Sari la conținut

03.02.2008 - Bd. Iancu Nicolae - Bucuresti


teddy
 Share

Postări Recomandate

neatenthondaru, bre, nepoate, fa-ti man o tomografie sub casca.. .ca deja ai simptome de schizo-parano. . vb. serios. Nu mai te chinui atat si urmeaza tratamentul neurologului. Daca nu ai baut hard liquors inainte de a scrie si postul asta, . .atunci e problema bre. Pai te lasi tu doborat de Iancu Nicolae, ulitza plina de praf, cu mega-vile de cacao cu 2 metri de gradina pe alaturi, la 500 mii plus Euro bucata??? A?? Pai te lasi tu dus la Socola, sau Sapoca, sau doar in Berceni la 9, pentru un accident in care ai ramas in viatza, dar cu sexchele la cap??? Pai e normal bre nepoate sa ajungi leguma asa tanar??!

 

<small>--- Mesaj completat în 05 Mar 2008 02:04 -------------</small><br/>

Survolaje, not nice din partea ta faza cu toti au intre 19 si 22 ani :cheers:

 

Care e faza daca sunt pustan, inseamna ca sunt nebun, ok ! Considerati-ma cum vreti voi !

 

Ak Raptor, ce vrei man, nu toti ne-am nascut cunoscatori, ne chinuim sa invatam si noi de la maestrii ca tine ! D-aia stam la suc, va studiem miscarile :cheers:

 

Crackyman,

 

Trimite-mi o poza cu mecla ta pe mail. .

 

Si sa moara caca (vorba lui Adrian Sarbu), cand te vad prima oara (vezi ca vin si weekendu asta la AMK) la terasa, tolanit ca o besnitza, cu sucu la gura si pitza pe masa Dodge cu desen circuit AMK, si stai acolo ca o larva si te doare la basca in timp ce mentorul tau (adica JE :wave:) se da pe trac, si tu nu te dai. .sa vezi ce vin peste tine la masa si te fac de 2 parale, sa rada nu numai gura la baietii si fetili, da si la amaratii aia de catzei dacolo, mai ales ala mititel cu un picior beteag. .

 

Tine minte ca eu nu uit, dar tu poate uiti.

 

Get your lazy, black, fat ass back on the track, bitch!!! You'll thank me later.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 166
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

 

Crackyman,

 

Trimite-mi o poza cu mecla ta pe mail. .

 

Si sa moara caca (vorba lui Adrian Sarbu), cand te vad prima oara (vezi ca vin si weekendu asta la AMK) la terasa, tolanit ca o besnitza, cu sucu la gura si pitza pe masa Dodge cu desen circuit AMK, si stai acolo ca o larva si te doare la basca in timp ce mentorul tau (adica JE :cheers:) se da pe trac, si tu nu te dai. .sa vezi ce vin peste tine la masa si te fac de 2 parale, sa rada nu numai gura la baietii si fetili, da si la amaratii aia de catzei dacolo, mai ales ala mititel cu un picior beteag. .

 

Tine minte ca eu nu uit, dar tu poate uiti.

 

Get your lazy, black, fat ass back on the track, bitch!!! You'll thank me later.

 

Am editat postul, ma abtin sa fac comentarii la ceea ce zici si ar fi bine sa te abti si tu de la comentari d-astea de rambo.

Uita-te la varsta ta si dupa aceea la varsta mea, nu zic ca te voi onora cu prezenta pe un circuit cand voi ajunge la varsta ta.. ci peste 1 an.. doi ! Asta in cazul in care chiar esti asa bun cum te lauzi pe aici.

 

p.s. : inceteaza sa deschizi atatea topicuri inutile

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca ne dam pe strada nu e bine, daca ne dam pe circuit nu e bine... cum sa facem sa fie bine si sa fiti in siguranta? :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

........

1. dar cateodata, tare vas da o palma peste fata, asa doar sa va iasa bashinile din cap....

...........

2. circuirtul e doar distractie, ca niciodata nu o sa te tine pe tine sa iei curbele de pe transfagarasan sau dupa cheia cu aceasi siguranta pe cqare o ai cand te apleci pe amkart,,, strada e strada, si circuitul e circuit, asa ca voi cu parerile voastre , si io cu ale mele,

...............

