si pe curand

 

Adevarat. :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e fain , stiu pe cineva acolo

se intra prin spate, cum vii de la favorit faci dreapta dupa restaurantele alea , mergi cam 80 m si tot dreapta o tii si vezi intrarea cum coboara

vezi ca nu e prima ( e inchisa ) , mergi aia 80 de m pe strada. si apoi..

 

 

multumesc de raspuns :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

promit ca in momentul in care am date concrete ( asa cum am spus deja este de bine ca stiu ca suntem cel putin 4 ) si sper sa le am foarte curand , le pun aci :moto: si ..purcedem .

Asteptam cu nerabdare vesti....

Pana acum suntem 5 in ordinea asta: Foxbat, Lupalb, Awd, Je (PepsiMan) si Ivan Dnepr

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...