Sari la conținut

lntilnirea de la Ploiesti MotoRRock II


Postări Recomandate

Nu va faceti griji, dau o bere la Ploiesti celor care vin cu noi si nu i-am trecut pe lista! :laugh:

 

 

Deci de la tine beau prima bere? Hai ca ne vedem la locul impricinat, eu cu Sebi putin mai devreme. Hai poate nu ploua macar pana ajungem acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 276
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Salut, astazi nu pot sa vin, munca, ca de obicei prelungita. Cine pleaca miine dimineata pe la 10,30 sa fim la Ploiesti la parada si daruirea jucariilor? Propun ca loc de intilnire acelasi simbol motoristic milenar: Arcul de Triumf. Nu cred ca o sa mai intru pe mail des, eventual numai diseara, asa ca sunati-ma sau dati un beep la 0744 566465. Let's rock!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai astia cu serviciu de juma de norma?!?! Ziceati ca plecati la 20:00! Eu abia la 18 ies de la munca!!! :laugh:

Mai e careva care pleaca mai spre seara? 20-21? ...sa apuc sa indes si io niste tzoale in sac.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aveti grija la viteza de mers, ca o sa fie multe radare pe drum, asa ca mergeti incet (in limita legala)!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Grupul Posesorilor de Caramizi Zburatoare (GPCZ) se aliniaza de plecare la Piatra Cracanata la orele Zulu 1830. Vom fi:

 

Don Leoncio

Hell Ryder

Ivan_Dnepr

Placebo

Ipman

probabil si Ares666&Co. si altii pe care nu ii stiu/i-am uitat. Nu va faceti griji, dau o bere la Ploiesti celor care vin cu noi si nu i-am trecut pe lista! :laugh:

 

 

Ry.

eu plec pe la 16.00

 

daca ma depashitzi, sa ma salutatzi!!!

daca ajung inaintea voastra va pastrez loc de corturi!!! daca nu, pastratzi voi shi un loc pentru mine!!!

 

 

eu vin tot cu voi, asha ca berea sa vina!!!

 

 

:laugh: :laugh: :ok:

 

Bai astia cu serviciu de juma de norma?!?! Ziceati ca plecati la 20:00! Eu abia la 18 ies de la munca!!! 

Mai e careva care pleaca mai spre seara? 20-21? ...sa apuc sa indes si io niste tzoale in sac.

 

stai calm ca nu o sa ajungi ultimul, facem amandoi o liniutza pe linia de sosire, eu plecat la 16.00, tu pe la 20.00 :ok: :D :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai astia cu serviciu de juma de norma?!?! Ziceati ca plecati la 20:00! Eu abia la 18 ies de la munca!!! :laugh:

Mai e careva care pleaca mai spre seara? 20-21? ...sa apuc sa indes si io niste tzoale in sac.

Am zis ca mergem la 20:00 dar Ivan a insistat sa nu mergem pe intuneric ca ii este frica prin padure. I-am raspuns:

Dar noua, ca ne intoarcem fara tine. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scumpo, te-as lua eu... daca nu as fi atat de incepatoare....si daca Nepra mea nu ar fi monoloc... :laugh:

Pai. :ok: ...pot conduce eu :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Shi tu Janel ramai la Bucureshti.  :laugh:

Hai, ma, ca nu sunt asa de rea :laugh: Sufar si eu ca nu am motor..........

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La ora 18 o sa fie o parte la arc.

 

O alta parte se strange la mine si la Axa tot la 18.

 

Evident ca ajungem sa plecam tot impreuna :ok:

 

@DMW: pregateste-te sa fi luat de val! :laugh: :laugh: Venim tare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dane, venim acum dar mai trebuie sa stau putzin la scarbici :laugh: ... asta este. Oricum pana atunci sunt tare apatic shi ma uit la ceas din 5 in 5 minute. :laugh:

post-13-1116594417_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Radar la Bucov, tocmai au dat la stiri la radio. Politia romana ne asteapta cu aparatele deschise!

 

Mergeti cu grija!

 

Pt bucuresteni: o sa mai fie radare pe DN1, o gramada! Potigrafu, Romanesti, etc etc.

 

Ry.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mîin dimineaţă, cam pe la 8 jumate o să fiu la Arc cu un Matiz verde praz..aşa că cei care staţi ca mine fără motor că aţi fost bun samaritean şi i-aţi împrumutat altcuiva CDI şi bobinele, vă aştept...

daţi-mi numai pm sau mail la lupalb@k.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...