Sari la conținut

Închirieri, căutări, oferte de garaje


zombi
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

eu ashtept mailul ala cu fluturasi si bag repede cateva sute la imprimanta

ca sa avem prilej sa nvdm dinou la o bere :crack:

id mess i_alin

 

 

EU AM ZIS CA PUN ASEARA.... dar m-am imbatat si am uitat :rolleyes:

 

o sa-mi pun reminder pentru seara asta. sper sa nu mai fiu :bounce:

 

TAU sa ma anunti de bere pe yahoo daca vezi ca nu mai dau semne pe forum

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

EU AM ZIS CA PUN ASEARA.... dar m-am imbatat si am uitat :rolleyes:

 

o sa-mi pun reminder pentru seara asta. sper sa nu mai fiu :bounce:

 

TAU sa ma anunti de bere pe yahoo daca vezi ca nu mai dau semne pe forum

 

 

Ya ya, eu plec la Braila ca am o nunta..:crack:

Vorbim pe luni cred.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai pot sa editez. Primisem mailul dar intrase la bulk. Trag acu la imprimanta si sa ziceti cand nvdm la bere in SIR :crack:

Bafta multa si asfalt uscat

 

Ne vedem in cursul saptamanii viitoare candva. In weekend nu merge ca sunt multi care pleaca din Bucuresti. (inclusiv eu :disappointed: )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

intreb si eu daca stie cineva o parcare pentru motor in zona piata 1 Decembrie 1918, sau in zona intersectiei Liviu Rebreanu cu 1 Decembrie, sau cat mai aproape,

Lucian, 0722607773, luci_iciu@yahoo.com,

nu este nici un motorist in zona? care sa isi imparta garajul? cu o moto italieneasca guzista,

merci, :disappointed:

 

Salutare,

intreb si eu daca stie cineva o parcare pentru motor in zona piata 1 Decembrie 1918, sau in zona intersectiei Liviu Rebreanu cu 1 Decembrie, sau cat mai aproape,

Lucian, 0722607773, luci_iciu@yahoo.com,

nu este nici un motorist in zona? care sa isi imparta garajul? cu o moto italieneasca guzista,

merci, :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Revin si eu... in zona Giurgiului... nu se gaseste un garaj?

Salut, l-am tinut cateva luni in City Mall in parcare si am aflat de curand ca s-a furat de acolo un motor. Sunt in aer si eu in aceeasi zona.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

clubul motoristilor din militari se intoarce

 

mai aveti ceva vesti??

sau ne tinem motoarele pe balcon? ceea ce e cam nasol ca eu stau la 9 :disappointed:

 

 

eu am vb cu unu la o bodega in spatele blocului. Dar e in curte si nu e chiar acoperita.... dar macar nu e in fata blocului

 

still searching....

 

sa ma anuntati daca mai aflati ceva. INCLUSIV DE BERE!!!!

 

nr meu e : 0726/71.00.59

dubici

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai daca nu zici zona....

Oricum, 1mil mie mi se pare cam mult. Un pret normal ar fi 400-500mii.

 

 

zona nu prea conteaza ca o duci in toamna si o iei in primavara... oricum, e prin zona baneasa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

big problem!! :smoke:

 

aveam o optiune sa imi las motorul la o terasa in spatele blocului, dar a cazut si aia..... ca le e frica la aia sa garanteze....

 

 

astept din nou oferte/solutii pentru militari-lujerului

 

si intalnirea aia la :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

astept din nou oferte/solutii pentru militari-lujerului

 

si intalnirea aia la :banana:

 

Subscriu. Parca gasca din Militari s-a mai strans acum cateva saptamani. Nu s-a gasit nimic intre timp?

 

Eu stau pe Partizanilor. O sa pun sapt. asta niste anunturi la garajele din zona, poate iese ceva. La mine o sa mai dureze vreo 2-3 sapt. pana imi iau motoreta, dar presimt ca nu e destul timp ca sa gasesc si garaj…

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu tot pe partizanilor...in M11...poate cand ne-om lua motoare ne vedem la o berica(bere pt tine ca eu nu beau alcool)...

 

Eu in M10. Poate ne vedem la urmatoarea intalnire a celor din Militari, probabil la Sir. Nu cred sa fie obligatoriu sa bei bere. :lol:

 

Eu am tras la imprimanta shi ashtept hotararea sa ne intalnim la :banana: :smoke: . Propun marti seara sa nvdm . De gasit garaj deja nu stiu dak o sa reushim dar macar berea o sa intre bine :-L :laugh:

 

 

Am facut si eu niste anunturi. O sa le pun intr-o seara. Am mai vazut niste garaje pe Cetatuia (asta e o strada pe langa Alpha Bank-ul de pe Maniu), unele pareau sa fie neutilizate. Cred ca o sa lipesc cateva si pe acolo. Tu unde iti tii motocicleta acum, iacomia?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stai linishtit ca data trecuta doar 2 au venit pe motor,restul ba nu le aveam ba le aveam parcate la mama draq si SIR-ul era mai aproe de casa decat motorul :smoke:

 

Sustin propunerea facuta de iacomia

INTALNIRE (gasca din Militari si nu numai): Marti 25 iulie, ora 20:00, in acelasi loc (pentru oamenii noi, in fatza la Sir)

Garaje se pare ca nu s-au gasit, dar mai discutam, mai bem o bere, poate o veni si solutia :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sustin propunerea facuta de iacomia

INTALNIRE (gasca din Militari si nu numai): Marti 25 iulie, ora 20:00, in acelasi loc (pentru oamenii noi, in fatza la Sir)

Garaje se pare ca nu s-au gasit, dar mai discutam, mai bem o bere, poate o veni si solutia :banana:

 

Puteti muta intalnirea cu o ora mai incolo, adica la 21? Mi-ar placea sa vin si eu dar inainte de 21 nu prea cred ca pot ajunge... :smoke:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...