Sari la conținut

SMAEB 2008


SMAEB
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 349
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

nu stiu daca s-a mai spus , dar am aflat ca mai este un salon prin aprilie si acolo o sa vina importatorii mari .

oricum si asta merita vazut , macar asa ca motiv de plimbare . :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu daca s-a mai spus , dar am aflat ca mai este un salon prin aprilie si acolo o sa vina importatorii mari .

oricum si asta merita vazut , macar asa ca motiv de plimbare . :crack:

 

Totusi aprilie este foarte aproape cand e vorba despre organizarea unui salon moto. Chiar nu stie nimeni p'aci mai multe detalii despre celalalt salon moto unde vor fi (speram) si importatorii de anvergura...?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fara aprilia, kawa, honda, yamaha... ? se pare ca surprizele vor fi la salonul din aprilie :blbl: cu toate ca sunt sigur ca si la asta vom avea lucruri interesante de vazut :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la ce sa ne asteptam acum ?

la Tomina << care isi va expune ZZR 400 ala orange cu face-lift sau R1 acela rosu la fel modificat

la Blonda si Bruneta (bebelushele) calare pe o kawa sau aprilia ,model nou

la Alfa Motors care isi va expune sigur un Zx10 sau un 954 (doar cu monopost , ca deh ..i-au vandut saua)

 

si restu firmelor serioase cu tot felul de reduceri

 

 

 

or sa vina si tigani sau baieti de cartier ,impresari(adicca plini de impresii,veniti si ei din TR sau IF cu un amar de Calibra cu sound Domotec), ca e si 4 tuning alaturi de salonul moto ...

poate prin unu calare pe motor ca ii iau scalpul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum se ajunge cel mai repede la romexpo :haha: de la obor ? am inteles ca e masina care duce acolo de la piata romana.. asea e :P? care ai idee ?

nu uita sa mai deschizi 1 ABECEDAR ceva :crack:

iar in legatura cu treaba cu "baetzii care este" cam nasoala treaba..... nu uita ca vor avea si nr. de..... GR DB etc..... :D

mda :D ata ete sintem in RO-MANIA

 

:blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca nu numai eu as vrea o explicatie de la organizatori. Ce s-a intamplat cu marii importatori?

 

probabil patronasii romani se uita numai la bani

de ce sa dea citeva mii de Euro pe chirie, prezentatoare, advertising ?

nu promoveaza brand-ul, vinzare sa fie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu uita sa mai deschizi 1 ABECEDAR ceva :crack:

iar in legatura cu treaba cu "baetzii care este" cam nasoala treaba..... nu uita ca vor avea si nr. de..... GR DB etc..... :D

mda :D ata ete sintem in RO-MANIA

 

:blbl:

 

 

ai PM ...

 

 

 

baresiK ms frumos de sfat ... aiurea ca pe situl smaeb.ro nu scrie un mijloc de transport .. eventuale rute .. etc .. cum era la SIAB

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

probabil patronasii romani se uita numai la bani

de ce sa dea citeva mii de Euro pe chirie, prezentatoare, advertising ?

nu promoveaza brand-ul, vinzare sa fie

nu sunt deacord cu tine aici. oricat ar plati chirie pt ale 2 zile ei isi fac reclama. asa ca de ce sa nu vina?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai PM ...

baresiK ms frumos de sfat ... aiurea ca pe situl smaeb.ro nu scrie un mijloc de transport .. eventuale rute .. etc .. cum era la SIAB

vezi ca ai decolat un PM unde nu trebuie

Nu-i nimic copilu ... data viitoare apasa tasta de langa ... :crack:

 

 

presupun ca ZODIAC era tinta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

probabil patronasii romani se uita numai la bani

de ce sa dea citeva mii de Euro pe chirie, prezentatoare, advertising ?

nu promoveaza brand-ul, vinzare sa fie

S-au speriat aia mari de costurile expozitiei in timp ce toate magazinasele au venit bine-merci? Nu cred. E altceva la mijloc. Poate ne pot lamuri organizatorii, daca vor.