3. adevarati baietasi sunt pe strazi, se dau acum, cand voi partari stati si scrieti la tastatura,

 

1. Hai s-o vad pe-asta cu palma, glumetule :cheers: Esti la a II-a abatere de acest gen, la a III-a nu iti mai acord prezumtia ca inca suferi ci ca esti prost si vorbesc degetele la tastatura fara tine.

 

2. Nu ma incanta sa ma dau cu un oarecare, ci doar cu cei care ataca pe restul (inclusiv pe mine) cand o comit si tin coada sus :cheers: Circuitul iti ofera o stabilitate la nivel de trafic (dispare imprevizibilul) incat sa dovedesti ca esti bun in a-ti controla motorul dintre b|_|ci. Atat. Ca pe strada (cand apare imprevizibilul) am vazut ce bun esti. Daca vrei sa ridicam Âştacheta, dupa ce onorezi invitatia mea pe circuit sa dovedesti in continuare ca esti zmeu si te dai cu "beietii" pentru ca stii, putem face o chestie si mai misto pe Cheia (ca daca vrei sa te duci cu sportiva tare pe Transfagarasan, o cam rupi in doua, insa daca insisti, cu mare placere :wave: ): cel mai bun timp din benzinaria Lukoil Ploiesti-Petrom Brasov :D Plecat la interval de 30 min unul de altul si dovedit cu bonurile de alimentare, ca sa nu existe dubii :D

 

3. Toti ne dam pe strazi, "baiețaÂşule", numai ca unii ajung in fiecare seara intregi acasa la familii, an dupa an, altii ajung cu tije, ghipsuri, etc.

 

Dupa ce te refaci si-ti faci si motorul, oferta e valabila. Pana atunci, over&out.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vai doamne tu vorbesti? uiti cand povesteai cum ti-ai corectat tu abordarea curbelor pe dreapta stand pe scaun si uitandu-te la ghost rider? te astept pe strada sau pe "pista" sa-mi arati ca imi esti superior la ghidon si dupaia te las sa comentezi de pustii din gasca ....

 

Ma gasesti pe Cheia. Amkart nu e pista, am fost, m-am dat si eu acolo ( da m-am dat si cu genunchiul fara sa cad )...decat sa bag bani acolo si sa stau cu pustimea, mai bine ma duc pana la Sibiu sau Sighisoara sau orice alt drum mai lung.

 

Survolaje, not nice din partea ta faza cu toti au intre 19 si 22 ani :cheers:

 

Care e faza daca sunt pustan, inseamna ca sunt nebun, ok ! Considerati-ma cum vreti voi !

 

Ak Raptor, ce vrei man, nu toti ne-am nascut cunoscatori, ne chinuim sa invatam si noi de la maestrii ca tine ! D-aia stam la suc, va studiem miscarile :cheers:

 

Cracky, esti boa...spre deosebire de ceilalti tu mai mergi si pe strada si in calatorii lungi...de restul smor daca am auzit sau i-am vazut ca au iesit pe undeva, cum e racheta ala...si-a luat motoru in iunie sau iulie anul trecut si deja se crede atotstiutor sau reverse ca l-am vazut pe la Unirii la MC cu gasca...LOL, mare motorist, se ridica pe o roata si merge pe amkart.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intrebare: De ce trebuie sa va certati atat pentru o simpla cazatura? topicul asta e useless... eu unul nu invat nimik din asta decat cearta cearta cearta......ASTA STIU DEJA!!! :cheers: (sunt incepator)

 

Oricum stop fightin' it's useless!

 

 

Hai cu vremea buna :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma gasesti pe Cheia. Amkart nu e pista, am fost, m-am dat si eu acolo ( da m-am dat si cu genunchiul fara sa cad )...decat sa bag bani acolo si sa stau cu pustimea, mai bine ma duc pana la Sibiu sau Sighisoara sau orice alt drum mai lung.

