Sari la conținut

Salonul De Motociclete, Accesorii Si Echipamente, Bucuresti


demostene
 Share

Postări Recomandate

15 – 16 Martie 2008 – ROMEXPO Bucuresti

post-23-1201810188.gif

In premiera, organizate impreuna, in cadrul Complexului Expozitional ROMEXPO Bucuresti, pe o suprafata totala de peste 20.000 metri patrati:

SMAEB 2008

Salonul de Motociclete, Accesorii si Echipamente, Bucuresti – a VI-a editie

cel mai important eveniment din lumea moto la nivel national. Organizator: Motociclism srl;

si

4TuningDAYS

Expozitia de Tuning, Styling, Racing & Car-Audio – a III-a editie

cel mai important eveniment din lumea auto-tuning. Organizator: 4Tuning srl.

 

Pe durata a doua zile complexul Romexpo va fi in intregime rezervat pasionatilor de cai putere, Pavilionul Central destinat expozantilor SMAEB iar pavilioanele 15, 14 si 13 destinate expozantilor 4Tuning DAYS. Va fi organizata o succesiune de evenimente si demonstratii pe doua si patru roti, spre deliciul publicului.

 

PROGRAM:

 

Sambata 15 Martie: 10 – 20;

Duminica 16 Martie: 10 – 20.

 

INTRAREA LA EVENIMENT:

 

Biletul de intrare va costa 10 ron (tva inclus) si va fi comun pentru ambele evenimente (intrari multiple in cursul zilei).

 

Odata cu primavara vine si o veste foarte buna, sper sa ne vedem acolo!

:bigstar: :bigstar: :bigstar: :bigstar: :bigstar: :bigstar: :bigstar: :bigstar: :crack:

 

post-2950-1202466009_thumb.jpg

Editat de Thomas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 60
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

este expozitie cu vinzare???...la echipamente si accesorii moto ma refer!!!...as vrea sa imi iau citeva chestii si as vrea sa stiu, sa imi pun bani deoparte!!!!!!...sa dea Dumnezeu sa avem asfalt uscat, sa putem ajunge la expozitie.. :bigstar:

 

 

 

 

15 – 16 Martie 2008 – ROMEXPO Bucuresti

post-23-1201810188.gif

In premiera, organizate impreuna, in cadrul Complexului Expozitional ROMEXPO Bucuresti, pe o suprafata totala de peste 20.000 metri patrati:

SMAEB 2008

Salonul de Motociclete, Accesorii si Echipamente, Bucuresti – a VI-a editie

cel mai important eveniment din lumea moto la nivel national. Organizator: Motociclism srl;

si

4TuningDAYS

Expozitia de Tuning, Styling, Racing & Car-Audio – a III-a editie

cel mai important eveniment din lumea auto-tuning. Organizator: 4Tuning srl.

 

Pe durata a doua zile complexul Romexpo va fi in intregime rezervat pasionatilor de cai putere, Pavilionul Central destinat expozantilor SMAEB iar pavilioanele 15, 14 si 13 destinate expozantilor 4Tuning DAYS. Va fi organizata o succesiune de evenimente si demonstratii pe doua si patru roti, spre deliciul publicului.

 

PROGRAM:

 

Sambata 15 Martie: 10 – 20;

Duminica 16 Martie: 10 – 20.

 

INTRAREA LA EVENIMENT:

 

Biletul de intrare va costa 10 ron (tva inclus) si va fi comun pentru ambele evenimente (intrari multiple in cursul zilei).

 

Odata cu primavara vine si o veste foarte buna, sper sa ne vedem acolo!

:bigstar: :bigstar: :bigstar: :bigstar: :bigstar: :bigstar: :bigstar: :crack: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

este expozitie cu vinzare???...la echipamente si accesorii moto ma refer!!!...as vrea sa imi iau citeva chestii si as vrea sa stiu, sa imi pun bani deoparte!!!!!!...sa dea Dumnezeu sa avem asfalt uscat, sa putem ajunge la expozitie..

