Sari la conținut

Închirieri, căutări, oferte de garaje


zombi
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dle Lt. nu it iau la fel pt masina sau motor.

Pt motor este 35 de dolari, atat va ramane si pe perioada verii.

Ar fi bine sa fie la masina atat. Dar este aproape 3 milioane.

Eu am tinut 2 ani motorul in garaj la Favorit, apartine tot de ei, dar 1.050.000

pe luna nu o sa dau. Cand am bagat-o acolo era 450.000, acum...

Traiasca Elena Udrea, Dorin Cocos, Dalli-ul si cei care ii tin in brate(Nea Base)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dle Lt. nu it iau la fel pt masina sau motor.

Pt motor este 35 de dolari, atat va ramane si pe perioada verii.

Ar fi bine sa fie la masina atat. Dar este aproape 3 milioane.

Eu am tinut 2 ani motorul in garaj la Favorit, apartine tot de ei, dar 1.050.000

pe luna nu o sa dau. Cand am bagat-o acolo era 450.000, acum...

Traiasca Elena Udrea, Dorin Cocos, Dalli-ul si cei care ii tin in brate(Nea Base)

 

OK! Nu am fost corect informat. Eu am zis ce stiam. Singurul lucru de care eram intr-adevar sigur e ca

pretul e cu mult peste 500k.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin

Servus..

Garaj Zona Biserica Armeneasca/Republicii de inchiriat.Situatia este urmatoarea:Garajul este la parter de bloc vechi,cu incalzire(calorifer),curent electric(220v) si apa(rece),incap lejer patru motoare,am acolo si scule,stander,lampa lumina,etc.Se poate lucra si la motor(sigur,ceva decent-fara zgomot mare/polizoare/flexuri si alte alea..) Zona este ultracivilizata.Eu imi tin motoarele mele amandoua acolo de un an.Chiria ma costa 50euro/luna la care se adauga intretinerea(cam 400.000 lei/varf iarna,vara 50.000).Daca este cineva serios interesat sa impartim cheltuielile si sa beneficieze de aceste conditii il astept cu un telefon.

Bafta multa

Luigi Vicol

0722/625.710

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Pai ai bulan. Sunt benzinarii prin preajma. Sunt destui baieti prin zona care le tin in benzinarii, mai "colo sa" langa gard. Vorbeste cu sefu vreunei statii... cred ca te descurci. O lasi si a.i. sa nu poata sa plece decat pe langa camerele de filmat eventual.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut,caut loc unde pot sa tin motorul zonaTINERETULUI ,vreau si eu sa imi aduc motorul in bucuresti dar nu l-as tine in fata blocului

o varianta ar fi sa vb cu cei de la benzinaria din timpuri noi...agip cred...credeti ca e sigur acolo? :yikes:

ar fi ok si sa impart cu cineva un garaj :yikes:

 

vine vara si incep sa misune :eek: ... :yikes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caut oameni cu moto/carucioare/damigene de tuica care nu vor sa le lase sub cerul liber dar nici nu-si pot permite un garaj intreg.

 

Hai sa ne combinam la un garaj! IMPORTANT: in zona Tineretului.

 

Caut si garaj, dar astea s-or gasi mai repede, oameni sa fie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fi deci, in principiu, 4: eu, ipman, Dan Andresan si Puya. Hai sa ne interesam de garaje, c-or mai veni si altii intre timp.

 

M-am gandit sa lipesc pe usile garajelor anunturi, dar nu stii peste cine dai. Am, in schimb, un commando de mosuleti prin bloc care sigur stiu ei tot ce misca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fi deci, in principiu, 4: eu, ipman, Dan Andresan si Puya. Hai sa ne interesam de garaje, c-or mai veni si altii intre timp.

 

M-am gandit sa lipesc pe usile garajelor anunturi, dar nu stii peste cine dai. Am, in schimb, un commando de mosuleti prin bloc care sigur stiu ei tot ce misca.

 

 

am fi chiar 5! :eek: oriunde in zona asta e super si pentru mine ca stau in spatele uzinei Timpuri Noi si motorul il tin in garajul de la munca dar trebuie sa-l scot mircuri si nu am nici o idee unde sa-l duc! :yikes: Cred ca am sa-l las in fata blocului! :yikes: si o sa dorm pe pervazul de la bucatarie :yikes: !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut,

 

prin Dristor aveti careva garaj sau vreti sa ne combinam la unul? pana acum suntem 2 care cautam.

sau daca sunteti de prin alte parti ale Bucurestiului si aveti stiinta de ceva garaj prin zona aia, va raman dator daca ma anuntati.

 

all the best.

Editat de zaradi99
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am un garaj inchiriat in Timisoara, Calea Lipovei, str. Perlei. Garajul e foarte mare. Momentan sunt singur in el, ar mai fi loc de inca 2 motoare. Garajul e din beton, usa de tabla, 2 lacate, lumina noaptea. Pretul e 30 E si se va imparti la cati vom fi. Daca e cineva interesat sa imi dea PM.

 

Dan

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...