Sari la conținut

Închirieri, căutări, oferte de garaje


zombi
 Share

Postări Recomandate

caut si eu un garaj in zona berc :P eni..stie cineva?pls help..astpet msg privat pls..

Daca te intereseaza ofer cazare ( si intretinere la cerere) pe perioada iernii in garaj cu toate facilitatile si de maxima siguranta.

Multumesc

Bogdan

Tel.: 0723 583 512

Email: abeona_33@yahoo.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salut!

 

Pot sa cazez 5 motoare intr-un garaj frumos, curat, incalzit, pe perioada iernii si poate si dupa aceea. Costa 500.000 pe luna, la cerere se face si intretinere pe perioada iernii, eventual mici reparatii, discutam detaliile pe PM.

 

Garajul este in zona Kiseleff (arc triumf) - Turda - Piata 1 Mai. Este intr-o curte, cu paza si tot ce trebuie.

Nu ezitati sa cereti detalii!

 

PM sau e-mail hellryder@gmail.com sau 0745640897 - Radu

 

Ry.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Salut

La multi ani

 

In primavara ( cat mai curand ) o sa imi iau si eu motor ( gpz500s ) si inca nu am rezolvat treaba cu garajul

stau in camin in leu, langa apaca, nu sunt sigur dar cred ca am mai intrebat o data aici daca stie cineva ceva prin apropiere

 

ma gandeam la o varianta : sa o acopar cu husa si sa o leg cu un lat de ceva in interiorul campusului, eventual sa ii montez si alarma , credeti ca e o varianta sigura ?

avem si sectie de politie in camin, credeti ca as putea sa ma bazez si pe chestia asta cat de cat ?

 

e atat de prost aici la noi in leu ( sincer cred ca asa e in toata tara ), sunt atatea baraci nefolosite, dar nu te tine nimeni de vorba daca e vorba sa le inchiriezi

 

PS. nu e nimeni din camin care sa mai aiba motocicleta ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caut garaj in Dr Taberei cat mai aproape de Favorit pt nipru

De asemenea caut o duba ceva ca sa aduc fieratania stricata din targoviste

Mersi

 

este parcare subterana la favorit, in spatele magazinului am inteles, si mai sigur este si in orizont, tot parcare subterana. bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inchiriez garaj in zona Colentina pt. minim 15 motoare maxim 20 cu doar 15$ pe luna. Mai aveti si spatiu pentru reparati.Fost atelier auto deci mai am si ceva scule. tel.0722439553 Cristi

 

 

 

Salutare! io's din Cta si caut un garaj de inchiriat ( sau un alt loc asemanator ) in zona Tomis III - Tomis Nord. Daca se gaseste cineva care stie ceva....astept. Mcy

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PS. nu e nimeni din camin care sa mai aiba motocicleta ?

 

Vezi ca Lt.Navarro (de aici de pe forum) isi tine moto pe-acolo. Discuta cu el si vezi ce si cum :peace:

 

Succes.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caut ceva permanent in zona Dristor - Rm.Sarat - Rm.Valcea unde sa-mi cazez motorul incepand cu 1 martie 2006...Cine se mai baga?

 

Am vazut ca mai sunt motoare in zona care stau in strada...

 

 

Nu mai este valabil

Am rezolvat ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

IN DR TABEREI LA PARC,MA COMBIN CU CINEVA?

cu mine ,daca sti ceva...

 

 

Caut garaj in Dr Taberei cat mai aproape de Favorit pt nipru

De asemenea caut o duba ceva ca sa aduc fieratania stricata din targoviste

Mersi :peace:

...daca avem loc,si dac vrei ma combin si eu cu tine...tot pt.aceiasi fieratanie...

 

caut sa inchiriez loc de garat o motocicleta in zona parcul moghioros-pe linga biserica(poiana muntelui)

..si cu tine,daca vrei si daca ai gasit ceva m-as combina...

 

Am garaj mare de masina in Dr. Taberei unde imi tin Hondica mea, mai intra 2-3 motorete.

Cei interesati sa ma contacteze pe PM.

 

P.S. Pretul este de 500 mii/luna pt o motocicleta, negociabil daca sunt mai multi doritori.

..unul ar fi prezent...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O multime de garaje prin tot Bucurestiul!!! Dar, mai oameni, prin zona Timpuri Noi/Nerva Traian are cineva ceva??? sunt disperat caci trebuie sa-l scot in 2 saptamani de unde e acum si nu stiu unde sa-l duc!!!! multumesc anticipat!

 

 

Naspa situatie

 

Si eu am nevoie de un garaj. Stau in colentina (str Ripiceni) langa sectia de politie si nu pre agasesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Zona Tei, langa complexul Studentesc. La o aruncatura de batz de Ninja Sjika, Irascibilul, Baiazid, Zahei.

 

Mai am un loc de garare intr-un garaj mic, neacoperit dar f bine pazit, circa politie vis-a-vis. Nasica mea, proprietara, campioana la tir. Are pusca langa pat. Caine turbat care patruleaza pe acolo. 300k/luna.

 

PM daca intereseaza pe careva.

 

 

Bah,tu'ti faci reclama pe spinarea mea?!?!Si nici macar nu stii ce zici:eu locuiesc in alta parte,in Tei sunt doar detasat :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Titan? Potcoava? E cineva cu garaj, ofera garaj, cauta asociere pt garaj din primavara?

Eu stau tot la potcoava. Din primavara am nevoie de garaj sau o curte pentru moto (nu ma intereseaza daca ploua pe ea, ma intereseaza sa fie in siguranta). Daca auzi ceva suna-ma la 324.54.63 - 0723.257.582 si ne combinam. Lasa-mi nr. tau si daca aflu ceva te sun.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Caut si eu un garaj, loc in curte, langa alt motor, masina...orice combinatie care sa ii asigure siguranta lui suzi in urmatoarele zone: Socului, Pantelimon sau imprejurimi.

Daca stie cineva ceva sau ma poate ajuta intr-un fel sau altul il rog sa ma anute. 0722 299 268

Multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

500k. iti permiti. in plus iarna il dezmortesti in garaj. poti face si circuit acolo.
Ba nu! E waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaayyyy peste 500k. Asta si in toiul verii. Nu mai zic acum , cat inca e rece vremea. Si iti iau tot atat si pt masina si pt trotineta, si pt. o pereche de role. (tzaranie, da' ata e!).
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...