Cracky, esti boa...spre deosebire de ceilalti tu mai mergi si pe strada si in calatorii lungi...de restul smor daca am auzit sau i-am vazut ca au iesit pe undeva, cum e racheta ala...si-a luat motoru in iunie sau iulie anul trecut si deja se crede atotstiutor sau reverse ca l-am vazut pe la Unirii la MC cu gasca...LOL, mare motorist, se ridica pe o roata si merge pe amkart.

dar nu te supara....tu ce cautai la MC la Unirii???erai si tu cu gasca ta??????si in plus....nu mai are voie omu sa savureze un hamburger????sunteti ciudati rau....reverse,vezi sa nu mergi la wc public ca or sa zica "astia" ca pe acolo iti faci veacul cu motorul=)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi pare rau ca sunteti batrani si nu aveti o "haita" cu care sa va distrati si aveti din ce in ce mai putin potential sa invatat si sa deveniti mai buni. (imi imaginez ca asta va face asa acrii si mereu va luati de noi). Dar banuiesc ca atitudinea aceasta este tipica si de altfel 100% reprezentativa pentru romani si Romania. De ce sa ne ajutam cand puteam sa facem asta, nu? De ce voi, care sunteti maestrii emeriti ai sportului, sa ajutati cu un sfat sau cu un mentorat? E mult mai bine sa lansati provocari absurde si sa ne aratam cu totii e-penisurile decat sa facem ceva constructiv.

In rest toate cele bune voua ,"domnilor" si insanatosire grabnica celui care s-a accidentat.

Editat de pretzeL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma gasesti pe Cheia. Amkart nu e pista, am fost, m-am dat si eu acolo ( da m-am dat si cu genunchiul fara sa cad )...decat sa bag bani acolo si sa stau cu pustimea, mai bine ma duc pana la Sibiu sau Sighisoara sau orice alt drum mai lung.

Cracky, esti boa...spre deosebire de ceilalti tu mai mergi si pe strada si in calatorii lungi...de restul smor daca am auzit sau i-am vazut ca au iesit pe undeva, cum e racheta ala...si-a luat motoru in iunie sau iulie anul trecut si deja se crede atotstiutor sau reverse ca l-am vazut pe la Unirii la MC cu gasca...LOL, mare motorist, se ridica pe o roata si merge pe amkart.

Surpriza tristule , eu nu merg pe amckart :cheers:

M-ai vazut la unirii?Si de ce nu ai zis nimic...ridere care esti ? te gasesc pe cheia...culmea,vara trecuta nu prea te-am gasit ...asa de bine te dai , incat nu am bagat de seama? Vrei calatorii , ia-ti ceva touring si mergi cu batranii in calatorii...nu te mai baga in seama cu cei care se dau , baga-te in seama cu cei care se plimba

 

...inainte sa pleci la Sibiu sau Sighisoara , mai exerseaza putin trasele pe taburetu ala cu 3 picioare din bucatarie...cica are o ciclistica fenomenala nebunu...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dar nu te supara....tu ce cautai la MC la Unirii???erai si tu cu gasca ta??????si in plus....nu mai are voie omu sa savureze un hamburger????sunteti ciudati rau....reverse,vezi sa nu mergi la wc public ca or sa zica "astia" ca pe acolo iti faci veacul cu motorul=)))

 

Eram in trecere, adik pe sosea. :wave:

 

Surpriza tristule , eu nu merg pe amckart :cheers:

M-ai vazut la unirii?Si de ce nu ai zis nimic...ridere care esti ? te gasesc pe cheia...culmea,vara trecuta nu prea te-am gasit ...asa de bine te dai , incat nu am bagat de seama? Vrei calatorii , ia-ti ceva touring si mergi cu batranii in calatorii...nu te mai baga in seama cu cei care se dau , baga-te in seama cu cei care se plimba

 

...inainte sa pleci la Sibiu sau Sighisoara , mai exerseaza putin trasele pe taburetu ala cu 3 picioare din bucatarie...cica are o ciclistica fenomenala nebunu...

 

Asta pentru ca nu am mers cu gasca voastra, am o gasca cu care merg, trebuie sa ma vezi?! M-au vazut destui...nu sunt omul show-off ca tine. :D

 

Alta placa nu gasesti decat cu scaunu? :cheers: Ma distram...vad ca pe aia o ti intruna, dar eu despre tine stiu destule care nu vreau sa le fac publice, ar vedea lumea cat de mare rider esti.

 

Over and out! M-am saturat sa ma cert cu pustani si pokemoni d-astia ca voi...sunteti voi aia mai tari si faceti de toate...vb cu morile de vant degeaba asa ca nu mai dc sa fac scandal.

