Sari la conținut

Petrecere Barbara - 18 Aprilie 2008 In Biker's Club - Otopeni


Biker`s Club
 Share

Postări Recomandate

post-16088-1207159539_thumb.jpgSALUT!

Petrecere Barbara in Biker’s Club! :(

 

Gazonul care inconjoara Biker’s Club va fi redecorat cu noi carari. Cararile vor fi realizate prin miscarea de du-te vino continuu din jurul gratarelor ce vor invada incapatoarea terasa Biker’s Club Otopeni.

 

Vineri, 18 aprilie la Biker’s Club Otopeni va avea loc o Petrecere Barbara. De ce barbara? Pentru ca gratarele vor sfarai sub cefe de porc tinute in bait si diverse sortimente de carnati. Sosurile barbecue si mustarul vor desavarsi mixed grill-ul. Shoturile vor pregati terenul pentru un gratar ca la carte, asa, cum numai barbarii stiau sa faca!

 

Taxa de participare va fi de 40 de RON. Asta inseamna ca te infrupti la liber din gratar cat te tine si bei cate un shot pentru incalzire !

 

Daca nu ai apucat pana acum sa faci cunostinta cu meniul Biker’s Club iti spunem doar cateva elemente din meniu pentru a te convinge ca merita: Scarita Rizoma (costite de porc uriase, facute pe gratar, usor afumat si condimente speciale spare ribbs, pe un pat de cartofi wedgges cu sosuri barbecue), renumitii kasewurst austrieci (carnati umpluti cu cascaval) sub denumirea de anvelope umplute cu cascaval si anvelope resapate cu bacon !

Iar vedeta meniului este ‘Amortizorul Ohlins’, un imens si suculent ciolan de porc...fiert in legume...uns cu bere blonda si miere, rostogolit in unt si bine rumenit pe gratar...iti lasa gura apa !!!

 

Vino acum si cumpara-ti bilet din timp pentru a fi sigur ca prinzi un loc la festin! :ok:

 

Informatii la telefon 031 805 47 44

Adresa: Otopeni, Ilfov. Calea Bucurestilor (DN1), nr. 250.

post-16088-1207159744_thumb.jpg

Editat de Biker`s Club
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce muzica se baga? tot regheton?(a se citi manele)... sau ce fel de muzica se pune la un party barbar?

 

...pacat de locatie, pt mine cel putin conteaza mai mult muzica decat ceafa la gratar.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce muzica se baga? tot regheton?(a se citi manele)... sau ce fel de muzica se pune la un party barbar?

 

...pacat de locatie, pt mine cel putin conteaza mai mult muzica decat ceafa la gratar.

 

 

Dupa cateva paharele nu cred ca ne mai intereseaza ce muzica se baga :( (dar parca ar merge la gratar niste :ok: )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe mine ma intereseaza muzica si la ultima petrecere am fost foarte dezamagit... manelistu ala nu avea ce cauta acolo !!!! :( vorba lu iceman "pacat de locatie", cine stie poate la grataru asta face dj un mix dupa adrian minune sau salam...

Editat de Seby Stone
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De unde se pot cumpara bilete? si la ce ora e programata petrecerea?

 

Biletele se pot cumpara de la Biker's Club-Otopeni, direct de la bar. Petrecerea incepe cu ora 18.00

Va astepatam! :burnout:

 

Biker's Club Team

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai fratilor, voi chiar aveti impresia ca eu fac naveta Cluj-Bucuresti-Cluj in fiecare saptamana :hug:

Miss Moto-bifat; :P

Motocab-va fi bifat; :(

Iar acum Petrecere Barbara... e o barbarie ce faceti voi cu mine :burnout:

Dar daca fac rost de viza si firfirei sunt prezent, mai ales ca va stiu meniul aproape pe de rost...

Cu toate minusurile pe care le aveti si de care sunt convins ca sunteti constienti, deci nu le mai enumar...sunteti faini.

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Apai le-a scapat si lor o data muzica mai...asea...si gata i-ati etichetat? Pacat, muzica va fi una pe masura petrecerii, si o sa vedeti si la Motocab treaba asta. Cat despre petrecerea barbara, o sa fim acolo, gata sa ne barbarizam :cheers: :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Abia asteptam sa vedem cat de BARBARI stiti voi sa fiti...! :hug:

 

NU UITATI pe 18 la ora 18... :burnout:

 

Biker's Club Team

Pai stai asa ca nu-i asa.Azi am cumparat doi bilete si daca e sa fie barbarie stai sa vezi.In primul rind il iau pe Jak(papagalul de)si-l jumol de pene.Dupa aceea o sa vandalizez toileta prin spargeri multiple si subtilizari de diverse.In alt rind o sa maninc cel putin echivalentul unui purcel.O sa beau un butoi cu bere.O sa dezvolt o mica bataie generala dupa care supermultumit(ca de obicei la Bikers)o sa ma sui pe motor si dupa trei patru victime pe drum o sa ma culc devreme sa pot fi proaspat a doua zi la casatoria lui TANO.

Sper sa nu-mi fie interzis accesul in incinta ca doar e o seara BARBARA. :( :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci ...bai... pai eu daca vin calare cine ma poarta pe brate pana acasa cand nu ma mai asculta picerele?Sau dormim la club?

 

din cate stiu cei de la bikers intotdeauna s-au ocupat de transport spre home :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Burtica-i de la beutura, ma, mai bine arzi cateva fleici bogate in proteine si un shot digestiv, nu crezi? :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma uite, Noro are dreptate, transport se asigura. Cred ca cei de la Biker's va pot spune mai multe.

 

Si apropo! Punem la bataie vouchere la Lasermaxx si aici, asa ca pregatiti-va vocile, incalziti-le bine cu shoturi! :finger:

 

 

Ia hai toti la Biker's pentru petrecere barbara, haideti sa ne distram si sa ne barbarizam cum trebuie. Cei care ne cunosc stiu la ce ne referim. Lasati lenea si comoditatea deoparte, o ocazie ca asta nu prea mai gasiti oriunde. Asa ca haideti la bauta si dixtractie, detalii despre transport va vor oferi cei de la Biker's in curand. Curaj , ma, ne vedem acolo! :moron: :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...