Sari la conținut

Haideti Sa Ne Cunostem Si Noi


MisterG_2006
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 267
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pe dealu negru???Suna cam periculos mai ales in perioada cu gropile cat malul. Putem sa bagam de ex spre Horezu in partea aia e si drumul mai bun...

PS : am si eu nevoie de ajutor in legatura cu niste bujii si nu am scule....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine se anunta tura...multumim celor care au rabdare cu noi incepatorii...Asfalt uscat si fara incidente!!!

Mesaj completat

Eram dator cu niste poze, cu mine si honditza mea

post-46816-1273507548_thumb.jpg

post-46816-1273507571_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

....incerc sa ma infiltrez si eu....Laura,jurist,41 de ani,Olt,permis cat.A din 2009...cam tarziu :laugh: ,dar abia acum mi-am putut satisface dorinta :D ....si molcoma Kawa,evident...

post-51648-1274350937_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

....incerc sa ma infiltrez si eu....Laura,jurist,41 de ani,Olt,permis cat.A din 2009...cam tarziu :laugh: ,dar abia acum mi-am putut satisface dorinta :D ....si molcoma Kawa,evident...

 

 

frumusel si la cat mai multe placeri....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Ma numesc Teo sau Sika pentru unii dintre prietenii mei am 23 de ani si sunt din Rm. Valcea .Am reusit si eu sa imi iau permisul si o motocicleta (kawasaki zx4r) mai veche da e a mea. Incantat de cunostinta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc. Si in leg cu galagia mai e si din vina mea ca sunt incepator :) :laugh:

 

Felicitari pt achizitie, am vazut-o prin Ostroveni, o splendoare de motor, sa o stapanesti sanatos si fara incidente, dar din pacate am vazut si instinctul de incepator(ai indoit numarul :drink: ).

 

Acu ca tot ne-am mai aglomerat de motoare de strada si nu numai prin Valcea, nu afecm o intalneala ceva, urmata de o ieseala??? Respect si asfalt uscat!!!

Dumy's

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari pt achizitie, am vazut-o prin Ostroveni, o splendoare de motor, sa o stapanesti sanatos si fara incidente, dar din pacate am vazut si instinctul de incepator(ai indoit numarul :laugh: ).

 

Acu ca tot ne-am mai aglomerat de motoare de strada si nu numai prin Valcea, nu afecm o intalneala ceva, urmata de o ieseala??? Respect si asfalt uscat!!!

Dumy's

 

Sa ne strangem mai multi si facem si intalneala si ieseala numai sa va hotarati voi cei care aveti mai multa experienta in trasee.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

salu!

din pacate, nu pot sa-mi fac cont, asa ca-l folosesc pe-al Domnului Serbi friday.gifbiggrin.gif (dau o bere pt. asta)

 

alex ma intitulez si sunt din bujoreni.

rulez pe un zx6r '98 si salut comunitatea valceana!

am sa revin cu poze. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut Alex. Frumasa motocicleta :lol: sora mai mare la ce am eu. Asfalt Uscat

 

a ta e cumva neagra? mi s-a parut ca am vazut un zx4r la o spalatorie, in capatul din-spre statia aia rompetrol al strazii spalatoriilor, joia care a trecut.

eu eram cu a mea...

 

btw: a mea e fara carene. :drink: street

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a ta e cumva neagra? mi s-a parut ca am vazut un zx4r la o spalatorie, in capatul din-spre statia aia rompetrol al strazii spalatoriilor, joia care a trecut.

eu eram cu a mea...

 

btw: a mea e fara carene. :moto: street

Dap eu eream :lol: am dat jos praful de sa pus pe ea cat a stat la reparatii :drink:.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Va salut cu respect. Bercu Robert ma numesc, sunt din RM. Valcea, am 17 ani, sala data (pe 22 Octombrie am poligon), si din data de 22 sper (de fapt sunt sigur) ca o sa am "plasticul ala" pe care o sa fie scris A1. O sa va intrebati de`ce nu am asteptat sa imi revendic direct categoria A...Ei bine...pasiunea (transformata in obsesie) ma macina extraordinar. Aspirant la `onda CBR...NSR...Varadero (125). Sper sa fiu primit cu bratele deschise de catre voi, avand in vedere ca acesta este primul meu post, si avand in vedere ca sunt unul dintre putinii minori motorizati cu acte in regula, si cu o pasiune dementa. Va multumesc !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Esti la pedagogic cumva? Daca da eu sunt Robert de la a 11`a C :crack: La anu' dau si eu de A; la ce scoala ai facut?

 

Pedagogic, 11B, am facut la Doma Import Export, are sediul pe Strada muncii (aia cu multe spalatorii). Examenul si taxele sunt aceleasi ca si pentru A adica 350LEI taxa scolarizare, 110LEI fisa medicala si inca vreo 100LEI maruntisuri. Spor la treaba...si multi nervi ca sa umbli dupa toate cele trebuincioase (psihologic,cazier,adeverinte...) Asfalt Uscat !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...