Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 10k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Vand Honda CBR 600 F4,aprox. 29000 km, 110 cp, stare foarte buna, consumabilele bune, cauciucuri bune, crash-paduri, semnalizari sport, toba sport, sunet beton. Pentru mai multe informatii sau poze id-ul de messenger e mihai.bodea, nr de tel 0752089987.post-34431-1214913216_thumb.jpgpost-34431-1214913271_thumb.jpg

 

 

pret: 3000 euro

up

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

galen, iti cumpar eu cutia de etz, fa un pret te rog.

cinste.

Sa nu spui ca s-a belit din nou, domnule supernava ta spatiala. Daca totusi da, atunci haide cu Lako Peter sa o evalueze si ia-o, voi faceti pretul, eu nu am habar. Cit spune Lako ca merita, atita e. Cinste :crack:

Editat de Galen
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

 

deci ocupa spatiu.....nu incap de ea.... este pe 18 ,din aluminiu cred,aurit,in stare buna,nu e lovita sau indoita,made in spain,etc.....50 de ron!

 

:crack:

 

cam grea treaba cu evaluatul cutiei tale de etz.....acolo sant piese din fier,si aluminiu,pt care sa lucrat mult,scosul minereului din mina,salariile minerilor si a strungarilor,frezorilor......etc.... :laugh:

 

eu zic sa facem o supercomisie de evaluatori acreditati de conducerea uzinei ZSCHOPAU!

rezultatele le trimitem lui Macicasan binenteles cu toate documentele la zi stampilate! :laugh:

 

asfalt uscat!

 

vand janta 50 ron! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa nu spui ca s-a belit din nou, domnule supernava ta spatiala. Daca totusi da, atunci haide cu Lako Peter sa o evalueze si ia-o, voi faceti pretul, eu nu am habar. Cit spune Lako ca merita, atita e. Cinste :crack:

nu s-a belit, da' treaba-i cam dubasa de cand am pus furcile astea, mai sare din viteze rar si in a 3-a o primeste greu...

peter are chef de glumit se pare, da te rog fa un pret(oricare dintre voi) ca tare as vrea cutie nemteasca in el, mai ales ca acuma fac si ambreiaj nou...

cinste!

galen... plec in cursa pana vineri, daca pana vineri nu faci o oferta, iti fac eu una cat de cat rezonabila, ca in week-end s-o si pun.

salutari.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu s-a belit, da' treaba-i cam dubasa de cand am pus furcile astea, mai sare din viteze rar si in a 3-a o primeste greu...

peter are chef de glumit se pare, da te rog fa un pret(oricare dintre voi) ca tare as vrea cutie nemteasca in el, mai ales ca acuma fac si ambreiaj nou...

cinste!

galen... plec in cursa pana vineri, daca pana vineri nu faci o oferta, iti fac eu una cat de cat rezonabila, ca in week-end s-o si pun.

salutari.

S-o mai lasa si Peter de glume si faceti voi un pret corect ca intre motociclisti pina te intorci, v-am spus o evalueaza Peter (normal ca o si examineaza inainte) eu i-o dau lui sa o evalueze, Peter fii amabil si zi-mi cum ne intilnim ca sa ajunga la tine. :crack:

Editat de Galen
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-o mai lasa si Peter de glume si faceti voi un pret corect ca intre motociclisti pina te intorci, v-am spus o evalueaza Peter (normal ca o si examineaza inainte) eu i-o dau lui sa o evalueze, Peter fii amabil si zi-mi cum ne intilnim ca sa ajunga la tine. :lol:

 

 

:crack:

 

Galen merci de apreciere ! :laugh: dar totusi nu pot face treaba asta,din mai multe motive.

 

este afacerea voastra nu a mea ,eu nu am ce cauta acolo,ai mai multa experienta in mz decat mine,cunoasteti si voi preturile ,mai ales tudor .....ca a luat la piese....si stie cat la costat...

 

si apoi.....WWWHHHHAUUUUUUUUU E PERFECT! CINSTE! DA TOTUSI PARCA AICI ARE O ZGARIETURA,DINCOLO,ASA,SI ASA,!!!!!!!!

 

refuz politicos nu pot accepta!

asfalt uscat si scanteie la bujii! :lol:

:laugh:

 

VAND JANTA 18 50 RON NEGOCIABIL.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:crack:

 

Galen merci de apreciere ! :laugh: dar totusi nu pot face treaba asta,din mai multe motive.

 

este afacerea voastra nu a mea ,eu nu am ce cauta acolo,ai mai multa experienta in mz decat mine,cunoasteti si voi preturile ,mai ales tudor .....ca a luat la piese....si stie cat la costat...

 

si apoi.....WWWHHHHAUUUUUUUUU E PERFECT! CINSTE! DA TOTUSI PARCA AICI ARE O ZGARIETURA,DINCOLO,ASA,SI ASA,!!!!!!!!

 

refuz politicos nu pot accepta!

asfalt uscat si scanteie la bujii! :lol:

:laugh:

 

VAND JANTA 18 50 RON NEGOCIABIL.

