Sari la conținut

Ajutor (Te-ai impiedicat? Arata-ne busteanul!)


piromaniakkk
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Nu vrea un "modelator" sa faca un pic de ordine prin BV? sa redenumeasca inapoi topicul asta in "ajutor" si sa mute restul "topicelor" in el: carene derbi senda, service pe langa groapa de gunoi etc... e doar o sugestie, ca incepe sa fie un pic dezordine si cand vom avea ceva de cautat va fi cam dificil. Multumim

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu vrea un "modelator" sa faca un pic de ordine prin BV? sa redenumeasca inapoi topicul asta in "ajutor" si sa mute restul "topicelor" in el: carene derbi senda, service pe langa groapa de gunoi etc... e doar o sugestie, ca incepe sa fie un pic dezordine si cand vom avea ceva de cautat va fi cam dificil. Multumim

 

Na, ca le-am rezolvat. Sper sa nu le mai mute nimeni.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu o floare nu se face primavara...

aha, deci acum suntem experti in anotimpuri, am inteles.

 

p.s. te rog sa imi spui urmatoarele:

 

cate kile ai?

pe unde te dai?

cu cine te dai?

ce level au cei cu care te dai?

 

... stai ca m-a bufnit rasu si plansu in acelasi timp =)) =)) =))

 

p.s.s. iti trebe copyright pt bustean ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,stiu ca e din scurt dar incerc si aici....care aveti o baterie yb14l-a2 in plus?teoretic azi mi-ar trebui ca maine gasesc si eu la magazine.....hai noroc :bike-037:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu ce te deranja musiu ca este topic separat?

Ti se pare ca situatia asta se inscrie la capitolul "oare sa pun surub metric 14 sau metric 12 la gaura 712 din cadru?". Ca dupa tine s-a luat imediat si idiotu' care modereaza pe aici, plus inca unu doi gura casca.

 

Ce va mai plictisiti unii ...

eu zic ca tu te cam plictisesti si iti este lene sa citesti, ca sa intelegi ce a vrut sa zica crazydanutz,

 

numa bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:alcy: Da' pe matale cu ce te deranjeaza ca ma deranjeaza? Un pic de ordine nu strica, bine ca ai timp sa citesti si sa comentezi, dar topicele le lasi cu denumiri d-am-boulea... Ziceam si eu asa, ca e ca si cand mergi la magazin si unde au oua gasesti pantofi si invers, e cam de cacao, mai ales cand schimbi aiurea lucruri care mergeau bine... daca te deranjeaza ce am scris,nu citi, consider ca a fost constructiva critica venita din partea mea, spre deosebire de comentariul tau si al aghiotantului tau.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o intrebare pentru tine ...il cunosti macar pe idiotul care modereaza pe aici?

ca de fund in sus vad ca sariti toti instant ..

Editat de Evol
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu va cunosc pe niciunul personal,dar actiunea de a muta una-alta si a face ordine pe aici mi se pare bine intentionata, daca aveti ceva de impartit,impartiti in privat sau cand va intalniti pe strada, n-am nimic nici cu tine nici cu AWD, doar ca mi s-a parut deplasat sa comentati pentru ca cineva a facut ceva,atata tot.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stai linistit ca n-a facut-o gratis, asteapta cate o bere acum de la fiecare :P

 

p.s. si ca sa nu fiu total offtopic, care stie unde pot gasii un pistol sau cleste de nituit in Bv?

Editat de m4v3rick
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe site la Dedeman, apare ca au,deci probabil ca si restul au: Baumax, Hornbuci etc. Daca nu vrei sa cumperi,am eu unul de imprumut,dar nu stau prea bine la capitolul nituri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

pune si tu niste linkuri cu modele de proiectoare

 

Salutări,

 

Este cineva prin Braşov sau împrejurimi care are proiectoare de 10W LED montate pe motocicletă/maşină ? Vreau să văd cum luminează modele asemănătoare cu cele din imaginile ataşate, indiferent de unghiul de iluminare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Are careva din gresala un filtru de aer (folosit) de Africa Twin sau de Transalp (modelul rotund) ca in link ? -> https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTtMXgM6HOqjQ1-1YZIdcDmHPDynk5VsuesBN7rmWv9Z-Do-NPlzA

salut, am unu asemanator de yamaha virago, daca il mai ai pe cel vechi , ia o ruleta si da-mi un pm cu cotele,

 

numa bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...