 

Da, vei putea cumpara cam tot ce tine de lumea moto, de la a te inscrie la o scoala categoria A pana la echipamente, piese, accesorii, motociclete noi sau second, atv-uri, scutere, etc. :bigstar: Si vei avea si de unde sa alegi :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da chiar asa, 2zile mi se pare foarte putin.

 

Si asta nu ar fi nimic. Dar o sa se stranga tone de gura casca, care vin sa caste gura, ca in fiecare an, si o sa iti fie imposibil sa cauti / sa cumperi / sa intrebi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am fost anu trecut la salon si nu prea m-a impresionat nu stiu cat!Desigur a fost una alta interesant dar nu am fost nici macar 75% impresionat, si am mai facut si 450 de km ca sa il vad!Au zis ca fac nu stiu ce tombola si alea alea si defapt nu a fost nimic!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

anul trecut parca a fost prin mai. cum au ales o data asa de primavaratica anul asta?

anu' trecut am fost pe 1 mai, multi au mers la mare ca doar sa deschis sezonul! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca tot dureaza numai doua zile, poate ca ar fi eficient daca cineva dintre organizatori ar pune pe forum o lista cu firmele participante, eventual cu linkuri catre siteurile lor. Am putea merge asa la targ cu lectia pregatita... ma refer la cei care intentioneaza sa iti achizitioneze echipament.

 

Parerea mea, nu dati cu paru'...

Editat de classic_vld
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca tot dureaza numai doua zile, poate ca ar fi eficient daca cineva dintre organizatori ar pune pe forum o lista cu firmele participante, eventual cu linkuri catre siteurile lor. Am putea merge asa la targ cu lectia pregatita... ma refer la cei care intentioneaza sa iti achizitioneze echipament.

 

Parerea mea, nu dati cu paru'...

 

De-acord, mai ales ca tine atat de putin :kiss: va fi aglomerat fiind si 4 tuning-ul, or sa vina multi pasionati de 2 si 4 roti.

 

Numai bine :D

Editat de micutza_ninja
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Usor nemultumit pe urmatoarele motive:

 

1. God damn, e cam repede man... Daca nu-s macar 15-20 de grade crapa chilotii cand trecem Valea Prahovei... plus ca incepe nevasta... ca e frig... ca raceste... adica pe scurt face urat... Nu mai zic ca luam tot kitul pe noi plus polar si izmene si la Bucale sigur o sa fie mai cald si ma car prin toate pavilioanele imbracat ca un urs si cu tot cacao-ul dupa mine.. not fun.

 

2. Probabilitatea de ploaie in perioada aia e peste 70%, adica sigur la dus sau la intors si foarte probail la ambele... nu ca am ceva cu mersul pe ploaie da pot sa traiesc si fara.

 

3. Presupunand ca e vreme calda, in martie mai trageam si eu matza un pic de coada ca daca trag asigurarea asa repede in august e deja expirata...

 

OK, e simplu, pui curu in masina si gata! Da si anul trecut am fost cu masina si anul asta chiar vreau sa merg pe bike. Da' asta e... nu poti sa multumesti pe toata lumea!

Una peste alta mergea mai bine in aprilie...ma rog, fiecare cu aia ma-sii... ciupesc si ei 5 lei in + / biker peste anul trecut, ca ne-o lipit de 4tunning... poate in vreo 2-3 ani platim 15 lei ca poti sa intri si la Salonul de Accesorii si Echipamente de Bebelusi. E cam pe fatza...

Si va rog no comments ca sunt calic ca ma uit la 10 lei pe un eveniment anual... N-am zis ca e mult.... ca nu e... E DUBLU :kiss:

 

Trecand peste carcoteli, o sa fiu acolo... ca in fiecare an de cand a inceput :what:

 

Ride on!

 

--- Mesaj completat în 07 Feb 2008 15:18 -------------
update:

 

PUII MEI, NORMAL CA NEVASTA VREA CU MASINA !!!

 

oh.. damn...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...