Sari la conținut

Închirieri, căutări, oferte de garaje


zombi
 Share

Postări Recomandate

"am g?sit un garaj la Vitan (în spatele magazinului Prosper)"

"e la intersec?ie Mihai Bravu cu Calea Dude?ti, când faci dreapta s? mergi spre Mall."

 

pre?ul este de un milion pentru garaj, intr? 3 motoare sau hai s? zicem 4 înghesuite..cine vrea s? se anun?e repede, omul nu îl ?ine pentru noi prea mult c? mai are pe unu cu ma?ina..

deja exist? un pretendent..mai a?tept?m doi.

si eu sunt interesat.....

maine iau motoru si nu am unde sa il tin iar locatia e destul de aproape de mine.....

 

nr meu de tel e 0744672339 sau 0722742101......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 3 weeks later...
WhiteWolfule ... da' pe dristorului sau intre Dristorului si Mbravu nu ai ??? ca la prosper e prea departe

182208[/snapback]

 

mi-am adus si io rabla acasa, stau in DRISTOR, imi e si mila de ea cu ploile astea, plus ca nu dorm noaptea de grija ei...

 

concluzie - vreau si io sa o pun undeva, dar aproape de Metrou DRISTOR

 

hai, bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

GARAJ ZONA COTROCENI (ACADEMIA MILITARA)

are curent si apa

el a fost pentru 2 masini zic eu ca e loc destul de mult

deja sunt 3 moto

 

pret 1 mil/luna

rel la 0723693533 (numai persoane serioase garajul este intr-o zina f f linistita)

:bounce:

Editat de Bursuc
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caut sa inchiriez garaj sau loc inchis in Titan. Eu stau linga Matei Ambrozie, daca aveti cunostinta de posesor astept mesajele voastre. Multumesc!

205293[/snapback]

daca gasesti sa imi spui si mie ca sunt interesat si stau foarte aproape de Matei Ambrozie, mai exact pe Plt. Ion Nedelcu!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caut curte/garaj in zonele: Calea 13 septembrie / Sebastian, Drumul sarii, Trafic -greu (aka Sos. Progresului -cred) Sos Panduri, Academia Militara/ Cotroceni, zona str Uranus (sunt f. multe garaje in spatele blocurilorm dar nujt pe nimeni acolo... e mereu "pustiu")...

Oriunde numa sa stiu ca e cat de cat in sigurantza!... :birthday: Nici macar lantz + lacat n-am.

 

Cine ma poate ajuta sa-mi dea un PM (fara acel Spammersdie, desigur :ok: ).

 

Ca aci nustiu cand ma mai uit!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Ar mai fi loc in garajul unde tine socrul meu masina pentru 4 motociclete, zona e sigura si el merge mereu acolo.E pe strada care leaga Regie cu Piata Crangasi, garajul e in capatul curtii(plus 3 caini mereu in alerta...)

Daca sunteti interesati dati-mi pm.Numai bine!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stie cineva vreun garaj "available" prin zona rahova-antiaeriana-13 septembrie?...

 

mai e vreun motorist prin zona? daca da...unde tineti motoretele?

 

off topic cu vreo 6-7 ani in urma erau o gramada de motoristi.... acum...nu mai e niciunul?? :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

caut sa inchiriez loc de garat o motocicleta in zona parcul moghioros-pe linga biserica(poiana muntelui)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Revin cu intrebarea: Stie cineva vreun garaj prin zona Giurgiului-Drumul Gazarului si imprejurimi?

 

Daca gasesc garaj, vor mai fi oameni interesati de garaj in zona mai sus mentionata?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Salut

 

Stau in caminul A LEU, ala de 11 etaje de langa apaca si vreau sa imi iau motocicleta, problema e ca nu prea as vrea sa o tin in fata caminului

 

Stie cineva vreun garaj pe langa apaca?

 

Sau ar mai fi o varianta daca este cineva care lucreaza la connex si nu are masina ( intrucat sub caldirea noua a connex-ului e garaj la care au acces doar angajatii connex ) si doreste sa inchirieze locul, binenteles contra cost

 

10x

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la connex nu ai nici o sansa sa gasesti pe cineva deoarece nu toti angajatii cu masini au locuri, si in plus noaptea este interzis sa iti lasi masina in parcare :). incearca la barul ala La Biblioteca pentru ca intr-o perioada un baiat (care lucra acolo) isi tinea motorul in interior si cica era bun la decor. sper sa ai noroc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut...nu iti scriu acum pt ca as avea un raspuns la intrebarea ta...ci pt ca am si eu o intrebare pt tine.,.eu am trecut anul asta la facultate...si am o posibilitate,(daca dau vro 250 euro) sa stau in caminu leu..in ala in care stau cate 3 in camera din cate stiu eu...astept poate imi zici si mie cum sunt conditiile, daca e atmosfera misto...daca e ceva de reprosat...

ti se pare mult 250 euro???

am inteles ca au net nelimitat..si chiar f bun..asa i?

 

ps:as fi incantat sa am un coleg de camin motociclist..deci sper sa iti gasesti garaj

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ofer Garaj in spatele blocurilor de pe Decebal (mai aproape de Agipul din piata muncii). Ca dimensiuni e pentru o masina (cred ca intra 4 motorete), este din beton cu usi metalice si lacat.

Astept oferte pe stefangc@home.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Caut si eu garaj de inchiriat, preferabil in zona Dr. Taberei, dar nu obligatoriu. Ma intereseaza sa fie gol (fara diverse acareturi prin el) si sa poata fi folosit doar de mine pe perioada inchirierii. Astept oferte realiste pe forum sau PM. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oferta de inchiriere

 

Locatie: Bucuresti , pe langa Piata Gemenii (langa Restaurantul Aquarius, la 5 min de Piata Romana)

 

Spatiu: Garaj cat pentru 3 masini, absolut gol.

 

Avantaje:

- E la parterul unei vile locuite mereu - deci riscul de furt 0 . Nu are iesire in strada ci intai in curtea inchisa, abia apoi in strada.

- Nu are nimeni dintre proprietari masina sau alte acareturi in respectivul garaj, deci nu va umbla nimeni acolo (garantez pt proprietarii vilei, suntem prieteni de ani de zile)

- Daca sunteti mai multi care vreti sa lasati e ok, se fac mai multe chei. Sau una singura ce va ramane la vila(e mereu cineva acasa acolo).

 

Dezavantaj:

- Nu este incalzit, dar este izolat si fara umezeala.

 

Oamenii vor pe termen lung(iarna si nu numai), adik nu o luna da, doua nu, etc. Le bagati, le mai scoateti cand vreti si cand da soarele ala cu dinti de Decembrie :crack: ....cum doriti. E flexibila treaba. Plata in avans pe lunile care le preconizati ca il veti tine acolo. O luna in plus... o luna in minus...se ajunge la o intelegere, suntem oameni doar :finger:

 

Tarif: variaza, in functie de nr de doritori si de perioada. Oricum, de bun simt, nu se sare calul

 

Revin zilele astea cu poze si cu un nr de tel+persoana de contact.

 

Detalii - aici sau PM sau YM (din profil)

 

Bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...