 

Ne vedem cand te ridic de pe asflat ca ai incurcat circuitu cu strada :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma gasesti pe Cheia. Amkart nu e pista, am fost, m-am dat si eu acolo ( da m-am dat si cu genunchiul fara sa cad )...decat sa bag bani acolo si sa stau cu pustimea, mai bine ma duc pana la Sibiu sau Sighisoara sau orice alt drum mai lung.

Cracky, esti boa...spre deosebire de ceilalti tu mai mergi si pe strada si in calatorii lungi...de restul smor daca am auzit sau i-am vazut ca au iesit pe undeva, cum e racheta ala...si-a luat motoru in iunie sau iulie anul trecut si deja se crede atotstiutor sau reverse ca l-am vazut pe la Unirii la MC cu gasca...LOL, mare motorist, se ridica pe o roata si merge pe amkart.

 

nu tresa ma explic io in fata ta. oricum esti pilaf. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eram in trecere, adik pe sosea. :cheers:

Asta pentru ca nu am mers cu gasca voastra, am o gasca cu care merg, trebuie sa ma vezi?! M-au vazut destui...nu sunt omul show-off ca tine. :wave:

 

Alta placa nu gasesti decat cu scaunu? :cheers: Ma distram...vad ca pe aia o ti intruna, dar eu despre tine stiu destule care nu vreau sa le fac publice, ar vedea lumea cat de mare rider esti.

 

Over and out! M-am saturat sa ma cert cu pustani si pokemoni d-astia ca voi...sunteti voi aia mai tari si faceti de toate...vb cu morile de vant degeaba asa ca nu mai dc sa fac scandal.

 

Ne vedem cand te ridic de pe asflat ca ai incurcat circuitu cu strada :D

Poti sa le faci publice , arata ce poti ...

 

Tare asta cu pustanii...ai si tu 26 de ani...batran si intelept. Dar vai ,te dai din 2006 ... esti clar un monument al motciclismului in Romania...

 

Nu cred ca apuci sa ma ridici de pe asfalt....pana ajungi tu , ma ridic singur .

 

Si cu asta am incheiat discutiile astea puerile pe care le avem .

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pura curiozitate cu iz de intrebare rautacioasa,dupa ce am citit tot topicul: Gradul de pricepere se masoara in cat de bine te dai pe circuit? Sau pe strada? Si mie imi place sa bag mana in gaz,dar imi iau niste masuri de precautie(trafic,cunoasterea zonei,aderenta in functie de temperatura,elementul surpriza,cum ar fi un caine). Eu nu cred ca sunt un bun motociclist,sunt multi care rad probabil de mine cand ma vad cu lamaie sub nr la un F3,am abia vreo 7000km pe scuter,vreo 4000 si ceva pe moto,si cam tot atat pe masina,dar chiar vreau sa stiu: CUM SE MASOARA CAT ESTI DE MOTOCICLIST???

 

Si ca sa nu fiu total offtopic,George,acum esti bine?

Editat de cicisxn
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pura curiozitate cu iz de intrebare rautacioasa,dupa ce am citit tot topicul: Gradul de pricepere se masoara in cat de bine te dai pe circuit? Sau pe strada? Si mie imi place sa bag mana in gaz,dar imi iau niste masuri de precautie(trafic,cunoasterea zonei,aderenta in functie de temperatura,elementul surpriza,cum ar fi un caine). Eu nu cred ca sunt un bun motociclist,sunt multi care rad probabil de mine cand ma vad cu lamaie sub nr la un F3,am abia vreo 7000km pe scuter,vreo 4000 si ceva pe moto,si cam tot atat pe masina,dar chiar vreau sa stiu: CUM SE MASOARA CAT ESTI DE MOTOCICLIST???

 

Si ca sa nu fiu total offtopic,George,acum esti bine?

