Sari la conținut

Postări Recomandate

La sibiu am fost si eu vara asta..e foarte frumos - intr'adevar era vara, alt sezon cu multa lume si atmosfera total diferita, dar tot sibiul este frumos..in fine doar centru si ce tine de imprejurimi e punctul cel mai vizitat, pt ca restu e k in toate orasele (blocuri, strazi masini etc), dar in piata mica, mare, huet si "centru" si cum am mai zis imprejurimile la o distanta nu foarte mare, gasesti arhitectura excelent de frumoasa, biserici, casele foarte vechi, muzee etc. Asta vara era plin de oameni si seara era aglomerat si plin de turisti asa k mn..nu ti-ai ales prea bine cand sa mergi, dar conteaza k ai ce sa vizitezi si chiar este un oras ce merita vizitat. Drum bun si mini vacanta placuta!:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Max, iti recomand sa mananci La Turn, are intrare si prin piata mare si prin piata mica sau la Sergiana, vizavi de La Turn, in piata mare.

Daca e de ceva, suna-ma sau da-mi un mesaj pe fb.

Nu stii tu unde e mancarea buna...of of of...si Sergiana a intrat in renovari, btw.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Exista Spalatorie MOTO/ DETAILNG in Sibiu? sau exista persoane care fac asa ceva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu prea, le dai bacsis apoi iti pare rau

 

nu o sa ajung cu motorul la "sacrificiu"... hmm e de kko situatia!

 

m-am lamurit - se poate inchide.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu merg pe Milea la Hermannstadt. E un baiat acolo, Marius il cheama, are si el ceva motor si stie ce face. Pentru baia dinainte de iernat chiar au facut treaba excelenta, desi a durat cam mult. Dar asta e, daca vrei atentie la detalii, e nevoie de timp.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Salutare. Vrem sa organizam prima intalnire a posesorilor de Kawasaki Vulcan in perioada 18-19 Mai 2013 . Am hotarat sa o facem undeva in zona Sibiu-lui . Ne gandeam sa gasim un camping unde sa putem monta corturile, si eventual cine doreste sa stea la casuta . Aveti vreo idee unde mai exact am putea face acest lucru ? Eu nu am mai fost de mult in zona si nu stiu ce camping-uri mai exista/desfintat .Multumesc anticipat pentru ajutor !

Editat de darkflames
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare! intre timp am imbatranit si nu am mai iesit prin baruri, doar carciumi de cartier. Asa ca va rog sa-mi ziceti unde si in ce zile se poate asculta o muzica live de calitate? rock sau jazz ? care mai sunt barurile in care se mai asculta muzica rock de la mp3 ? rockoteca se tine in orasu asta? sau seara rock, rock party etc. Mersi fain.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc pentru raspunsuri...si celor ce au postat aici, cat si celor care mi-au trimis PM .Avem acum destule "oferte" din care sa alegem .

Editat de darkflames
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In Sibiu nu (mai) exista campinguri.

La Cisnadioara e ok, din cate stiu.

Pentru cazare la cort/casute/pensiune in Ocna Sibiului, puteti lua legatura cu administratorul complexului de lacuri, Dana Buta.0741219933

PS campingul indicat de Andrei M nu mai exista, Jan Oprisor se rezuma la cantat, nu mai are camping, din pacate.

Editat de Louis Cyphre
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

In Bucuresti se intampla asta:

/index.php?/topic/688243-motociclisti-in-metrou-la-colindat/

Cred ca ar fi fain sa incercam si noi o sustinere a ideii asteia, ca mi se pare ca suna bine.

Asadar, in 24 decembrie la ora 18, la fantana din Piata Mare, as vrea sa va vad pe cat mai multi la un flash-mob.

Nu stiu daca o sa aiba mare impact, dar macar ne mai intalnim si ne distram, cu speranta ca"poate la anu'"

Io o sa fiu de la ora 17 in Imperium, daca mai vrea oarescine...

Chiar daca o sa fiu singur, tot ma duc.

PS Geaca si casca obligatorii!!!

Sa vezi ce misto facem de cei cu integrale.

Detalii la telefonul din profil

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...