Sari la conținut

Ca Sa Va Mai Potoliti


ostrici
 Share

Postări Recomandate

o zi buna si tie ... poate mai completezi ceva pe la profil iar ,, sfatul ,, unic din titlu adica ,, sa va mai potoliti e valabil si pentru tine . in rest filmuletele sunt demne de analizat ca studiu de caz evident cu conditia sa-l lasi pe fiecare sa-si traga concluziile sale .cred cei mai multi stiu ce riscuri presupune motorul si de ce totusi il incaleca desi ar putea sa se potoleasca cum zici tu . :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. http://link interzis/view?i=ec6_1201096288

si

2.

Un accident din cauza unui bou ,pe o pista de avion si un scuterist facut biftec tartar pentru ca nu s-a incadrat din timp pentru schimbarea directiei de mers......

 

Din ce ar trebui sa ne "mai potoleasca" exemplele prezentate de tine ? :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. http://link interzis/view?i=ec6_1201096288

si

2.

 

Esti terminat tare daca crezi ca asemenea clipuri ne fac sa ne "potolim".Mai exact la ce anume te referi cand afirmi asta? Nu ai facut decat sa dai peste un clip teribil de socant si acum il pui aici sa ne arati ce ai gasit tu pe net :friends: SHAME ON dude.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

urat ce pot spune si pacat in acelasi timp :blbl: , dar parerea mea este , asta dupa ce am urmarit al doilea filmulet de multe multe ori, si cine are ochi sa vada, ca ''baetzashu'' cu camionu a cam accelerat si asta se vede in timp ce trece peste linia continua, cred ca nu i-a convenit ca este depasit de un scuter, cam neregulamentar din ce am vazut , dar nu merita sa treaca cu camionu peste el :friends: :rock: :P asta e pentru toti care il cred ''cool '' pe boul din spatele volanului :friends: R.IP. :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tinere, esti un om care are prea mult timp si nu ai ce face cu el. Nu-i mai da in cap ca nu e chiar asa de sanatos precum va indeamna in revista "BRAVO"

 

ne zici "sa VA mai potoliti"?! da ce ma, esti preot? tu esti intruchiparea moralitatii si dreptatea absoluta? te adresezi ca unor copii care se joaca cu chibriturile?!

 

m-ai spart cu filmulete alea - cu asta te ocupi tu in timpul liber, freci menta pe net

nu mai fi tantalau

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

topicul asta e initiat de un frustrat! din moment ce si-a luat motor e logic ca are o rotita lipsa :bigstar: asa ca nu poate spune ca "sa va mai potoliti"

tu niciodata n-ai mers cu viteza peste cea legala? mereu respecti toate regulile de circulatie? daca da, bravo, dar daca nu inseamna ca estiu un raton prost :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci daca ai incalcat legile de circulatie, bravo, da??? O spune cineva care isi doreste, repet, isi doreste (daca nu chiar isi ia) un R6, si daca nu ma insel e primul motor. breh, nu-ti dai seama ce tampenii expui in postul asta?

 

uita-te peste ce-ai scris si zi-mi si mie de ce un raton prost? ca merge cu viteza peste cea legala sau pentru ca respecta toate regulile de circulatie? ca io-s mai blonda de fel :bigstar:

 

on topic: vezi ca e si ogrish.com, mai ia si de acolo link-uri daca vrei sa ne potolesti. chiar ai impresia ca o sa invete cineva ceva din alea? uita-te cate accidente au fost in ultimele trei saptamani, si gandeste-te ca e abia ianuarie. faptul ca pui tu link-uri de pe youtube nu o sa potoleasca pe nimeni, numarul de motociclisti creste alarmant anul asta. mai bine pregateste-ti motorul pentru drumurile de la primavara :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

MDA...SUPER IMPRESIONAT SUNT...lUCREZ IN U.P.U ...la un anumit spital din berceni asa ca...te rog sa ma crezi ca nimic nu ma mai socheaza...nici macar filmuletele alea de doi lei... :bigstar: N-ai facut altceva decat sa oripilezi niste oameni...si cam atat :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci daca ai incalcat legile de circulatie, bravo, da??? O spune cineva care isi doreste, repet, isi doreste (daca nu chiar isi ia) un R6, si daca nu ma insel e primul motor. breh, nu-ti dai seama ce tampenii expui in postul asta?

 

uita-te peste ce-ai scris si zi-mi si mie de ce un raton prost? ca merge cu viteza peste cea legala sau pentru ca respecta toate regulile de circulatie? ca io-s mai blonda de fel :bigstar:

 

on topic: vezi ca e si ogrish.com, mai ia si de acolo link-uri daca vrei sa ne potolesti. chiar ai impresia ca o sa invete cineva ceva din alea? uita-te cate accidente au fost in ultimele trei saptamani, si gandeste-te ca e abia ianuarie. faptul ca pui tu link-uri de pe youtube nu o sa potoleasca pe nimeni, numarul de motociclisti creste alarmant anul asta. mai bine pregateste-ti motorul pentru drumurile de la primavara :bigstar:

 

domnu' ralucone, imi pare rau pentru exprimarea mea de mai devreme, ca nu a fost pe intelesul tuturor "blondelor" dupa cum zici si tu. eu am vrut sa spun ca daca el nu face nici o greseala in trafic si incearca sa educe pe altii, daca el merge exemplar, atunci bravo lui! dar nu sa fie el lupu' moralist sa spuna una si sa faca alta. in postul meu anterior nu am instigat pe nimeni sa incalce legea. acum intelegi, "blondule"?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A inteles si blondA... :bigstar: daca esti atent, Ralucone se trage de la un nume feminin :bigstar: si scrie colo shea sub mine "super GIRL" si "sfantA duh" :bigstar:

 

breh, nu-ti fie cu suparare dar chiar a fost sucita exprimarea, lucrez cu cuvinte in fiecare zi si ti-am spus strict prima impresie :bigstar:

 

@baresik, da' matale de unde stii ca-s domnisoara? :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

@baresik, da' matale de unde stii ca-s domnisoara? :bigstar:

Ma gandeam si eu ... acum nu te supara daca esti doamna foarte bine, te felicit sincer dar eu asa am crezut... 22 ani ... si nu pari genul care sa se marite la varsta asta frageda cand abia descoperi viata adevarata si distractia. :bigstar:

Daca lucrezi in publicitate, la programul ala infernal tre sa gasesti unul care iti e coleg de munca si sa se dea pe "coclauri'' cu tine cu motorul ca altfel cand va mai vedeti... :bigstar:

Editat de BaresiK
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Atunci ai voie sa-mi spui domnisoara, intuiesti ca un om mare :bigstar: :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...