 

--- Mesaj completat în 14 Mar 2008 17:10 -------------
Mda, am aflat care e buba, nici nu era greu de imaginat, organizatorul s-a certat cu astia mari care isi vor face singuri salon in aprilie. Motivele nici nu conteaza, cert e ca in situatia asta are de pierdut toata lumea, SMAEB-ul ca ii lipsesc expozanti de baza, firmele mari ca nu participa la evenimentul asta bine mediatizat si cu traditie, vizitatorii nici nu mai zic.

Trist, tist si iarasi trist. Eu stansesem bani pentru echipament nou complet, speram la un salon mult peste anul trecut cu oferta larga si niscaiva reduceri. Din pacate lucrurile merg spre in mai rau.

Bagi picioarele in cine mai cumpara din Ro, 1500 de iepuroi vor migra in Germania ca acolo sunt morcovii mai dulci.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta inseamna ca 'astia mari' o sa aiba magazinele deschise maine? :blbl: Daca tot vin la salon, trec si pe la ei :crack:

Maine, sambata nu prea cred.Din cate am inteles ca o sa mai fie un salon...

 

"Stimate Domn,

 

 

 

NEF EXPO srl vă invită să participaţi la SALONUL MOTO ŞI ACCESORII 2008 , care va avea loc în perioada 17-20 aprilie 2008 la ROMAERO BĂNEASA.Decizia de a organiza aceasta manifestare s-a luat in urma intrevederilor avute de Domnul Mihai LUNGU – Administrator Unic Nef Expo srl si Domnul Ferruccio MACOLA presedinte al Consiliului de Administratie al Nef Expo srl cu reprezentantii importatorilor Honda,Kawasaki,Yamaha si Suzuki care si-au exprimat dorinta unei noi organizari a salonului moto, in conditii care sa asigure vizibilitatea cit mai buna a salonului prin intermediul unei campanii media adecvate si aprobata de expozanti, imbunatatirea organizarii cu fiecare noua editie, dezvoltarea salonului si cresterea notorietatii sale. Partea italiana va promova acest salon printre expozantii italieni de la salonul omolog organizat in Italia, incit dimensiunea si importanta salonului de la Bucuresti sa capete valente internationale cit mai curind posibil.

 

Tematica expoziţiei cuprinde: motociclete, scootere, ATV-uri, piese de schimb şi accesorii, echipamente şi vestimentaţie,carburanţi şi lubrifianţi, instituţii financiar bancare, companii de leasing şi asigurări, cluburi, organizaţii, şcoli de specialitate, publicaţii şi literatură de specialitate ,etc. "

 

Am gasit asta pe SBZ.

Editat de CoSSmiN
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am gasit asta pe SBZ...................zici u???

f.f. tare!!!

esti mason??? de unde stii atitea???este bine de stiut!!!

F. TARE AGAIN !!!

tanx any way

deskizi okii hoardelor motoriste

88

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sall all va ofer un mic sneak prewiev la ce va fi la smaeb 2008 .. scz ca voi posta si un link catre un site extern pt descarcare ... dar aici nu am spatiu destul...asa ca scz... daca adimini o sa sa se supere..

 

pt descarcare poze click aici-> http://www.mediafire.com/?xynhf09xtjn

 

pt descarcare filmulete click aici ->

 

http://www.mediafire.com/?numlweyexlz

 

http://www.mediafire.com/?3gqnwkmj25w

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost la salon...si pot sa zic ca mi'a placut...atat ca partea cu intrarea...a fost mai aiurea..intre 08:00-09:30 intrai oriunde..fara sa te intrebe nimeni nimik[eu unul am preferat sa platesc bilet,pentru ca am considerat ca se merita 10 ron,un pachet de tigari e 7 ron:))},adika daca ai bilet,invitatie,sau lucrezi pentru expozanti..etc....[oriunde ma refer la rally..4 tuning]..

Editat de Nimeni Altu'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...