Sari la conținut

SMAEB 2005


ADMIN
 Share

Postări Recomandate

:banana: Bai fratilor da-ti si voi zilele pe repede ca nu mai pot! Nu am motor si mai am de asteptat pana sa-mi iau si sper sa ma mai linisteasc putin cu SMAEB-u asta ca simt ca o iau razna!

Hai bagati zilele in sac si da-ti drumul la expo ca nu mai rabd! :grinbandit:

ps Am incredere ca veti rezolva problema!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 162
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Incerc sa ma conving sa vin... Problema de bani.. ehhh de nu ar fi asa departe.. oricum s-ar putea sa ajung si eu!

 

Incepe sa sune ca o intilnire pt forumisti! imi place ideea!

 

Dead man .. vreau pozele!(daca nu ajung)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intrebare de baraj pentru domnul Dobrescu : putem intra liber in incinta Romexpo cu motoarele sau (ca de obicei) ni se va lua o taxa de acces, suplimentara biletului care il vom cumpara la intrarea in Salonul Moto ?
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am alta intrebare: daca s-a mai pus si s-a raspuns la ea, si n-am vazut eu, imi cer scuze dar: Daca vin vineri si intru&platesc bilet, pot sa mai intru cu acelasi bilet si vineri/sambata/duminica?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu am avut rabdare sa citesc tot topicul asa ca nu stiu daca a mai venit cineva cu ideea asta. Ma gandeam ca ar fi frumos (daca duminica tot incepe si Campionatul Mondial "Moto GP") sa fie organizata o vizionare pe un ecran ceva mai mare a curselor (in genul P-ta Revolutiei la Romania-Olanda).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intrebare de baraj pentru domnul Dobrescu : putem intra liber in incinta Romexpo cu motoarele sau (ca de obicei) ni se va lua o taxa de acces, suplimentara biletului care il vom cumpara la intrarea in Salonul Moto  ?

acum vreo luna cand i-am dat eu un mail sa-l intreb daca pot parca scuterul undeva in incinta romexpo, mi-a zis ca intrarea e libera pt motociclishti!!!

atata shtiu, atata va spun :grinbandit: :banana: :laugh:

Editat de dead_man_walking
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@doctoroo Majoritatea celor din provincie plecam deja sambata (suntem cu trenul unii) si de luni la munci grele pentru tara mult iubita (care e de cocoa)...totusi ar fi frumos

 

Aceeasi intrebare ca si Lt. Navarro: putem?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin
Eu am alta intrebare: daca s-a mai pus si s-a raspuns la ea, si n-am vazut eu, imi cer scuze dar: Daca vin vineri si intru&platesc bilet, pot sa mai intru cu acelasi bilet si vineri/sambata/duminica?

Din pacate este destul de complicat sa permitem accesul pe durata celor trei zile cu acelasi bilet. Poate de la anul facem abonament.

In concluzie, biletul este valabil o singura intrare.

Editat de Admin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin
Intrebare de baraj pentru domnul Dobrescu : putem intra liber in incinta Romexpo cu motoarele sau (ca de obicei) ni se va lua o taxa de acces, suplimentara biletului care il vom cumpara la intrarea in Salonul Moto  ?

"Ca de obicei" NU se va percepe nici o taxa pentru motociclete, aceastea avand acces liber.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin
Nu am avut rabdare sa citesc tot topicul asa ca nu stiu daca a mai venit cineva cu ideea asta. Ma gandeam ca ar fi frumos (daca duminica tot incepe si Campionatul Mondial "Moto GP") sa fie organizata o vizionare pe un ecran ceva mai mare a curselor (in genul P-ta Revolutiei la Romania-Olanda).

Din pacate nu avem drepturi de redifuzare....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu as putea ajunge acolo , m-ar duce "cineva"(la care ii multumesc pt oferta), dar in noaptea de vineri -sambata nu am unde dormi.. poate ma ajuta cineva cu sugestii de motel superieftin, sau ceva! Multumesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am o propunere:

ce ar fi sa facem o tablita pe care sa o semneze orice forumist care a trecut pe acolo si care din motive obiective nu a putut veni la o anum ora sa se intalneasca cu ceilalti...mai suntem cei din provincie si venim si am si plecat ca nu ne permite programul...ceva pe zile ar fi excelent: cine a fost vineri, sambata etc.

 

Ce spuneti? Astept raspunsuri :banana: :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru provincie eu pot sa asigur UN ACOPERIS nu va ninge nu va ploua aveti si loc de parcare pt.moto. Este vorba de mansarda nu sunt nici un fel de conditii pat saltele (doar un calorifer) etc dar este Toaleta (si loc in curte pt gratar) asta pe timpul noptii in rest va descurcati. 0740244879 Ducu. Este cam departe de expo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru provincie eu pot sa asigur UN ACOPERIS nu va ninge nu va ploua aveti si loc de parcare pt.moto. Este vorba de mansarda nu sunt nici un fel de conditii pat saltele (doar un calorifer) etc dar este Toaleta (si loc in curte pt gratar) asta pe timpul noptii in rest va descurcati. 0740244879 Ducu. Este cam departe de expo.

am citit aceste randuri si nu-mi venea sa cred ochilor

super DCSAN20... ma faci sa ma simt mandru de faptul ca sunt motociclist

cinste tie :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am citit aceste randuri si nu-mi venea sa cred ochilor

super DCSAN20... ma faci sa ma simt mandru de faptul ca sunt motociclist

cinste tie :D

Pe mine nu ma costa nimic doar un strans de mana deja am un client asa ca daca sunt mai multi e mai bine si in plus este spatiu suficient 40 mp numai ca nu sunt amenajati e o podea de lemn si atat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe mine nu ma costa nimic doar un strans de mana deja am un client asa  ca daca sunt mai multi e mai bine si in plus este spatiu suficient 40 mp numai ca nu sunt amenajati e o podea de lemn si atat.

unde facem grataru'???

 

se accepta inscrieri doar pentru gratar shi o bere???

seara promit ca plec acasa

Editat de dead_man_walking
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pina la urma unde e standul "motociclism ro" si chiar e pe bune chestia cu legitimatiile cu nick-uri? - am primit o invitatie in acest sens, multumesc organizatorilor. Greu week-end totusi, fratilor, dupa ce luni de zile n-au prea fost evenimente, acum toate deodata, ca la noi la romani:salon+cursa motocros Ciolpani(duminica de pe la 11 la 3)-cu sportivi si din Bulgaria si Macedonia am inteles+dirt-track-etapa nationala pe stadionul Metalul (Faur) din Pantelimon (linga Cora,iesirea spre Lehliu-Constanta pt cei care nu stiu), pregatitoare pentru Europene-cu motociclete noi, performante-asta se tine simbata pe la prinz din cite am inteles de la dl. Voiculescu-to be confirmed. Chiar toate trei evenimentele sunt deosebite si nu trebuie ratate, sunt foarte rare, asa ca o sa ne impartim cum putem. Uf... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu acum am venit de acolo, nimik special fata de anul trecum. Toate firmele sunt puse in aceleasi locuri, niste elemenete noi sunt KTM de la echipa noastra care a participat la Dakar, niste jet-ski-uri prea belea si Pepsi gratis pe saturate. AAAAA si au venit si gaborii sa prezinte, BMW, scuteru si inca una pe care nu am vazut-o bine ceva in genu chopper.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...