Sari la conținut

Moto Craciunitele Te Invita La Bal!


ninja_skija
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 109
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Bah, ce-i drept a fost splendid. Parca data trecuta a decurs totul altfel, mah dar asta a fost super reusit. Iar am primit dans in poala.. :crack: La cat mai multe de gen :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu a fost adusa nicio zuza din nu stiu ce bar. moto craciunitele un incercat pe cat s-a putut sa mentina distractia la un nivel cat de cat.

 

 

 

 

raptore, vezi ca de data asta ai gresit-o rau de tot. uneori tacerea e de aur. casca ochii la poze si apoi........

 

 

 

suma finala stransa: 51 milionae lei vechi !!!

Editat de babyblade
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa intamplat ceva ce nu am intzeles. sa oprit muzica , a inceput o tombola , bubu striga acolo niste numere de nu auzeam nimic , ma rog si am plecat . sunt curios daca a auzit cineva si ce sa castigat la tombola

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

... trebuia un microfon... foarte multi nu au auzit ce numere se strigau. Data viitoare sa incercam sa avem si asa ceva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Manevra mare cu tombola aia :crack:

Bre Cracky, tu stii ca eu azi nu mai am voce?? Din cauza ca probabil toti posesorii biletelor pe care le extrageam, erau la mama dreaq, pe culoar, in fundul clubului, sau la separeu. Manevra, auzi la el! Hm! Iaaaa... tu vrai bataiiiiiii, oai??? :lol:

 

Eu abia acum am descoperit ca exista topic despre actiunea asta si aci, pe motoretizm. Sincer, se vede diferenta de useri. :) Aici intotdeauna se gaseste CEL PUTIN un Gica-contra. :crack:

 

Pentru linistea sufleteasca a "domnului" AK_Raptor: monsieur, nici una nu suntem dansatoare la Gossip, suntem chiar motocicliste, asa cum esti si tu. Doar pentru ca noi avem craci pe care i-am lasat la vedere, nu inseamna ca suntem curve. Dar in gandirea ta stupida, nu ai cum sa intelegi asta, domnule Moralitate.

Jigneste, arunca cu noroi, ca esti protejat de un rahat de monitor. Brava, domnule. Esti c.oios, esti cel mai tare! Vai de neuronul ala... :D

Aaaa, inca ceva. Sot nu am, dar am avut prietenul cu mine, si majoritatea Craciunitelor si-au avut jumatatile acolo. Intreaba-i pe ei cat de oripilati si indignati au fost de toata actiunea asta! :D Ai ramane surprins! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aaah, uitasem

 

pt macatorii de .....

 

dragilor, moto-craciunitele au facut daruri unul mai pacatos decat celalalt:

 

invitatiile pt Luxury Show -veridice atacuri catre moralitate

sprayurile de curatat - aveau jartelute si s-au purtat ponografic

 

iar apogeul indecentei si prostului gust l-au atins omuletii de turta dulce : niste nenoriciti, nisi porci, o adevarata sfidare a decentei

 

 

e adevarat ca am intampinat probleme de ordin organizatoric, dar a fost primul eveniment mai mare facut de noi, moto-craciunitele, eveniment ce a fost conceput in 3 zile si care a adus unu ajutor lui Adam.

 

moto-craciunitelor, sa nu va fie rusine si sa nu va amarati de comentariile si rautatile spectatorilor. nu suntem de meserie organizatori de party caritabil, am facut cum ne-a dus mintea iar rezultatul vorbeste de la sine.

 

decat nimic ( ca multi viteji ai internetului), mai bine ca MOTO-CRACIUNITELE

 

si la anul sa o facem si mai si mai lata !!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si la anul sa o facem si mai si mai lata !!!!

Sa speram ca la anul o veti face din placere, sa speram ca la anul nu va mai fi nevoie de gesturi caritabile.. eh.. utopie.. :crack:

 

Sincere felicitari Lizuco, si tuturor motocraciunitelor, ati fost la nivel mare!! tot respectul pentru ce ati facut!! Ma bucur sa aud ca s-a strans o suma considerabila pentru Adam, inseamna ca petrecerea a avut succesul scontat!! :crack:

John

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu a fost adusa nicio zuza din nu stiu ce bar. moto craciunitele un incercat pe cat s-a putut sa mentina distractia la un nivel cat de cat.

raptore, vezi ca de data asta ai gresit-o rau de tot. uneori tacerea e de aur. casca ochii la poze si apoi........

 

suma finala stransa: 51 milionae lei vechi !!!

prea multa atentie unui nimeni. felicitari pentru reusita! ati aratat ca va pasa. el ce-a aratat?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca se referea la "giga-contra"....nu? :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

prea multa atentie unui nimeni. felicitari pentru reusita! ati aratat ca va pasa. el ce-a aratat?

 

what !!!??????? :D :crack: :lol: :D :D :)

Adi, calmeaza-te! :crack: @gabyshor de referea la @AK_Raptor, revoltatul topicului, nu la Adam. :-L

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai frate la cite Blitzuri am luat in fata de nu mai vedeam sa duc paharu la gura ....nu vad pozele.Ori eu am baut mai putin si sunt treaz de stau pe net ...MEGA REUSITA....sa va tie dumnezeu obiceiul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* am citit in zig-zag topicul asta, nu am ce sa comentez. Doar atat: cate pagini inutile!Nimic din ce s-a scris (citit) aici nu a schimbat intr-o masura macar infima soarta petrecerii caritabile, a lui Adam, a Craciunitelor sau macar a lui Paw Waw care a fost gazda noastra de exceptie. Lucrurile au decurs perfect normal si in grafic, scopul a fost atins, oamenii s-au simtit bine, ...a curs cerneala p-aici complet INUTIL! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma uitam pe forum si demult vroiam sa zic chestia asta .

Bai chiar nu se poate sa posteze careva , indiferent ce, ca e de bine ,ca e de rau ca se trezeste cate unu care n-are nici in clin nici in maneca cu treaba sa fie gica contra si eventual sa iasa un mic scandal pe tema asta.

Pt cei care fac asta: fratilor nu sunteti intregi la minte. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

super party...:crack:

pacat ca m-am dus in salt sa mananc si mi-a trecut pofta de baut :crack:

pe cand next party?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...