Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

bunicule...

nu te vad impingand la ditamai dihania...

de naiba i-o mai fi pus producatorul motor? ca sa ii mareasca greutatea? sa fie mai greu de impins?

 

Sa-ti dea Dumnezeu zile (cu toate ca esti mai tinar) sa traiesti pina ai sa ma vezi pe mine impingind DIHANIA :crack:

Pacat ca au pus la MOBRA ta asa un motor,ca ai vazut ce usor te poti"juli"pe la coate si genunchi( cu aparatori cu tot) si sa nu mai vorbim despre "decoratul" rezervorului cu citeva dungi si abtzicilduri in forma de infundatura :crack:

Grije mare la aprovizionarea cu material de "fixare" a........MEMBRELOR :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Clar trebe sa platim ca sa mananca si gura lu' primaru' ceva. Da' luam cate un bilet la doo mobre, intram cate doi de manuta si zicem ca suntem masini; asa dublam numarul de participanti, plus ca iese mai ieftin pe cap de casca furajata. Acu' serios, daca suntem multi, probabil mai mult ca sigur va trebui sa ne dea Johannis belet de voie. :crack: Life sucks

 

 

Cred ca NU saracim din plata parcarii dar ar fi foarte distractivsa parcam fiecare motor pe un loc(ca de aia platim) si sa vedem unde parcheaza CONSERVELE :crack:

Daca sint probleme cred ca putem negocia sa mai ramina locuri libere de parcare dar avem pretentii de plata doar la locurile OCUPATE :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca NU saracim din plata parcarii dar ar fi foarte distractivsa parcam fiecare motor pe un loc(ca de aia platim) si sa vedem unde parcheaza CONSERVELE :crack:

Daca sint probleme cred ca putem negocia sa mai ramina locuri libere de parcare dar avem pretentii de plata doar la locurile OCUPATE :crack:

 

Sa nu iti fie mirarea, daca vine un conservar sa iti spuna, ca ai ocupat un loc de parcare!!!!! Si sa te indrume sa "parchezi motorul" sub umbra copacului....

Asta este si o realitate. S-a intamplat la noi in oras, prin curtea-parcarea spitalului

 

Sa punem un pic de curent pe motoare....

 

Si nu ar fi frumos, atunci cand va veni o data caldura, soarele, primavara, sa se sarbatoreasca asa cum trebuie?

Sa bubuie de zgomot si veselie tot orasul...noi pe motoare, parada, gratare , bere si distractie!!!!!!!!!!!

Editat de sinister_bya
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa nu iti fie mirarea, daca vine un conservar sa iti spuna, ca ai ocupat un loc de parcare!!!!! Si sa te indrume sa "parchezi motorul" sub umbra copacului....

Asta este si o realitate. S-a intamplat la noi in oras, prin curtea-parcarea spitalului

 

Sa punem un pic de curent pe motoare.... :crack:

 

 

Sper sa nu ma intersectez chiar EU cu conservarul ca o sa-l fac PIETON si am sa-i fac cunostiinta cu.........Cotizo sau macar cu un colaborator d'al lui care e de serviciu :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sper sa nu ma intersectez chiar EU cu conservarul ca o sa-l fac PIETON si am sa-i fac cunostiinta cu.........Cotizo sau macar cu un colaborator d'al lui care e de serviciu :crack:

 

Daca te intersectezi, te rog sa ma chemi si pe mine. Ca asa imi doresc sa pocnesc un conservar :crack: :crack:

 

Si un colaborator de-a lui Cotizo a facut minunatia cu "parcarea" sub copac...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa nu iti fie mirarea, daca vine un conservar sa iti spuna, ca ai ocupat un loc de parcare!!!!! Si sa te indrume sa "parchezi motorul" sub umbra copacului....

Asta este si o realitate. S-a intamplat la noi in oras, prin curtea-parcarea spitalului

 

Sa punem un pic de curent pe motoare.... :10:

 

 

Sper sa nu ma intersectez chiar EU cu conservarul ca o sa-l fac PIETON si am sa-i fac cunostiinta cu.........Cotizo sau macar cu un colaborator d'al lui care e de serviciu :P

Si drept sa spun sper ca macar tehnologia sa functioneze:CUM DRACU SA INTRE CONSERVARUL DACA NU SE RIDICA BARIERA CA NU MAI SINT LOCURI?

 

Daca te intersectezi, te rog sa ma chemi si pe mine. Ca asa imi doresc sa pocnesc un conservar :crack: :crack:

 

Si un colaborator de-a lui Cotizo a facut minunatia cu "parcarea" sub copac...

