Sari la conținut

Cine Are Poze Cu R6 Tuning?!


Blu3
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 55
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

am si eu un r6 si ma gandesc serios sqa ma ocupo de aspectul exterior ca motorul...... :burnout: :cheers: :bounce:

 

Vreau sa stiu daca sunt prin tara r6 tuning si sa le vad bineinteles!

 

 

pai ai putea incepe prin a usura motocicleta de cateva kg , si o sa vezi atunci diferenta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai ai putea incepe prin a usura motocicleta de cateva kg , si o sa vezi atunci diferenta.

 

 

 

 

 

deja am inceput sa fac asta,dar nu strica si o privire in "ograda vecinului"macar sa-ti faci o idee...

 

ms!apropo,2000 sunt atatea poze ! :)

 

conclus\zia:"goliciune,faruri xenon,un mesaj si multa benzina"

ramane sa trec la treaba!

Pt un mesaj sau o sigla vopsita la cine pot apela?! :hug: (m-a si apucat febra tuningului)

are cine idee ce toba tunnig pot folosi?!in prezent am arrow,dar am auzit de ceva cu "flacari"?!?(si asta la la turatii mari ) e adevarat?!(es sunt mai nou in "meseria" asta de motociclist) :D tocmai d-asta imi cer scuze daca bat campii...

post-11546-1195025441_thumb.jpg

post-11546-1195025490_thumb.jpg

post-11546-1195025990_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bah, dar numai tunning aveti in cap. numai sa arate bine, ca in rest bate motorul si alte alea. adevarul este ca o sa dea bine la mizde proaste....cine zicea ca motorul este o prelungire a personalitatii, sau chiar a sculei, bine zicea...toti cei care vor nu stiu ce scula sa arate nu stiu cum, cu xenoane, cu tobe cu leduri/flacari, neoane pe dedesubt, si nspe mii de cai putere, cred ca se simt putin complexati, si vor sa demonstreze contrariul cu mobra/ masina lor.

 

asta este doar parerea mea pur personala. nu intentionez sa transform topicul in polemica. oricum nu trebuia facut in sectiunea asta.

 

numai bine, si iarna usoara...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Neonul ala blio de dedesubt cu siguranta o face sa mearga mai repede. Iar daca nu asta a fost scopul lui, atunci ciclistica sigur e imbunatatita mult.

A, care era scopul? Sa ramana pretinii cu gurita cascata si fetilii umede? Aha. N'as fi crezut.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bah, dar numai tunning aveti in cap. numai sa arate bine, ca in rest bate motorul si alte alea. adevarul este ca o sa dea bine la mizde proaste....cine zicea ca motorul este o prelungire a personalitatii, sau chiar a sculei, bine zicea...toti cei care vor nu stiu ce scula sa arate nu stiu cum, cu xenoane, cu tobe cu leduri/flacari, neoane pe dedesubt, si nspe mii de cai putere, cred ca se simt putin complexati, si vor sa demonstreze contrariul cu mobra/ masina lor.

 

asta este doar parerea mea pur personala. nu intentionez sa transform topicul in polemica. oricum nu trebuia facut in sectiunea asta.

 

numai bine, si iarna usoara...

 

 

 

 

pt un incepator o putere de cel putin 120CP nu cred ca este o jucarie si apoi nu te poti ca...a in gusturile omului :eek: motorul merge f bine d ce sa nu contribim si la aspectul exterior!?

 

E DEMOCRATIE,frate!!!

 

 

 

pana acum cateva luni aveam numai cai putere in sange,dar m-am linistit :D :what: :moto: si tocmai d-asta am trecut pe "tuning.."(cu toate ca e prea mult spus)

 

apropo,daca ca motocicl;ist imi spui ca imi tunez motorul pt piz...e inseamna ca nu stii despre ce e vorba pe topicul asta! :eek:

 

 

ps: reciteste topicul asta...

 

 

 

deci concluzia .... :) :hug:

post-11546-1195310434_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pt un incepator o putere de cel putin 120CP nu cred ca este o jucarie si apoi nu te poti ca...a in gusturile omului :) motorul merge f bine d ce sa nu contribim si la aspectul exterior!?

 

E DEMOCRATIE,frate!!!

pana acum cateva luni aveam numai cai putere in sange,dar m-am linistit :D :P :( si tocmai d-asta am trecut pe "tuning.."(cu toate ca e prea mult spus)

 

apropo,daca ca motocicl;ist imi spui ca imi tunez motorul pt piz...e inseamna ca nu stii despre ce e vorba pe topicul asta! :)

ps: reciteste topicul asta...

 

 

 

deci concluzia .... :cheers: :lol:

pai...m-as c.aca in gusturile omului, dar nu asta este esential, ci faptul ca ai postat unde nu trebuia...

democratie? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Concluzia e ca esti un taran tunat :(

Cata prostie si suferinta exista in tara asta... ma mir ca nu vrei un "TULING" ... :lol: ,

 

Saraca motocicleta pacat de ea cu asa posesor... :cheers:

 

 

 

doar atat poti spune?! nu ma cobor la nivelul tau...fiecare cu pacatele lui !apropo,am vb frumos asa ca:crack: ... :D

 

:P nu tre sa dau explicatii nimanui de ce,cum si cat...era doar o intrebare!daca unii au inteles altceva :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Numai invidiosi care cred ca gusturile lor sunt cele mai fine si mai frumoase...Daca vrea sa iti puna bec dela de 100W sub ea isi pune k vrea el ca ii place lui nu ca sa comenteze toti...Bafta omule! nu baga poporu roman in seama ca invidia asta ce face din om...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu are omu sa-si faca motoreta cum vrea ca incepeti voi sa comentati(mai ales aia cu vechituri nasoale =)) ) lasati mah omu in pace,ca tre sa ii placa lui motoreta,nu noua :lol:

 

Un sigur cuvant am de spus : KITSCH !

