Sari la conținut

Party In Pijamale In Iron City - 23 Feb. 2008


mih
 Share

Postări Recomandate

imbatranim mah, am trecut si eu pe acolo si vazand ca stric media de varsta m-am dus in plata domnului :P

 

 

balaure , eu cred ca te-ai intalnit cu "fetele" care au cantat toata seara "proud to be gay" :)

Editat de mih
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 53
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

pe tine te capacesc cand te vad, Nuko, pt chiulul tras de sambata seara. Habar n-ai ce ai ratat, pozele sunt asa...vagi schite :) :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am auzit eu ca a iesit paranghelie, da nu credeam ca ...in halul in care se vede in puoze. Bravo, bai...

 

Miki...esti adorabila in ruoz.... :)

 

Deci....multulmesc fanilor...:P

 

Duduie as dori sa va mai vaz si io la okisori, nu numai domnul acela blond....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e prietena mea...da na.. negociem face un zx6r din 2007

 

 

tata, sa-ti traiasca fata. Pare a fi foarte simpatica. Grija mare la neatentie. Din pacate nu sunt mos craciun, dar am sa ii trimit o scrisoare sa vorbeasca la protectia copilului sa iti dea tie mobra dorita si fetei pe cineva care nu o vinde pe bucse si suruburi.

 

Noi sa fim sanatosi.

 

Felicitari pentru domnita si domnitei felicitari pt zanul ales. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai..pick a day, si ne vedem. da sa nu necesite bani ca mi-am luat casca si geaca (in recuperatoriam, dupa cum stie cunsocatorii), si pana vineri sunt ceea ce se cheama chealaaaa...dar ne putem plimba prin parc.:)))))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma bucur ca v-a placut outfitul meu (ochelarii Madhead si halatul portocaliu) si din acest motiv il scot la licitatie :). Asteptam urmatoarele petreceri!!! :)

 

PS. Mai rau este ca s-a imbatat si maimuta si nu m-am mai inteles cu ea acasa :P

Editat de dt_yamaha
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai nu i-o mai lasa lui Miki, ea ti-a imbatat-o... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai nu i-o mai lasa lui Miki, ea ti-a imbatat-o... :)

 

Aloooooooooooooooooooooooo am dovezi ca maimutza s-a mai plimbat ( dansat ) si cu alte persoane care nu beau apa plata cu lamaie :P .

 

Poxele vorbeste...

 

P.S Io am avut grija sa ma imbat pe mine, si cum ma stii egoista la maimutza nu am dat nimic :)

Editat de micisoara
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mah care v-ati facut de cap cu maimuta omului?? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@hai-hui - ce faci domne, ai venit tocmai din Cluj sa pijamalaesti pe la noi, cam cumintel la party, abia te-am vazut intr-un colt de poza :jump: :haha: [/b]

 

Pai no, dara ce sa fac si io, pa caldura asta...iar cand vine vorba de umblat hai-hui, stii ca nu ma dau in laturi...ce dreaq, dara nu mi-oi face nickul de ras.

Cumintel n-am fost io, da' ma stiu ascunde de ochii presei. Ma rog, mi-o iesit faza pana dupa a doua bere...ce-nseamna lipsa de antrenament. :P

Una peste alta declar public ca a fost cel mai tare weekend pe anul asta. In total am facut peste o mie de km (Bucuresti-Galati-Bucuresti + Bucuresti-Ruse-Bucuresti + Bucuresti-Cluj) in care cu exceptia plimbarii in pijamale prin Bucuresti, n-a cazut un strop de ploaie. :D Cireasa de pe tort a fost bine-nteles petrecerea cu parada in pijamale, ca aperitiv :)

Am cunoscut oameni noi, unul mai fain decat celalalt. Pe unii dintre ei ii stiam de pe forum insa in realitate s-au dovedit si mai faini.

Va salut pe toti, deja mi-e dor de voi. Iar daca aveti careva drum prin Ardeal sa nu va puie necuratu' sa ocoliti Clujul. Va astept cu drag ^_^

 

PS. Ralucone sa stii ca n-am uitat ce am vorbit in legatura cu baietii de la Sensor, sper sa-i pot convinge.

 

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Shush! Hai-hui, merem undercavar cu treaba aia, da? :D Nuko, shush, vorbim miercuri :P

 

Ma bucur ca ai ajuns, faine pijamale ai afisat si la arc, a vazut Bucurestiul si pijamale de Ardeal nene :) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Shush! Hai-hui, merem undercavar cu treaba aia, da? :jump: Nuko, shush, vorbim miercuri :P

 

Ma bucur ca ai ajuns, faine pijamale ai afisat si la arc, a vazut Bucurestiul si pijamale de Ardeal nene :D :)

 

bah, faci tu ce faci, si tot cu ardeleni defilezi... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai Ardealu-i fruncea mah, stii bine. Si-au demonstrat aptitudinile si la Licitatie, si la afterparty, si la pijamale. Si la cat mai multe nene! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bun, deci mi-am gasit urmatoarele poze preferate. nu ma pot decide care imi place mai mult:

aia cu baietelu' si fetita (apropo, robert, cred ca in curand ne batem in cupe la sutien)...sau alea in care se vede dkw-ul in exercitiul functiunii...:))))

post-10025-1203953512.jpg

post-10025-1203953533.jpg

post-10025-1203953550.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...