Te ajut la "pocneala" daca nu mai sint in stare cu "maciuca" atunci sa stii ca am o conserva de 2 TONE si.........................DA TARE!!! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sper sa nu ma intersectez chiar EU cu conservarul ca o sa-l fac PIETON si am sa-i fac cunostiinta cu.........Cotizo sau macar cu un colaborator d'al lui care e de serviciu :P

Si drept sa spun sper ca macar tehnologia sa functioneze:CUM DRACU SA INTRE CONSERVARUL DACA NU SE RIDICA BARIERA CA NU MAI SINT LOCURI?

 

 

Te ajut la "pocneala" daca nu mai sint in stare cu "maciuca" atunci sa stii ca am o conserva de 2 TONE si.........................DA TARE!!! :crack:

 

 

aha PLESNEALAAAAAA pentru conservari ma bag si eu ca nui pe bani ca abia astept sai rup si eu miinile lu unu in trafic da asa cu CIZMELE calcat,pe linga asta sa ii dau si vreo 776567949877 de pumni in gura cu manusile pline de protectiiiiiii ca sa simta de unde i se trage,deci pe cind facem runda???????ca abia astept sal TOC pe unu :crack: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:crack: :crack: mai bine imi vedeam de treaba mea si nu puneam in discutie acest subiect ...vaaaiiii

 

 

nu fii rau de ce ca sigur va iesi ceva frumos,cu toate ca esti pe un topic cu libera exprimare deci aici as putea scrie si ca eu am dat spargerea de la banca din Cluj asa ca nu te speria,e chiar foarte bine ca ai avut aceasta idee.

 

salutare si respect

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa-ti dea Dumnezeu zile (cu toate ca esti mai tinar) sa traiesti pina ai sa ma vezi pe mine impingind DIHANIA :crack:

Pacat ca au pus la MOBRA ta asa un motor,ca ai vazut ce usor te poti"juli"pe la coate si genunchi( cu aparatori cu tot) si sa nu mai vorbim despre "decoratul" rezervorului cu citeva dungi si abtzicilduri in forma de infundatura :crack:

Grije mare la aprovizionarea cu material de "fixare" a........MEMBRELOR :crack:

Sunt cuminte si ma fac si mai cuminte.

Uite ce vreme e afara...

Daca te-am suparat bunicule sa stii ca dau o cafea de impacare la urmatoarea intalnire (da' sa fie pe 2 roti - adica sa dea caldura).

Si apropo de "actzibilde" (ca asa le ziceam cand eram mici) - o sa le fac la zgarieturi niste petece frumoase.

Ca nu mai pot sa le tin asa: vb lu' Cotizo: cum dracu ai zgariat-o sub crashbar-uri?

Si cand ziceam ca nu te vad impingand la mobra, ma refeream la faptul ca nu il vad pe vreunu sa te faca sa o impingi ca nu e voie sa faci zgomot.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am vazut la un scond -hand din Sibiu o pereche de cizme pentru speed, marca Polo Racing, albastru/negru, in stare bune, marimea 42, la pretul de 98 de lei.

daca e cineva interesat, pentru locatie PM sau 0741697000 Sim.

numa' bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la mine a fost intamplare ca le-am vazut, erau bagate mai"sub tejghea", am vazut numai un slider si mi-a sarit in ochi.

oricum, am dat deja de aseara adresa unui coleg , poate i-s bune...

 

pfuai ca era sa uit..tot acolo aveau si o geaca de piele pentru fete, tot albastra, cu intarituri la coate.

nu stiu insa pret si marime,dar daca e cineva interesat, pot sa dau o fuga pana acolo.

 

numa' bine!

Editat de Louis Cyphre
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare!

 

oare de ce nu se face si un topic :rolleyes: :cheers: :) pe cine corectam azi la limba romana, cine este nemultumit ca x si y a/ au scris la alt topic, sa il certam ca x a scris ceva care la suparat pe y.....

 

 

acum trebuie sa ceri aprobare ce sa scrii pe acest forum?????

 

lasati lumea sa se exprime liber!!!!!! ca doar e criza... :) :P

 

dar lui christian karpatenwolf ii dam mare dreptateeeeeee....faci cu "hertzul" cand vezi ca se scrie la "accidente"....

 

va pupam si va uram asflat uscat, fara gropi si sa vina caldurica....!!!!post-13581-1236081392_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci uitativa la videoclipul asta , e o scena dintr-un film ,

 

http://www.youtube.com/watch?v=-Jm3Zb-HSvo

 

 

dar ce tare canta diavolul ala maram , super..

 

si inca 2 asa mai faine :cheers:

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=CqSHcNgDb4U

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...