Sari la conținut

Hai La O Plimbare !


aronbmw
 Share

Postări Recomandate

Mah baietzi , c sa zic .... bravo , imi place d voi k sintetzi oameni hotaritzi ... frumoase poze , frumoase locuri , frumoasa ieshire ... da cum itzi spuneam mai devreme Dorine ....

nu pot fi in acelashi timp in doua locuri ... keep on ridding ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

pe duminica ce se anuntza...mi-am facut si eu in sfarsit putin timp sa ies si eu si mai vin ceva amici probabil:) as vrea sa ies asta fiind prima mea tura cu o gasca de motociclisti:P ceva sfaturi pt mine? :D tin sa anunt ca nu imi plac vitezele excesive decat cand e chiar nevoie asa ca nu ma puneti sa ma tin nu stiu cat de tare de voi ca mai mult de 120 nu-mi place. mai bine admir peisajele pe drum.si inca ceva: unde ar trebui sa ma plasez in formatie? la sfarsit ca sunt incepator...pe la mijloc sa nu ma pierd...in functie de motor?..astept sfaturi pls sa nu cumva sa fac vre-o boacana:))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mergi cum iti place tie. nu te streseaza nimeni. daca ramai in urma, cei din fata oricum se vor opri sa te astepte sau ii ajungi in localitati. de obicei primul se uita des in oglinzi sa verifice daca sunt toti. oricum nu sunt mai mult de 8 motoare la iesirile postate aici niciodata. de obicei nu sunt mai mult de 4 deci nu este nevoie de ierarhii in grup si alte politici de group riding :D

 

accentul se pune pe distractie si evadare (din monotonie, oras, etc.) nu pe formalitati.

 

 

tare as vrea sa ma duc si eu weekendu asta dar nu prea am posibilitate. :D . oh well... next time.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ kwa.. Daca dai cateva pagini mai inapor, poti sa vezi iesirile recente in grup pe asfalt. Si daca ii numeri, tot timpul sun peste 4 zic eu. Deci se iese, se merge in grup o vreme,dar retine ca nu e autostrada sa stai grupat. Se mai depaseste, se rupe grupul, dar se fac pauze si se regrupeaza. In rest, asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe la padure , se iasa? mi-am luat un yamaha dt cross de o saptamana si chiar nu stiu pe nimeni in cj sa iesim la iarba verde

Daca tineti cont si de mine ar fi super!!! :D

 

Ma gandesc ca mai degraba baietii de AICI sunt cu iesitul pe la padure. :D

Bafta cu motorul in ture.

Editat de Serj
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

postez un anunt al nevestei:

schimb ktm 450 exc cu speed care nu stropeste,nu murdareste haine nici cizme nici holul :unsure: :blink:

 

asfalt uscat!!

 

cu cat ti-l vinde nevasta? ma intereseaza un cross :blink:

 

...hard enduro

Editat de radautrust
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Atunci se face iesirea pe maine?

se anunta careva? sau alte propuneri? cum spuneam eu as merge inspre zalau ca ne asteapta baietii la un suc...dar accept si alte trasee...Asfalt uscat :unsure:

 

As iesi si eu in wek. Unde, cand, cum?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ kwa.. Daca dai cateva pagini mai inapor, poti sa vezi iesirile recente in grup pe asfalt. Si daca ii numeri, tot timpul sun peste 4 zic eu. Deci se iese, se merge in grup o vreme,dar retine ca nu e autostrada sa stai grupat. Se mai depaseste, se rupe grupul, dar se fac pauze si se regrupeaza. In rest, asfalt uscat

ok ms

nici cu forumurile nu prea avut timp sa invat dar orice are un inceput

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...