Sari la conținut

Salonul De Motociclete, Accesorii Si Echipamente, Bucuresti


demostene
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 60
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Daca sunt reduceri multe se duce vorba si vine lumea cacalau - aviz firmelor care vor expune acolo!

Eu una tot sper sa avem mai multe asemenea saloane pt. ca s-a dovedit ca unele firme pot vinde in doua zile cat vand intr-un an.

AMR va fi prezent, multumim mult organizatorilor! :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domn'le da' ... bere la kil' au ???

Zgircit mic ce esti,e vorba de reduceri la echipamente si alte alea.Vezi de ciuciuce pt x4.Io zic sa mergem impreuna sa vedem si de un GPS si de protectii de vara si de un costum de pele cu burta pt mine,unu fara pt .tanti si mai vedem noi.Ha???? :what: :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

naspa ca e-n acelasi timp cu for tiuning deiz!

naspa rau! toti cocalari care vine sa face poze la pizdilii da la tiuning da masini o sa se vine sa face poze si la pizdiliii da pa motoare si-o sa fie plin da gaozari, cocalari, labari etc...

 

trebuia sa fie salon moto si atat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

naspa ca e-n acelasi timp cu for tiuning deiz!

naspa rau! toti cocalari care vine sa face poze la pizdilii da la tiuning da masini o sa se vine sa face poze si la pizdiliii da pa motoare si-o sa fie plin da gaozari, cocalari, labari etc...

 

trebuia sa fie salon moto si atat!

 

Unde-i pizdili e si cocalarii. Daca e si chestii cu motor pe acolo cu atat mai bine. S-ar putea ca faptul cu 4tunning sa fie un lucru pozitiv: sa ii distraga pe cei sus-mentionati de la motociclete, mai ales ca cocalarul de rand face infarct cand vede un chopper, dar ii tresalta inima cand vede un Mitsubishi Lancer Evo cu sistem 8.1 si spoilere pe toate partile.

Parerea mea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ie 2 saloane moto

 

de ce nu se face un singur salon cat mai aproape cu putinta de nivelul din lumea civilizata, pe cat posibil, sa se vada de la an la an o evolutie. Numai asa o sa reusim in 20 de ani o sa avem la noi saloane cum sunt acum in tari civilizate. Daca facem in acelasi an mai multe evenimente de genul asta si nu se concentreaza totul asupra unuia singur, probail nici in 40 de ani nu sa ne putem compara cu ce exista acuma in lume.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unde-i pizdili e si cocalarii. Daca e si chestii cu motor pe acolo cu atat mai bine. S-ar putea ca faptul cu 4tunning sa fie un lucru pozitiv: sa ii distraga pe cei sus-mentionati de la motociclete, mai ales ca cocalarul de rand face infarct cand vede un chopper, dar ii tresalta inima cand vede un Mitsubishi Lancer Evo cu sistem 8.1 si spoilere pe toate partile.

Parerea mea.

 

:kiss: Si asa nu mai vede ceea ce este de fapt esential la acel EVO :what:

Ca sa nu mai spun ca de la atatea sisteme si parasisteme de sunet, SUNETUL motorului care este chiar demential nu se mai aude :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Carcotas mai sunteti! eu zic ca o sa fie misto nu mai creati divergente aiurea intre masini, motoare, scutere si atv-uri

Si da, oricum mai avem mult sa ajungem la nivelul tarilor civilizate dar incet incet ajungem si noi acolo schimbarea trebuie sa vina si de la noi( clientii)

Nu o luati in nume de rau pe bune :what:

Editat de jimmy bones
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o sa fiu prezent...numai ca anul trecut a fost mai nasol ca acum 2 ani...shi sper ca anu asta sa nu fie mai nasol ca anu trecut ca altfel la anu sigur o sa stau acasa...pacat ca au corcit motoarele cu mashinile...in loc de oameni imbracatzi in piele vor fi mai multzi cu tricouri mulate shi piulitze pe degete...da ata ete...ne comformam, pacat ca nu ne-a intrebat nimeni shi pe noi motociclishtii, daca suntem de acord...cu toate astea sper sa iasa bine...salutari shi vant in plete

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o sa fiu prezent...numai ca anul trecut a fost mai nasol ca acum 2 ani...shi sper ca anu asta sa nu fie mai nasol ca anu trecut ca altfel la anu sigur o sa stau acasa...pacat ca au corcit motoarele cu mashinile...in loc de oameni imbracatzi in piele vor fi mai multzi cu tricouri mulate shi piulitze pe degete...da ata ete...ne comformam, pacat ca nu ne-a intrebat nimeni shi pe noi motociclishtii, daca suntem de acord...cu toate astea sper sa iasa bine...salutari shi vant in plete

De acord!Nu stiu de ce ne-au baga masinile pe gat?! :wink: oricum anu trecut cand am fost am fost per "general multumit" dar totusi se putea mai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu ar fi mai bine sa propuna cei care vin din afara bucurestiului? cei din bucuresti pot sa ajunga mult mai usor shi la orice ora(asta daca nu lucreaza in ziua respectiva) sunt multi care vin de la distantze destul de mari shi nu pot ashtepta pt ca trebuie sa se shi intoarca...eu vin oricand hotaratzi voi;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...