 

 

Ar fi o clasificare dupa cate mii de km ai facut fara nici un incident. Daca pretinzi ca ai experienta, tocmai experienta aia ar trebui sa te impiedice sa dai suta pe Iancu Nicolae, unde pana si femeile de servici care dau cu matura pe la vile, stiu ca e plina de gropi, praf, nisip, pamant, masini care intra si ies de pe strada stanga-dreapta, sau care intorc la Jolie Ville. Dar cum poti sa renunti la "baietzisme" cand mergi in gasca? Vrei sa rada de tine ceilalti? Tu stii ca e riscant sa dai sprinturi pe acolo, dar nici nu vrei sa iti cada "gradele" in fatza celorlalti incepatori. (adica cu experienta sub 50 mii -100 mii km)

 

--- Mesaj completat în 05 Mar 2008 15:53 -------------

Pura curiozitate cu iz de intrebare rautacioasa,dupa ce am citit tot topicul: Gradul de pricepere se masoara in cat de bine te dai pe circuit? Sau pe strada? Si mie imi place sa bag mana in gaz,dar imi iau niste masuri de precautie(trafic,cunoasterea zonei,aderenta in functie de temperatura,elementul surpriza,cum ar fi un caine). Eu nu cred ca sunt un bun motociclist,sunt multi care rad probabil de mine cand ma vad cu lamaie sub nr la un F3,am abia vreo 7000km pe scuter,vreo 4000 si ceva pe moto,si cam tot atat pe masina,dar chiar vreau sa stiu: CUM SE MASOARA CAT ESTI DE MOTOCICLIST???

 

Si ca sa nu fiu total offtopic,George,acum esti bine?

 

 

Ar fi o clasificare dupa cate mii de km ai facut fara nici un incident. Daca pretinzi ca ai experienta, tocmai experienta aia ar trebui sa te impiedice sa dai suta pe Iancu Nicolae, unde pana si femeile de servici care dau cu matura pe la vile, stiu ca e plina de gropi, praf, nisip, pamant, masini care intra si ies de pe strada stanga-dreapta, sau care intorc la Jolie Ville. Dar cum poti sa renunti la "baietzisme" cand mergi in gasca? Vrei sa rada de tine ceilalti? Tu stii ca e riscant sa dai sprinturi pe acolo, dar nici nu vrei sa iti cada "gradele" in fatza celorlalti incepatori. (adica cu experienta sub 50 mii -100 mii km)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu o mica corectare, puteai sa stai in fata cu reverse.. dar cracky era primul :wave: :D

 

Bine ai venit pe forum, nu te speria..sunt multi oameni rai aici !

 

:cheers:

 

Semnat, ala care dirija circulatia..cu fetele :D

ha tocmai te depasisem .... fraeeeere :D) :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci e genial topicul asta! cel putin de la jumatate in colo! mai-mai ca am pierdut serialul meu preferat "Tanar si nelinistit"! :cheers: :cheers: :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci e genial topicul asta! cel putin de la jumatate in colo! mai-mai ca am pierdut serialul meu preferat "Tanar si nelinistit"! :cheers: :cheers: :wave:

 

"Nora pt mama" este fix o panarama pe langa el.. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Distractive contrele astea. Sper sa fie invatatura pt. incepatori sa o lase mai moale cu teribilismul pentru ca nu e un joc cu atit mai mult cu cit pot fi implicati si oameni nevinovati (sint destule alte exemple in sectiunea asta) In categoria incepatori ma includ in primul rind pe mine. Fiind din aceeasi zona banuiesc ca "tinerii" sint recunoscuti pt. comportamentul din trafic si "batrinii" cu ocazia acestui incident au ocazia sa-i ia putin la misto. Ar fi frumos ca aceste discutii sa aibe loc in cadrul unei intilniri in care unii se pot mindrii cu cascadorii altii cu timpi pe circuit, altii cu ceva modificari facute la motor, etc unde fiecare poate invata cite ceva. Sint de partea "batrinilor" pt. ca nu-mi plac actele astea de bravura in trafic. Desi imi spun "bravo lor pt. curaj" nu pot sa fiu de acord cu ele acum si ma bucur ca nu am ales sa fiu motociclist la 18 ani. Lasati deoparte teribilismul in zonele publice pt. ca o singura greseala pe voi va poate scapa de griji dar altora le-ar aduce multa suferinta. Nu fiti egoisti. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...... pt. ca nu-mi plac actele astea de bravura in trafic......

 

@mip0s :Despre ce act de bravura vorbesti in acest caz ? :cheers:

 

 

Omul a cazut din cauza unuia cu o masina care a vrut sa-i ia fata si ....POATE din lipsa de experienta , nu stim asta, POATE din cauza vitezei, nu stim asta, POATE era ceva nisip pe carosabil , nu stim nici asta, POATE...POATE ....POATE...si pana la urma ce importanta are din ce cauza ? Pentru ? Ca sa-l facem de rahat pe un om pe care nici n-o sa-l cunostem niciodata ? Asta da smecherie.....

