Sari la conținut

MIERCURI LA ARC !


radupop
 Share

Postări Recomandate

vai ce tristete pe capul vostru, auzi nu a fost lume destula.

 

bre acestia, mie mi-a placut mai mult decat mult, din diverse motive, dar cel mai important : au fost oamenii pe care ii stiam de ceva vreme, si am cunoscut pe multi noi..

 

Asadar sa incepem cu inceputul:

 

@EZRider, man sa-ti traiasca bebele, sotia si tu cu ei. M-am bucurat sa va revad.

@ninja_skija: bre, io pana ieri nu stiam ca esti rude cu Axanu; pai acu zici ca ai nick-ul asta?

@Axa: rusinica pe care o aveai ca nu ai ajuns la timp la Arc, ai spalat-o cand ne-am vazut pe dorobanti la semafor. si P.S. nu ma pot abtine: mwoaaa, ce fain urla guzu tau bre... :friends:

@Don Leoncio: ru-si-ni-ca

 

Vice Baiazide, trai-ti-ar 'onda, cand ma dau si eu cu ea?

 

@Mielu: noroc cu mine care nu stiu sa ma cert cu gazarii, ca oricum am fost useless :cheers: da e bine ca ai rezolvat cu benzinoasele. Ti-am spus ca ieri am ramas in pana prostului, nu? Ca nu mi-a mers deloc senzoru' de EMPTY TANK,baga-mi-as... noroc ca eram aproape de casa. Ma si miram: facusem cam 127 km cu 7-8 litri de benzina, in conditii de mers "sportiv", ma rog, cat poate o Viroaga-te-de-ea.

 

hai ca nu mai am timp sa scriu acuma, da revin cu detalii, daca mai e nevoie, zilele astea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 72
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

off topic:

@ares nici io nu stiam care esti...nick-u e o porecla din copilarie asa-mi spunea frati-miu de cuminte ce eram,trebuia sa ma prezint pe forum cu catel purcel si ce-oi mai aavea,cine e curios de detalii ma intreaba..

on topic: daca ar fi arcu in fiecare zi...cred ca m-ar da afara de la munca,da n-am eu norocu asta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cool acu ne stim. :friends:

 

noroace.

 

P.S. ai cobit, ninjo, ca miercuri nu stiu la cat scap de la munca, sau de fapt nu stiu daca ma pot invoi macar o ora, pe la 7 pan' la 8. :cheers:

 

numa bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si pe mine??? Pe mine nu te bucuri ca m-ai revazut???  :cheers:  :laugh:  :laugh:

 

:friends:

Lasa mah ca ne bucuram noi doi cand n-o putea el sa vina maine la Arc! :laugh:

 

P.S @ Aress: Si chiar nu te lasa mah o ora acolo? Ca doar esti la doi pasi...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si chiar nu te lasa mah o ora acolo? Ca doar esti la doi pasi...

Zi-le ca pe urma mergem acolo cu totii si facem treaba in locul tau :cheers:

Hai bafta! Si sa te vedem azi la arc :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi vin si eu sa semnez condica...nu de alta dar iar imi puneti absenta nemotivata si parca vad ca la sfarsitul anului imi scadeti nota la purtare de nu mai pup premiul I cu coronita :friends: :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu garantez nimica, poate vin. inca nu am discutat problema, si e deja 16:25 ...

 

e plecat shefu, e nervos ca a facut o duma (a cumparat o imprimanta neceruta de nimeni, si cam trebuie platita, si nu e decat fo' 6000 de yepuroi. :grinbandit: ). asa ca nu stiu cum dreq il fac macar sa vorbeasca, ca pana acum si-a aruncat telefonul de perete, l-a spart bucatzi, a concediat un coleg care nu-si facea treaba, si mai si cerea marire de salariu... etc.

 

azi e pe "stop" rumanu, nu stiu cum sa fac. si cum am spus, nici macar nu e in cladire, e la director la sediu sa dea explicatii pt imprimanta aia...

 

daca nu apar, asta e, ma oftic cu draci, da macar vin miercurea viitoare, ca am destul overtime sa am parte de invoiri.

 

P.S. ninjo si ceilalti carcotasi, nah, bucurati-va, ca acuma mi-am revenit la programul normal de la 14 la 22, nu mai plangeti ca nu puteti veni, ca nici io nu cred ca pot sa vin... :banana:

 

 

numa bine tuturor, si salutari Hannibal, varule, pai cum sa nu-mi fie dor de tine.. :laugh: :ok: :ok:

 

bafta. (zisei io cu lacrimi in ochi ca nu vin la arc)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e plecat shefu, e nervos ca a facut o duma (a cumparat o imprimanta neceruta de nimeni, si cam trebuie platita, si nu e decat fo' 6000 de yepuroi. :ok: ).

Ma scuzi ca intervin, dar .... o imprimanta de 6000 EURO ?????? :laugh: :grinbandit: :ok: :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

esti binevenit Thomas, crezi ca mint, sau ca ma eschivez de la Arc?

 

dude, e vb de o imprimanta multifunctionala de office, adica cu 16 "tavitze" pe unde ies hartii, e color, e laser frate, e cate si mai cate.

 

nu stiu exact modelul, ca nu am vazut-o, am vazut in treacat factura, si m-o pus dreq de-am pus sare pe rana si am intrebat ce e cu aia...

 

si guess what, shefu taman dadea explicatii la telefon (beneficiu de serviciu si telefonul, adica nu proprietate personala), si cand a terminat de vorbit, a dat cu el de perete. Cica o va plati din salariu pe 12 luni.

 

ma rog, ma uit maine cand ajung la firma sa vad ce e cu masinaria... si te lamuresc...

 

bafta tuturor, si deci cum fu la Arc?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-am hotarat sa vin si eu. Nu vin pe doua roti (din nefericire) ci pe frumoasele mele picioare. Ne vedem acolo! :banana:

lauda de sine ... bla bla bla

 

asteapta sa-ti laude altii picioarele, nu ne impresionezi asa :laugh: :grinbandit:

 

P.S. - ceva tot ai reusit, o sa fim foarte curiosi sa te vedem live :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...