Hai sa-ti si traduc totusi ca la cat de des dai pe la scoala, ma mir sa intelegi : "un lucru de prost gust, ieftin din toate punctele de vedere" ! :D

 

@puya123123 : Nu mai lua apararea tuturor ranitilor, ca simt ca parca esti in aceeasi barca cu ei !

 

P.S. : Urasc neoanele si nu le vad rostul pe o motocicleta, spre deosebire de un amortizor de ghidon, scarite reglabile, etc etc.

 

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu mai fi-ti fratilor asa rai ca omul si-a si cerut scuze daca bate campii ,fi-ti si voi mai dolce c-o face pe banii lui nu pe banii contribuabililor,indiferent de ce iese.

-cat despre poze ,fa-o si tu cum o visezi,doar nu vrei sa le avem toti la fel ,xerox precum arabii (creti si cu mustata)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un sigur cuvant am de spus : KITSCH !

Hai sa-ti si traduc totusi ca la cat de des dai pe la scoala, ma mir sa intelegi : "un lucru de prost gust, ieftin din toate punctele de vedere" ! :lol:

 

@puya123123 : Nu mai lua apararea tuturor ranitilor, ca simt ca parca esti in aceeasi barca cu ei !

 

P.S. : Urasc neoanele si nu le vad rostul pe o motocicleta, spre deosebire de un amortizor de ghidon, scarite reglabile, etc etc.

 

:cheers:

 

Laure...mare mu..i...st mai esti ,tot nu a apucat nimeni sa-ti scoata impresiile din cap?!

...o sa te linistesti tu intr-un final

P.S. PROMIT!!!!

 

...si k de obicei n u stii decat sa jignesti,te mai suportam ink putin,ai sa te lasi de sportul asta .

Editat de LOLA
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Laure...mare mu..i...st mai esti ,tot nu a apucat nimeni sa-ti scoata impresiile din cap?!

...o sa te linistesti tu intr-un final

P.S. PROMIT!!!!

...si k de obicei n u stii decat sa jignesti,te mai suportam ink putin,ai sa te lasi de sportul asta .

 

Mai HIMenule vad ca nu te potolesti, si acum vad ca iar ai inceput cu jigniri la adresa mea.

Nu am impresii, sunt doar un om ce nu tolereaza prostia si nesimtirea.

 

Insa cu ultima ta remarca , ca ai sa ma lasi de acest sport desi ai depasit orice limita.

 

Si ca sa nu se supere vreun admin, propun sa ne intalnim undeva sa rezolvam aceasta disputa barbateste. Spune-mi, unde vrei si cand ca deja esti din cale afara de tupeist, si s-ar putea sa iti scot figurile de cap, asa ma mai dezmortzesc si eu cu tehnica. Pe scurt, cretzule navetist esti mancat.

Vezi ca s-ar putea sa te supraestimezi si dupa ce te lovesti de prag o sa iti dai seama ca nu esti decat un vierme.

 

P.S. Lola este de fap HIM (un user care probabil a fost banat temporar din cauza prostiilor si nesimtirii cu care scrie ).

 

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai HIMenule vad ca nu te potolesti, si acum vad ca iar ai inceput cu jigniri la adresa mea.

Nu am impresii, sunt doar un om ce nu tolereaza prostia si nesimtirea.

 

Insa cu ultima ta remarca , ca ai sa ma lasi de acest sport desi ai depasit orice limita.

 

Si ca sa nu se supere vreun admin, propun sa ne intalnim undeva sa rezolvam aceasta disputa barbateste. Spune-mi, unde vrei si cand ca deja esti din cale afara de tupeist, si s-ar putea sa iti scot figurile de cap, asa ma mai dezmortzesc si eu cu tehnica. Pe scurt, cretzule navetist esti mancat.

Vezi ca s-ar putea sa te supraestimezi si dupa ce te lovesti de prag o sa iti dai seama ca nu esti decat un vierme.

 

P.S. Lola este de fap HIM (un user care probabil a fost banat temporar din cauza prostiilor si nesimtirii cu care scrie ).

 

:cheers:

Fight :lol:

Poate ar trebui sa ai mai multa rabdare cu manelistii...cum sa inteleaga el ca r6 e o opera de arta cand iese din fabrica.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Icepator, R6, toba sport, turbina turbo, kerosen, masina de spalat,blonda-n spate, fara casca, Q7, Schumacher===>>>in stalp, da repede. Adica acolo te vad. Sau o sa zici ca o sa mergi incet cu ea? As vrea sa vad. Aia are 120 de cai sau cat are din fabrica, daca vrei estetic aia e gustul tau, whatever, da la putere nu umbla ca nu-i Pegas . PAREREA MEA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...