 

Or avea tinerii probleme de atitudine si limbaj specifice varstei ,dar nici cu batranii nu mie rusine.

 

Stau frate pe craca sa ia la p--a pe oricine cade ,din orice cauza ,din orice pozitie, la orice ora din zi si noapte si o fac cu atata zel incat zici ca au fost angajati pentru asta.

 

Multa vorba pentru nimic.

 

Nici eu nu sunt de acord cu unele situatii in care se sare calul din cauza inconstientei si a vanitatii ,dar nu este cazul sa fie cineva mai catolic decat Papa cand nu este cazul.

 

Nici cu asta nu sunt de acord.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

. . .

 

--- Mesaj completat în 05 Mar 2008 21:24 -------------

Distractive contrele astea. Sper sa fie invatatura pt. incepatori sa o lase mai moale cu teribilismul pentru ca nu e un joc cu atit mai mult cu cit pot fi implicati si oameni nevinovati (sint destule alte exemple in sectiunea asta) In categoria incepatori ma includ in primul rind pe mine. Fiind din aceeasi zona banuiesc ca "tinerii" sint recunoscuti pt. comportamentul din trafic si "batrinii" cu ocazia acestui incident au ocazia sa-i ia putin la misto. Ar fi frumos ca aceste discutii sa aibe loc in cadrul unei intilniri in care unii se pot mindrii cu cascadorii altii cu timpi pe circuit, altii cu ceva modificari facute la motor, etc unde fiecare poate invata cite ceva. Sint de partea "batrinilor" pt. ca nu-mi plac actele astea de bravura in trafic. Desi imi spun "bravo lor pt. curaj" nu pot sa fiu de acord cu ele acum si ma bucur ca nu am ales sa fiu motociclist la 18 ani. Lasati deoparte teribilismul in zonele publice pt. ca o singura greseala pe voi va poate scapa de griji dar altora le-ar aduce multa suferinta. Nu fiti egoisti. :cheers:

 

Excelent reply :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

inca deschis topicul...

 

nu v'a ajuns deja?

 

C E M A I V R E T I ???

 

macar de'ar invata vreunu' ceva din ce se scrie aici....

 

sau fiecare invata din propriul topic...?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Baietzia" scade populatia Romaniei. .

 

Unii se simt in sigurantza si mandri de a fi motoristi, doar cand merg in "haita".

 

Un instinct intalnit la populatia de culoare a Romaniei, si la unele specii de animale,.. .gen lupii.

 

Problema e ca "haita" ii impinge pe lupii mai putin experimentati sa incerce sa dovedeasca lui "alpha male" :cheers: (liderul grupului) ca si ei sunt capabili sa fie "alpha male" dar de multe ori, experimentul se soldeaza cu epiloguri naspa, eventual tragice. . .pe strazi, mai ales.

 

Daca tot vreti sa dovediti ca sunteti challengeri ai liderului, incercati un circuit. . .Acolo sa va vad nene. . .Sa vedeti ce greu e. sa va rugatzi la Dumnezeu sa tzina guma spate aderenta la 140 cu genunchiul pe jos. .nu dat gaz dampulea in linie dreapta pe ulitze din Tunari. ..Nu pe strada. . .Acolo, pe circuit, unde nu vine oncoming trafic, si nu e nici nisip, pietris si masini care fac U-turn fara sa se asigure. .Acolo e challenge-ul!! Numai voi, si motoreta. .fara basculante, ci doar o fisie intinsa pana la orizont de asfalt cu mega-aderentza. .Acolo e provocarea. .Cand va depaseste unul de va rasuceste cashketa in cap. .Acolo e one-on-one. .nu pe kkturi de ulitze din Pipera. :cheers: Acolo sa gasitzi motive de ce nu ati iesit in frunte. .nu ca a intors ala, ca era pietris, ca car ca mar. . .acolo e locul unde dovediti cat de bine stiti sa va dati cu moto. . .Amin!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mama war .... m-ai spart, tot cu circuitu ala in sus si in jos .... mai da-l drq ca doar nu mergem in fiecare weekend pe serres/panonia etc. ...

apropo mergi la serres luna asta?

Editat de RaveBoy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...