Sari la conținut

Care ai fost frate?


Baiazid
 Share

Postări Recomandate

Ieri pe bdul Mihalache pe o trecere de pietoni un motociclist a trecut pe rosu, pe sina de tramvai si a acrosat o fata pe care a trantit-o la pamant.

 

Fata nu are nimic doar ca e vinata toata/ :huh: :laugh: :laugh:

 

Nici macar nu a oprit

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un singur cuvant: Muist.  :huh:  :laugh:

........din cauza lor :laugh: are motociclismul romanesc imaginea pe care o are........

 

 

 

Nucu

 

 

 

:laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baiazid, da mai multe amanunte. Ce motor? Ce culoare?

 

Repet shi sustzin trebuie sa ne educam pe noi intai.

 

PS: ce idiot :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fie pe doua roti, fie pe patru sau mai multe, trebuie in primul rand sa fim OAMENI! Cei care se comporta ca ne-oamenii merita sa stea in cusca! Pe bune, ala merita s astea la puscarie pt accident pe trecerea de pietoni + parasirea locului faptei. De ce nu i-a luat nimeni numarul???

Asemenea specimene nu merita "acoperite" doar pt ca merg pe 2 roti! Practic nu au nimic in comun cu omenia si respectul fata de semenii lor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cititi libertatea de azi la pagina 6 si o sa vedeti ce articol magulitor e acolo. o sa ajungem sa dea lumea in noi cu diverse pe strada. si educatia se face de acasa. daca nu ai cei 7 ani degeaba incercam noi acum sa educam adultii. sunt irecuperabili. din pacate imaginea se formeaza gresit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E ceva si pentru varinata on-line? Ca n-am chef sa arunc bani degeaba pe poponeata-papier-ul ala! :huh: 10Q.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu am fost acolo decat dupa cateva minute. Coincidenta a fost sa fie fata sefului meu :huh:

 

Trantita pe jos nu a mai vazut numar/culoare .. etc

 

REPET: trecere de pietoni -> verde, semafor -> rosu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

MAI BAIAZID cum il poti numi FRATE :( pe unul ce a facut faza asta.....i

Idiotul dracului daca fata era mult mai grav.?...mai sunt atitia care stica imaginea motociclistului romin....ca este foarte greu sa faca diferenta lumea intre cei buni si cei...rai...cum te vede pe doua roti...gata iti pune stampila

:huh: :lol: astea care fac faze din astea ar trebui trasi la raspundere nu numai de politie si lege....sa fie trasi la rasundere si de motociclistii care il cunosc :laugh: :laugh: .......ma da multi sunt din astea......care au inpresia ca soseaua este proprietate personala si fac ce vor...inputiti dracului :laugh: :baldy:

ASA CEVA NU SE FACE :banana: ar trebuii sa ieie o mama de bataie chiar de la motociclisti :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

va asteptatzi cumva sa recunoasca??

no way :huh:

Asa cum am patit acum cateva luni pe 1 Mai, ma asteptam sa sara careva sa-l recunoasca. Ca pe 1 Mai sunt cam aceleeiasi care se dau. N-am avut timp sa stau la panda dupa el.. sau sa vin la Arc, ca la pariu ca l-as gasi. Sa-l invatz un pic sa muste din asfalt... :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

va asteptatzi cumva sa recunoasca??

no way :huh:

Mestere Otoman pai daca nu a oprit la eveniment ce crezi ca a avut o revelatie divina si acum se caieste si va recunoaste.

Pacat ca nu a retinut nr. sau ma rog alte detalii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ceva imi spune ca si daca activeaza respectivul pe acest forum nu o sa zica nici passs...

Rezolvarea ar fi in aceste cazuri extrem de simpla....ca si in UK se pot monta camere de supraveghere in orase.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

va asteptatzi cumva sa recunoasca??

no way :huh:

nasoala treaba,daca doamne fereste era ceva bai cu fata ! ! !

din pacate se obesrva cu ochiul liber ca nu exista padure fara uscaturi ! :laugh:

poate trebuia sa incepi postul cu <<date prins ca trimit politia pe tine :laugh: >> mergea mai bine , frica era mai mare

sanatate la fata sefului si poate nu isi aduce aminte ca si tu esti motootoman :laugh:

Editat de yo5peb
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uite de la faze de astea o sa imi fie teama sa merg la munca pe motoreta... Unii chiar merg DOAR de fitze.. pe motoare (si in fitze)... si alti care aleg mersul pe motoreta ca o alternativa in infernalul trafic din bucuresti sa fie haituiti si injurati.

Ce pot spune mai mult.. ?! :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca nu s-a vazut nici macar ce fel de motor era, deja e inutila discutia. Ce-i drept, creste nr. de posturi:) Iar ala va garantez eu ca are deja o poveste de genul "am trantit-o un pic in parcare, de-aia s-a phutat oglinda, carena etc, etc".

 

Apropos: fir-i-al draqu Wizzie, trantishi bunatate de motor. Porkule:) De-abia ti l-ai luat. Huo!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce-i fata? cand iesi cu minunatia aia la plimbare ? da-mi de stire, sa mergem impreuna sa plimbam calutii . Care zice ca-s offtopic e mancat :laugh:

 

Sorinake :huh:

nu am apucat sa zic ca esti off topic ca mi-au luat-o altii inainte. :laugh:

si va mai intrebati de ce nu posteaza fetele. :lol:

daca vrei iesim la plimbare da in trei. ca ma indoiesc ca al meu are suflet asa de bun incat sa ma lase sa ma plimb singurica si cu alti baieti. :laugh:

si by the way iar am ajuns off topic toti si parca vad ca ne umfla ochii baiazid cand da de noi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...