Sari la conținut

Haideti Sa Ne Cunostem Si Noi


MisterG_2006
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 267
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:angry: baieti nu va suparati p mine dar lasati topicu asta pt ce e destinat si duceti discutiile in alt topic....nu dati cu pietre, si app am facut topic pt iduri de mess si abia au scris cativa... kiar nu sunteti dornici sa aveti un grup de motoristi numai din vl? :S nah voi stit mai bine :angryfire:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu toate ca toti l-am mustrat,el spune ca vrea sa plece in excursie de 1 Mai.Cu alte cuvinte N-A INTELES NIMIC!Ma forteaza sa revin la prima concluzie....

 

 

Woooww ....nu ma mai tzin la voi :angry:))). merg in regula pe 1 mai;). permis numere asigurare .....asa k luatzi o limonada rece si racoritziva:))) k prea sariratzi in capu` meu. Titi rulment....nici nu sti ce am de gand sa fac pe 1 mai si sarisi in capu meu....imi iau sofer...k numere rosii si asigurare am deja:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

salutare

eu sunt mircea si sunt venit de vreo luna jumate in vl pana acuma am locuit in timisoara.... nu stiu daca scriu bine si unde trebuie. am un maxiscuter piaggio x9 de 250 si nu prea am cu cine sa ies la plimbarica.... daca vreti haideti sa ne gasim o terasa unde sa ne intalnim cat mai multi si poate facem si ceva iesiri...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Budica_vl , id-ul de yahoo messenger , momentan merg pe batranica dar am vorbit deja cu un prieten sa mergem in Italia sa achizitionez una bucata Hornet de 600 , as vrea un 2000-2002 nimic mai fitzos,chiar si cu unele defecte mecanice , oricum nu ma pot abtine sa nu il desfac sa vad ce este prin el :eek: pana atunci ride safe si mare grija la conserve

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Salutare!

Am si eu nevoie de un pic de ajutor din partea voastra.

Cineva m-a rugat (stiindu-ma din comunitatea motociclistilor) sa aflu cine are numarul la motor : VL 77 VKU (de U de la sfarsit nu era ferm convinsa). E de bine. Nu-l cauta sa-l bata :drink: . De altfel, daca frecventeaza forumul, stie el cine il cauta si de ce (GGG) ...

Astept orice info. Multumesc anticipat.

Asfalt uscat :rolleyes: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Salutare!

Razvan sunt, valcean sunt ( la origine si o data la trei uichenduri), motociclist sunt (de doua luni). Ia sa vedem, altceva.... aaaa, da , si un cruiser "ride"-uiesc.

Pun poze pentru edificare.

post-47504-1250674203_thumb.jpg

post-47504-1250674484_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Salutare,

 

Numele meu este Lucian, sunt din Calimanesti (VL), acum locuiesc in Bucuresti dar vin si eu tot cam la 3 wk-uri. Am un F650GS de vreo 2 luni, pe care-l tin la Calimanesti, permis de cat. A din luna august. Daca faceti vreo iesire prin zona, anuntati-ma din timp.

Numai bine.

post-52697-1256468034_thumb.jpg

post-52697-1256468057_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salut, sunt Cristi(24) si am un SV650S de prin Mai :P , pe care din varie motive nu l-am scos la aer decat de curand.

Pun si ceva poze, si ne vedem in trafic :)

post-27956-1257645706_thumb.jpg

post-27956-1257645725_thumb.jpg

post-27956-1257645733_thumb.jpg

post-27956-1257645740_thumb.jpg

post-27956-1257645749_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
Salut, sunt Cristi(24) si am un SV650S de prin Mai :cheers: , pe care din varie motive nu l-am scos la aer decat de curand.

Pun si ceva poze, si ne vedem in trafic :(

Bine ai venit, vad ca ai luat motorul din arad :baldy: pe aici imi fac eu veacul...Sa ai grija de mobra ca o sa aiba si ea grija de tine... :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
Bine ai aparut, motorizat, printre noi! :laugh:

 

Cam putini nou veniti anul asta!?!

Bine v-am gasit! :hurt:

 

Bine ai venit, vad ca ai luat motorul din arad :) pe aici imi fac eu veacul...Sa ai grija de mobra ca o sa aiba si ea grija de tine... :angry:

dap, sa speram :P

 

Ne auzim la inceput de sezon, poate ne cunoastem si facem ceva frumos in primavara

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Salut sunt Bogdan (29 ani) si am o Honda CB 500 proaspat achizitionata (astazi). Ne vedem in trafic si astfalt uscat!!!

Editat de BughY
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Salut ma numesc Madalin , am 17 ani. Inca nu am nici moto si nici carnet ...sunt in asteptare. ASFALT USCAT!!

 

Bine ai venit printre noi si sa ne anunti ce moto iti iei:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ii dadeam forja, am scos caii la plimbare, ii puneam sa alerge putin :bounce: , sa se dezmorteasca dupa iarna asta grea , sa ne vedem cu bine, si @BughY vezi ca in week-end daca e cald si frumos te sun sa ne dam cu trotinetele , poate poate mai vin si altii, asfalt uscat si salutari cu faru

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

He he he, merci de invitatie si sa dea Dzeu sa fie cald si frumos, ca abia astept sa fac cunostinta cu placerile condusului pe dooo roti pe soselele scumpei noastre patrie. Si cine stie, poate ne strangem mai multi, unde-s multi placerea creste si frica se nimiceste :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ BughY , daca e cald si frumos ne bagam la un drum mai lung? Facem un pic de touring ne oprim la destinatie, bem un suc si energizati ne urcam pe capre si le dam bice inapoi spre casa, putem sa facem un dealu negru sa ne dam un pic pe viraje usor asa ca nu are asfaltu 40 grade inca :P . Pentru un Sibiu e cam frig ,vedem sambata cum e vremea si daca e de pantaloni scurti nu mai stam pe ganduri :) oricum vedem noi Numa' bine :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...