IMPARTIABIL CA DE OBICEI si cu BUN SIMTZ !!

FRUMOS !FOARTE FRUMOS !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:laugh:

 

Galen merci de apreciere ! :laugh: dar totusi nu pot face treaba asta,din mai multe motive.

 

este afacerea voastra nu a mea ,eu nu am ce cauta acolo,ai mai multa experienta in mz decat mine,cunoasteti si voi preturile ,mai ales tudor .....ca a luat la piese....si stie cat la costat...

 

si apoi.....WWWHHHHAUUUUUUUUU E PERFECT! CINSTE! DA TOTUSI PARCA AICI ARE O ZGARIETURA,DINCOLO,ASA,SI ASA,!!!!!!!!

 

refuz politicos nu pot accepta!

asfalt uscat si scanteie la bujii! :lol:

:lol:

 

VAND JANTA 18 50 RON NEGOCIABIL.

:10: Cumpar sau dezdoi coburi KRAUSER .Astept oferte, la pret ne intelegem.Daca are cineva, please.... :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

casca Berik(facuta de Arlen Ness) ,stare buna .purtata cam 1-2 luni pret 2 mil

casca Mds (facuta de Agv) noua,purtata de maxim 3 ori pret 2 mil

ambele marimea M

geaca piele marime mare ..undeva pe la 100 kg(56 sau chiar 58) pret nu stiu :crack:

geaca piele marime mica 52 parca ,noua 1 mil

boots Police 883 ,marime 40 ,noi 1 mil/perechea

post-11386-1216735816_thumb.jpg

post-11386-1216735832_thumb.jpg

post-11386-1216735843_thumb.jpg

post-11386-1216736206_thumb.jpg

post-11386-1216736232_thumb.jpg

post-11386-1216736248_thumb.jpg

post-11386-1216736269_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut! dau si yo la vanzare vreo trei cauciucuri second:

1.dunlop 130/90-16 (acesta este aproape nou, am facut cu el vreo 400km, am gasit ceva mai mare pt mine, si l-am schimbat) pret: 100 ronNEG

2.metzeler perfect 130/90-16 (acesta este mai uzat) pret: 40 ron NEG

3.metzeler perfect 100/90-19 (si asta este destul de uzat) pret 30 ron NEG

 

pun si poze cu ele...care vreti da-ti un tel pe 0742668055.

Numai bine si asfalt uscat!! :crack:

post-17730-1216738398_thumb.jpg

post-17730-1216738412_thumb.jpg

post-17730-1216738430_thumb.jpg

post-17730-1216738449_thumb.jpg

post-17730-1216738467_thumb.jpg

post-17730-1216738499_thumb.jpg

post-17730-1216738517_thumb.jpg

post-17730-1216738532_thumb.jpg

post-17730-1216738548_thumb.jpg

post-17730-1216738562_thumb.jpg

post-17730-1216738578_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cine ma poate ajuta cu un set de oglinzi pt malaguti madison ...cele cu semnalizatoarele in ele...mersi...

 

 

Domnule, presupun ca nu sunt marisi grele. Deci daca le gasesti in viena, cu mare placere, saptmana viitoare iti aduc. Da o raita pe www.vespa.at si acolo te duci la "händler" si acolo sunt service-uri; nu te speria nu-s numa de vespa, dar au si vespa. Scrie un mail si cel mai probabil te ajuta. Zic sa incerci acolo, ca oricum la magazinele alea am sa trec pragul pt ceva piese si accesorii la Vespa. Daca gasesti altundeva.. e ok. Da-mi o adresa si incerc.

Numa bine si asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vand geaca piele cu protectii detasabile,marca BLADE(aproape orice marime)si marca CARPE DIEM...in august se pot proba marimea M din BLADE si CARPE DIEM(ambele culori)...pot aduce la comanda geci piele cu proptectii detasabile cu logo moto...

 

vand geaca piele cu protectii detasabile,marca BLADE(aproape orice marime)si marca CARPE DIEM...in august se pot proba marimea M din BLADE si CARPE DIEM(ambele culori)...pot aduce la comanda geci piele cu proptectii detasabile cu logo moto...

se pot proba in august la turda sau cluj marimea M

post-21797-1216910097_thumb.jpg

post-21797-1216910105_thumb.png

post-21797-1216910113_thumb.png

post-21797-1216910121_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

>Indoi Aprilia RX 125, 125cc 2T 30 cp an 95, stare perfecta de functionare, placute frana noi, telescoape furca fata refacute. Pret 700 euri. FIX

Motocicleta nu este inmatriculata.

 

>Indoi Scooter Rieju 50CC 4T din 2007 1400 km la bord, in perfecta stare. 500 euri FIX. Este cu actele la zi.

post-12754-1216976672_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

inca valabil

 

 

ultimul pret 350 LEI!!!

 

 

 

dau costum marca DAINESE marimea 54-56, alb rosu,din 2 bucati, piele, full hard protection...alea alea......

400 lei

 

info si programari la telefon 0740369512

 

 

350 LEI DA DA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...